0 oy
1,380 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Benim ettim yok evin ilk geliniyim ha olmayacak anlamına gelmez çünkü 3 kaynim var olacaktır elbet 

Şimdi elti yazıları çok okuyorum çoğunda da hayasiz tabi

Şu elti nasıldır ya benim de olunca sorun yaşar miyim acaba yoksa ilk büyük gelin olduğum için saygı mi duyarlar ? 

Hani buradaki yazıları okuyunca insanın eltisi olmasın demiyor değil :getlost: 

Bana elti konusunda vereceğiniz uyarılar öneriler varsa şimdiden aklımın köşesine yazarım:D

38 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cok herseyini anlatma.

Cok yakin olacakmisim iyi olacakmisim diye de fazla samimi davranma.

Hicbiseyine karisma sorarsa fikrini soyle sormazsa ilgilenme.

Esini kaynanani vs kotuleme (ustune iki daha koyar)

Mrb mrb en guzeli. 

Eger bir adim iyi niyetle yaklasirsa sende ona iyi yaklasirsin bu isler hesaba uymuyor :)
(15,655 puan) tarafından
Valla.haklısın dediklerinde mesafe ve abartmamak en iyisi :) senı en iyi cevap seçiyore
tarafından
Ha bide kendin uygulayabildin mi die bana sor :d
(15,655 puan) tarafından
Soruyorum uyguladin mi kız
tarafından
Hicbiseyimi anlatmam sorarsa fikrimi solerim ama onun disindaa samimi davranma olayinda bi cizgiyi bulamadim ::d
(15,655 puan) tarafından
İyiliğinden kaynaklanıyor oda kuzum
-Reklam-
+1 oy
(9,651 puan) tarafından
En iyi elti hiç olmayan eltidir...
(9,651 puan) tarafından
Evde kalmalari da gene senin için zarar ozaman sesiz sakin sen kendin bul eltilerini:D
(15,655 puan) tarafından
Haklısın ama benim bulduklarımı begenmezlwrse
(9,651 puan) tarafından
Alla pulla beğensinler:D
(15,655 puan) tarafından
Balla hu devirde artık aile bulmuyor erkek kndisi beğenip alıyor le
(9,651 puan) tarafından
:D ozaman ne düşerse bahtına be güzelim:D
+1 oy
tarafından
Şimdi herşey güzel senin için elti gelince sana yapılan haksızlıklar tek tek ortaya çıkacak ve sende çizginden çıkacaksın 
tarafından
Yok kız şaka yapıyorum kabul ediyorum fazla uzattım kavga etmedik bişey etmedik Bi yerde canımı sıktın unuttum gitti
(15,655 puan) tarafından
Bende onu anlamamıştım zati ne ettim de bu kız bana kindar olmuş kavga da etmedim oysa
tarafından
Yok Bi yerde canımı sıktın durduk yere asla küsmem
(15,655 puan) tarafından
Bazen doğruları söyleyince kızmayın:D
tarafından
Dogruyu söylesen kızmazdım ki :)
0 oy
tarafından
Eltiden asla kardeş veya abla olmaz çünkü benim yüzüme gülüp hemen arkamdan konuşuyor ben çok setini yakaladım eltimin
(15,655 puan) tarafından
O zaman eltiye mesafe :/
tarafından
Kesinlikle mesafe kesinlikle sakin ben seni kardeşim gibi görüyorum deme sakın herseyini anlatma bide telefonunu şifre koy ve ona söyleme
(15,655 puan) tarafından
Yok artık şifremi ona niye söylim kardeşime bile soylemezken
tarafından
Yani dikkat et şifreyi yazarken görmesin bütün gün beraberseniz eğer gün boyunca 4 5 defa şifre değiştir
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Valla benimde 2 bekar kaynım var, ilk gelinim elti olayını ben de bilmiyorum:D
(15,655 puan) tarafından
Bide ilerde ev ev üstüne düşünüyor kayinoeder illaki.sorun çıkar ya
(10,046 puan) tarafından
Aman aman evim yurdum ayrı şükür valla çekemem
(15,655 puan) tarafından
Benim de ayrı ama daire yapacaklarmış ilerde herkese bi tane işte
0 oy
tarafından
Kişiye göre değişir iyi bir arkadaş da olabilir.ama herşeyi de senle kiyaslarsa iyi bir rakip de :)
(15,655 puan) tarafından
Desene şansa kalmış bu iş
tarafından
Aynen şansa kalmış.artik kayinin ne karakterde birini alır gelirse :)))
(15,655 puan) tarafından
Kayinlar I'm çok iyiler saygılıdırlar
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Aynı durumdayız benim de gözüm korkmuyo değil olursa nasıl olur diye :) 
(15,655 puan) tarafından
Kayinlar çok saygılı efendi benimkiler umarım ettiler de ele olur
0 oy
tarafından
Buyuk küçük farketmez canım fazla samımı olma aradakı saygıyı geçmesine ızın verme 
(15,655 puan) tarafından
Demi sonuçta ben ilk gelinim ona göre hareket etmeli:))
tarafından
Hahaha aynen oyle bide artık eltı gıbı degılde sende kaynının ablası gıbı olursun gorumce gıbi yanı
0 oy
tarafından
Canım bu kişinin karakter yapısına bağlı kimisi var çok kötü kimisi var anlayışlı ve gayet naif 

