0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (289 puan) tarafından

Kızlar pazartesi günü Soobe den kızıma takım aldım yeleğin dışı Pembe içi kar beyazı eve getirdim yıkadım yeleğin beyaz olan kısmı hep pembe olmuş götürüp göstersem mi söylemesi yapıp 590 TL para verdim bayada övdüler ya 

image

5 Cevaplar

+1 oy
(11,060 puan) tarafından
Tabi ki git iade et bence.. Yüksek derecede yıkamadıysan tabi
(289 puan) tarafından
Yok cnm bebek programı var onda yıkarım genelde ve takımı tek attım hani yeni aldık kısa bi yıkama oldu
(11,060 puan) tarafından
Kesinlikle götür ver o zaman
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kendi rengi akmış çok ovdulerse git ver
(289 puan) tarafından
Evet cnm kendi rengi aktı orda özellikle sordum renk akmaz mi diye hayır dediler sormasaydım yine neyse ama üstüne başa başa sordum
(5,240 puan) tarafından
Götür ver öyle diyip böyle olması saçmalık ucuzda degil
0 oy
(252 puan) tarafından
Bildigim kadariyla soobe kurumsal bi firma fisinizle.beraber gidin durumu anlatin muhtemelen uretim hatasi olarak iade alirlar
(289 puan) tarafından
Evet pişi var cnm yarın götürecem orda özelikle de sordum renk akmaz mı diye hayır dediler bide çok yüksekte yikamadim o takımı tek atım hani yeni diye
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Yüksek dereceye mi attınız Penyemi bu yelek pembesi okadar kötü etmişki beyaz kısmını bilemedim parası da iyiymiş:)
(289 puan) tarafından
Yok cnm bebek programı var 30C hep onda atarım
(1,783 puan) tarafından
Bence götürün bir dünya para yazık
(289 puan) tarafından
Yarın götürecem penyede değil dışı çok güzel kalın bir kumaş beyaz olan yerde çok ince değil
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Gotur ver canim itiraz et. El kadar en fazla 1-2 sene giyecegi elbiseyi 590 liraya satiyolarsa bi zahmet arkasinda dursunlar. Boyasi cikmayan bi kumas kullanmalilardi uretim hatasi bence.
(289 puan) tarafından
Sordum oradaki yetkiliyede geneldede dikkat ederim sorarım renkli birşey alırsam renk akarmi diye ve o takımı çok kısa bebek programında yıkadım yeni alındı yıkayıp giydirecektm
(4,217 puan) tarafından
Canim ne bilcek ki orda ki yetkililer senin benim gibi birisi onlarda. Urunu satmak icin akitmaz demistir. Gotur ver yani ben gotururdum mutlaka.
(289 puan) tarafından
Yarın götürecem satmak için baya övdü de övdü

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gayegaye (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
2 cevap 153 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

379,454 soru