0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar eşim dayisiyla pikniğe gitti kayınvalidem.bize geldi.neyse.goruntulu.aradi.kaynanami.dayisi.bi ara habersiz bize.geldiler.bende.tavuk.pilav yaptım.hemen bide.ev.kaldiirmistim.2.yasnda.oglum var yerinde durmayan bende.hamileyim.elimden.gelen.buydu.habersis.geldikleri için görüntülü.konusurken dayısı.sey dedi kafası.guzel.sen.beni.hic.guzel.agirlayamadin önümüze.kuru  pilav koydun basklarina geliste.vp durumda guzel.agirliyorsun dedi dedim.dayi.elimden.gelen buydu habersiz geldiniz ev kapıyı kaldirmisim ne yapım.dedim ama kafası güzel.olmasada b mi arıyor şey diyo.sen kocani bize neden yollamiyorsun sen ögütluyorsun dedi gelmesin die halbuki.ben.derim.hep gidelim engelledim dayisini.vpden çok canımı sikdi 

10 Cevaplar

0 oy
(738 puan) tarafından
Aman kız begenmediyse gelmesin salla . Misafir umduğunu değil bulduğunu yer
(120 puan) tarafından
Aynen öyle ama canım sıkıldı işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam bir daha konuşmam o dayıyla ! 
(120 puan) tarafından
Bende konusmicam.valla.bir değil.iki.degil
0 oy
(13,110 puan) tarafından
Davetsiz misafir döseksiz yerde oturur diye bir laf var çok severek kullanırım. Onu yaptığıma şükret derdim valla herkese anladığı dilde muamele 
(120 puan) tarafından
Kesinlikle valla camim artık onların dilinden konuscam
0 oy
tarafından
Bu dayının niyetinden süpe edilir açma arama baş engeli
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Sarhoş muhabbeti mi çekeceksin. İyi yapmışsın engellemekle
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bir dahakine zikkimin kökünü yaparim.neyli.istersen diyeydin☺️
0 oy
(119,342 puan) tarafından
valla erkek dedigin agir olcak abi ne oyle cıvıklik ikramin lafini etmek falan ulsn onune konani zikkimlan kalk ne laf ediyon 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Evet kocamın sarhoşlarla takılmasını istemiyorum derdim ben olsaydım erkeklerin böyle karı gibi laf söylemesine gıcık oluyorum 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kadın tipli erkeklere gıcık olurum takma kafana boşver zaten böyle şeyleri dert ediyosa misafir öyle misafir olmasın daha iyi misafir umduğunu değil bulduğunu yer terbiyesizlik etmiş 
0 oy
(829 puan) tarafından
Aynı gorumcelerim ve kaynnam gibi her geldiklerinde ne var ne yok önlerine koyarım çayından kahvesine meyvesinden cerezine herşeyi doku dolu koyarım onlara gidince yarımı bile yapamazlar bide cimri diye laf ederler yüzüme de söylemezler arkamdan konuşurlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 800 göst.
29 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,397 göst.
23 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.