0 oy
435 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından

Aradı sen nasıl anneme siza bakmam dedin dedi benim yavruma bi mama aldilarmi  dedim hem ben o evde durunca bebegime mama alın diyorum almıyorlar benim ailem alıyor eşim aliyor dedim yok sen bize olmuyorsun kardeşimi yakinimizda güzel bir kız var onunla evlendiricez dedi evlendir napiyim dedim 33 yaşında kendisi benden baya büyük anasida böyle bunun ama o evli ablasindan hiç beklemezdim ya

13 Cevaplar

+2 oy
tarafından

ananı çok seviyorsan kendin bak. o kız da çok güzelse kendi kocana al diyeydin :angry:

tarafından
Bekledgim cvp helâl
-Reklam-
+1 oy
(1,238 puan) tarafından
Genelde büyük gorumceler kaynananin 2 versiyonu bende öyle valla takma anam boş ver sen eşinle çocuğuna mutlu olmaya bak 
(33 puan) tarafından
2 çocuğu var kaynanamla yaşarken sürekli oraya gelirlerdi laf laf laf başka bisey yok
(1,238 puan) tarafından
Anlıyorum seni vallah bende de var böyle bitane allahtan 2 yıldır ne ben ne eşim görüşmüyoruz
0 oy
tarafından
Kocan bunlari duyunca ne diyor ağızlarının payını vermiyor mu
(33 puan) tarafından
Yeni soyledi daha eşim haberi yok
tarafından
Bence sen muhattap olma eşine söyle o gereken uyarıyı versin
0 oy
(10,939 puan) tarafından
Sende bunu onun kocasına kaynanası a duyurt bak ne oluyor. 
(33 puan) tarafından
Kendiisi kaynanasini hiç sevmez eşiyle çocuklarıyla yasar
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sen git kendj  kaynanana bak benim senin anana bakmam kusur kalsın deseydin 
(33 puan) tarafından
Öyle desem hemen hepsi üstüme geliyo
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ettiği laf laf değil gitsin o karıyı kendi kocasına alsin ama lütfen başkalarından maddi anlamda bise beklemeyin kimse bise yapmak zorunda değil,bu tür şeylerin insanın içinden gelmesi lazım..tabi senin için asıl sorun olan şey mama bez alıp almamaları değil belki başka şeylerde vardır ama bunu öne sürerek ben bakmam etmem deme bu sefer bu kızın gözü parada pulda derler 

(33 puan) tarafından
Ya ağızları dursa bana kızım dese ben neden bakmiyim
(9,626 puan) tarafından
Zaten ağızları gözleri durmadığı için gelinler bakmaya korkuyolar çünkü söyledikleri hersey diken gibi batiyo bide görümceler kaynanadan daha fok kaynana gibi davraniyolar bu herkes için geçerli değil ama çoğu görümce kaynana gibi herseyde benim dediğim olsun istiyo..acaba sana bakicaksin diyen görümcen kendi kaynanasini yag balla falan mi besliyo
(33 puan) tarafından
Yok kız adını duyunca kaciyo ama boş boş otsun kendi kocasını herkesten kiskaniyo adama gün yüzü gostermiyo
0 oy
(238 puan) tarafından
kendi evliliğinde mutsuz galiba sizin evliliğinize sarmış. çok seviyosa evlendirme işlerini nikah dairesinde işe başlasın öyle söyle bidaha aynı şeyi derse.
(33 puan) tarafından
Bana iyiydi ama bebegim oldugundan beri bana kötü buda
0 oy
(238 puan) tarafından
Host köpek diyeydin o kimde evli adami başkasıyla evlendirecekmis millet dönsün kendine baksın sonra başkasına. Sen bakmiyorsan o baksın madem kıymetli anasına abisine başka karı bulasına kadar
(33 puan) tarafından
Kimse bakmazki o kadına o.kadin bikere para hastası para icin oluyo ekmeğini bile paylaşmaz benim annem zaten ölmüş bakamam ben çekemem o kadini
(238 puan) tarafından
Çekilecek çile değil anlaşılan kocanda anasini biliyorsa sıkıntı yok canım dediklerine kulaklarını tıka duyma bile dengesizlerin
(33 puan) tarafından
Annelik etse bana başının üstüne öyle annelik olmaz dir dır yeter be senin çekicem onu yeme bunu yeme onu yapma oglumu rahat bırak al bebeğini git terbiyesiz bu sözlerin altına bide sana mi genclimi vericem hodrimeydan
(238 puan) tarafından
Oha kız sen değil kim olsa bakmaz buna kadın kadın değil ki bildiğin cadi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ahahahha kız deli midir nedir mübarek.. Madem birini everecek ilk önce kendi kocasından baslasın.. Benim görümcem bana bunu diyecek yırtarım valla enginlere sığmam taşarım... 
(33 puan) tarafından
Ben yapamamiyroim işte ama yüzlerini 3 yıldır görmüyorum en son geçen bayramda gormustum görmez olaydim
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Benzer sebeple kaynana ile aram bozuldu sadece mama değil tabi herşey de evimi taşıdım. Görümcene ne senin aile için hey Allahım yaaaa. Eşin ne diyecek merak ediyorum. 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sana terbiyesiz valla bir daha öle derse sen üstüne kuma al hem kayınvalidenr bakar dersin 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Amaan takma.. Benim büyük görümcem, eltim, kaynanam hep beraber otururken; kaynanam bi kızla ilgili "Çok iyi bi kız, bi oğlum daha olsa onu alırdım" dedi bi ara.. Ben direk bana demediği halde, kendi kocamın adını söyleyip git ona ikinci olarak al dedim.. O sırada eşim geldi, gel bak ananla bacın sana ikinciyi alacaklar dedim, o da durdu durdu ben sana zor bakıyom ikinciyle ne işim var dedi gitti :D Onlar da sohbetin gerisini getiremediler, öyle kaldı.. 

Onlar alacaz dediler diye alamayacaklar sonuçta salla gitsin, alın da bi işin ucundan tutsun falan de hatta inadına :P
0 oy
tarafından

Seni bosayipmi alcaklarmis:D He he diyip geceydin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 353 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 328 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 278 göst.