0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Sabah 9 buçukta peynir ve zeytin yedi öğlen tavuklu çorba yaptım yemedi bnde aç kalsın dedim belki yer saat 6 olck patates kizarttm köfte salata yok sadece moyonez somuruyor.Cizgi filim açarsam bazen 2,3 kaşık yiyor.hergun aynı omceden zorlamiyordum 1 aydır daha kotu hic bişe yemiyo peynir zeytin pilqv çok nadir köfte yiyo ne yapsam tadına bakmadan istemiyor.Afama takmıyorum diyorum akışına bıraktım 1 ay olmuş tartilalim dedim zayıflamış bile doktor dedi çok zayıf 2 buçuk yaş bı cocugun en az 12 bucik 13 kilo olması lazm biz 11 kiloyuz 1 yıldır kilo almıyor bile hadi zayif olsun tamam ama az bişe yesin artk çok yoruldum 1 hafyadir kiziyorum m istemsz yesin diye yok hiç bişe degismiyo yani 6,7 saat olmuş hiç mi acikmaz bı çocuk 

3 Cevaplar

0 oy
(457 puan) tarafından
2 yaşına kadar doğru dürüst bişey yemedi kızım sadece emdi desem yeridir sütten kestim   bı açıldı masallah doyuramiyorum 2 buçuk yaşında  şu an  bence ısrar etme çok  
(17 puan) tarafından
Beni de emmedi 2 ay emdi bıraktı .zaten sbaah peynir yedi bu saat oldu başka bişe yemesi hergun böyleyiz
(457 puan) tarafından
Hiç mi bişey yemedi süt falan içiyor mu
(17 puan) tarafından
Sabah peynir zeytin yedi 9 bucukta 10 buçukta 100 ml süt icti bu kadar genel anlamda zaten bişe istemiyor doktor dedi sabah süt ver öğleden snra hiç bişe verme öğlen yemek teklif et yemezse dedi bırak aç kalsın hani deniyirum yok 3 çatal alıyor snra kalkıyor sofradan
-Reklam-
0 oy
(683 puan) tarafından
18 aylık kızım aynı şekilde akşama kadar aç kalsa yine de yemek istemiyor. Çok yıprandım artık. Dün kilo boy ölçümü vardı ortalama altında malesef çok takıyorum bende 
(767 puan) tarafından
Canım kaç kilo çıktı kızın sorun olmazsa eğer benim kızım da 18 aylık yarın varda aşısı kontrol
(683 puan) tarafından
9.700 çıktı canım
(767 puan) tarafından
İnşaallah benim kızımda o kadar çıkar ya 8 kilo geçer mi diye bile düşünüyorum yemesi içmesi güzel ama sık tuvaletini yapıyor çok hareketli diş çıkartıyor sürekli
0 oy
(6,409 puan) tarafından
Aynı durum daha dedim sinir krizi geçirdim. Öğlen yemedi zorlamadim akşama kadar hiçbir şey vermedim aciksin diye bir kaşığı zor ağzına soktum yani ben bağırdım o ağladı anca bir kaşık. Kalktım çöpe döktüm yemeği. Aç yatsın bakalım. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 280 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 400 göst.
0 oy
68 cevap 605 göst.
11 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,747 soru

11,399,682 cevap

34,927 kullanıcı