0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Doğuma az kaldı hanımlar sezeryan olucam biraz kendime bakayım yapayım sezeryana 26 yaşında iken 40 yaşında gibi girmeyeyim motive olurum biraz dedim eşim bayan kuaförü ve dedim ki 3 gün sabah akşam başının etini yiyip saçımı boya eşim sarı saçı bana yakıştırıyor ilk tanıştığımızda da saçım sarıydı bir farklılık olsun hafif gri olsun istedim aralara sadece paket atacaktı gri olmaz dedi neden dedim ben sarı seviyorum dedi hep senin istediğin olmak zorunda değil ben gri istiyorum dedim bu kez de gri saça bakım yapmak zor özel şampuan kullanacaksın felan fiştan bir ton bahane en sonunda ikna ettim bayağı bir uğraştı filan ben gri renk beklerken benim şeytan öncüsü koca gene saçımı sarı yapmış e diyorum zaten sarıydı saçım sen madem gene bildiğini yapacaktın hem niye boş boşa yoruldun hem beni neden kimyasala maruz bıraktın e yapmasam bu kez de yapmadın der 1 sene konuşur dun diyor bir ton çene yapacaktım da baktım hiç uğraşamayacağım hepsi mi aynı olur 1 de farklı olsun bütün hevesim yıkıldı birdaha beleş elimin altında diye düşünmeyip verip parayı başka kuaföre bırakıcam saçımı:D 

2 Cevaplar

0 oy
(3,097 puan) tarafından

Her ihanet sevgiyle başlar kardeş :) 

(731 puan) tarafından
Kocamız bile ayak üstü uyutuyor bizi vallahi
-Reklam-
0 oy
(119,287 puan) tarafından
baska kuafore gitmen buyuk olay olur
(731 puan) tarafından
Doğru diyorsun bacım ben o rengi istesem kendim boyardım zaten diyecek oda ayrı bir sorun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 122 göst.
0 oy
38 cevap 989 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.

379,600 soru

11,363,615 cevap