Herkesin bir olacak değil yani 
(15,655 puan) tarafından
İnşallah naif denk gelir bize çünkü kayinlarim çok saygılı. Çok efendi
tarafından
Biz 5 eltiyiz aramızda hiç sorun çıkmıyor çünkü hepimiz araya mesafe koyup birbirimize karşı öyle davranıyoruz
0 oy
(471 puan) tarafından
Herkes bir değil canım. Mesela benim 2 eltim var ikisiyle de gayet iyi anlaşıyorum. Bu insanlıkla alakali. İyi olursa sende iyi olursan sıkıntı olmaz. 
(15,655 puan) tarafından
Karşılıklı herşey onlar iyiyse bende iyiyim
(471 puan) tarafından
Tabiki öyle zaten
0 oy
(259 puan) tarafından
Eltimi bildiğin kuma gibi valla ne sever ne sevilir benimde var bitane ben yaklastikca o kacti altli ustlu oturuyoruz komsu gibiyiz 4 yildir evini görmedim bi cay icmedim
(15,655 puan) tarafından
Mesafe iyidir ya boşver
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Benimde eltim vardı bi  zamanlar aaaa ben  evime bişi alsam bıdı  bıdı yapardı   eşime beni şikayet ederdi bunların durumu bozuldu  bizim evde kaldılar 3 bucuk ay bir bardak kaldırmadı  üstüne bide eşimi doldurmaya çalıştı   en sonjnda eşimi abiaiyle mutfaga cekmişler  ha bire benim hakkımda dolduruyorlar neymiş ben onun kızına bagırmısım  bagırmakta değil haaa   kızım buzdolabın kapağını carpma düşer üstüne yerinden çıkar dedim bu yanii    kenara çekmeleri son damla oldu   yalllaaahh dedim ev bulun kendinize gidin evimden  terbyesizler    sonra bi süre sonra ev tuttular  desim eşime yaa onlar gidicek ya ben yeter dedim

Sonra fazla taviz vermemeye başladım  ama cocuklarına yardım  ettim yinede durumları yoktu die cocugun bezini mamasının okul masraflarını hep üstlendim

Sen sen ol hemen samimi olma önce çöz bakalım neyin nesiymiş samimimi yoksa 2 yüzlümü  :)
(15,655 puan) tarafından
He valla doğrusun
0 oy
tarafından
Benim bir kaynım var o da 19 yasinda daha isi gucu yok yeni liseden mezun benim daha zamanım var galiba:) 
(15,655 puan) tarafından
Benim biri üni bitirdi iş bulsa.yakındır evlenmesi diğeri üni 3 te diğeri küçük daha sınava hazırlanıyor
0 oy
(3,534 puan) tarafından
Valla kusura bakma büyük eltim dengesizce laf ettiği için büyük diye saygı duymadım duymamda büyükse büyüklüğünü bilecek ortalığı karıştırmayacak

Sen eltini  üzecek kıracak davranışta bulunmazsan saygı neden duymasın büyüksün bir de sen onun eli kolu olacak yol göstereceksin 
(15,655 puan) tarafından
Ayenen  hakkın ben onlar nasılsa ona gir edavrajirim
0 oy
(901 puan) tarafından
Sen kendin ol yeter boşver canım 
0 oy
(2,119 puan) tarafından

4 elti 1 görümce var. 2 eltimde numaram var sadece o da aynı apartmanda oturuyoruz diye. Hepsine ördüm bir duvar ta en başından.Diğerleri birbirini yer benim kafa rahat :) Sende öyle yap müthiş oluyor 

(15,655 puan) tarafından
Bakalım daha yoklar hele olsunlarda
0 oy
(99 puan) tarafından
Samimi olma sırrını verme bişey alsan gösterme eşin hakkinda kaynanan hakkina bisey anlatma 
(15,655 puan) tarafından
Asla bu konuda anneme bile anlatmam
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bence büyüksün sana saygı duyarlar
(15,655 puan) tarafından
Hadi inşallah:D
0 oy
(16 puan) tarafından
Canım o kişide bitiyor benimde eltim var ikitane biriyle merhaba merhaba diğeri ile kardeş gibiyiz laf söz duyunca hemen sorarız birbirimize ha laf bizdn çıkmadı aradaki fareyi diskalifiye ediyoruz hepsi bu 
0 oy
(99 puan) tarafından
Ha bide şu var baktin eltin kaynanan hakkinda vs. Kişi hakkinda çekiştryo birini sana hiç dinleme yorum.ble yapma
(15,655 puan) tarafından
Aynen........tmm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 285 göst.
0 oy
22 cevap 417 göst.
0 oy
43 cevap 784 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Medineerd (3 puan) tarafından soruldu