0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

emaneten buradaymışsın gibi davranıyorsun ev senin değil sanki diyor birşeye kızdığında böyle diyor 

Dün kızdığı şeyi söyliyim size bizim evimiz çok büyük kiradayız sobalı sobayı oturma odasına kuruyoruz sobayı yaktığımızda sadece o salon ısınıyor diğer odalar buz gibi oluyor her tarafta halı var boşluk olan yerlere de birşeyler ser bu soğukta öldürecek misin çocukları diyor halı var zaten kenarlar açık oralarada birşeyler ser diyor ne sereyim köy evimi burası 
İçimi dökmek istedim hakkınızı helal edin 

5 Cevaplar

0 oy
(7,744 puan) tarafından
Erkekler pek sever gereksiz akıl vermeyi takılma.
-Reklam-
0 oy
(419 puan) tarafından
Benimde evim sobalı . Evi serince ufacık bir yer bile açık kalmaz Halılarım yetmez o yüzden ne bulursam sererim ve çok kötü görünüyor. Bende bundan çok rahatsız oluyorum.
0 oy
(458 puan) tarafından
Sende gel ö zaman ona göre halı al bana de bak nasıl oluyo ben oyle diyorum şahsen ben napabilirim bu burda kotü duruyo felan diyorum başının etini yiyorum bi dahada söylemiyo ya çok parası varsa konuşsun çok biliyosan alda ser derim ben 
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Benim kaynananm evime gelince aynısını der sen süsünü düşünüyorsun heryer serili olsun çocuklar üşümesin falan hatta odama girip halı getirur serer sesimi etmem sersin zaten gidince kendi istediğim gibi yapcam yine o yüzden çok ciddiye almıyorum 
0 oy
(19,792 puan) tarafından
Erkek milleti herseye karismasin ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 454 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 832 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 458 göst.