0 oy
466 göst.
Aile kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar meshur aile danısmanı psikolog reels videosunda gördüğüm bir soru bu sizin cevaplarınızı merak ettim, eşinizin biriciği misiniz? Eğer biriciğiyim diyosanız bunu nerden nasıl anlıyosunuz? Mesela es icin annesi babası kardesi biricik olanlar vardır illa ki.. Ben başlayım cok da biricik değilim sanki aman karımla uğrasmayın karıma laf etmeyin diye bi tavır görmedim esimden hep ortada durur :) 

37 Cevaplar

+5 oy
(1,547 puan) tarafından
Ben kendimin  biricigiyim kocamın olmasam da olur ☺️ canım kendim ❤️
(4,547 puan) tarafından
Ha ha aklıma benim kız kendi aynanın karşısına geçip çok güzelim hıh iyiki varım diyo :))
(2,316 puan) tarafından
Tabı geçen eser görüntülü de bana rapunzel dedı sacımı acıp acıp ay çok guzelım ne güzel saclarım var dıyorum
(4,547 puan) tarafından
Ha ha bende Derdim'de bu aralar saldım çayıra
(2,316 puan) tarafından
Sen hep oylesın :) :)
(4,547 puan) tarafından
Ha ha :)))
-Reklam-
+3 oy
(102 puan) tarafından
Biricigi değilim, annesi var shdjd
+3 oy
(5,932 puan) tarafından
Zaten bana karşı tavırları vs bunu anlayabiliyorum. Doğum yaptım, bebekler gibi baktı bana, hiç öf demedi. Kalktı bütün evin işini yaptı. Doğum izni bitti yıllık izin aldı. Yemek yapamadım dediğimde niye demiyor, sevdiğim bir şey varsa ben demeden yapıyor, alıyor. 
+2 oy
(2,876 puan) tarafından
Ben biricik olduğumu hissediyorum çok güzel davranır öncelik verir kimseye ezdirmez 
+2 oy
(6,214 puan) tarafından

Valla biriciğiyimdir eşim bunu herkes bilir 

Hatta Görümcem bi gün şey demişti hayırdır bizimki bakır seninki altından mı bu kadar kıymetlisin:D Bende şakasına yok büyüledim demiştim 

Her zaman değer verir hissettirir kim olursa olsun asla ezdirmez laf söyletmez 

Kendisi şuan şehir dışında geçen konuştuk annesi ile ilgili gidip gelme konuşma rahatsızlık huzursuzluk çıkacaksa dedi 

Öyle aman ailem aman laf olmasın demez ve öncelik ailesinin her zaman ben olduğumu bilir söyler herkesin içinde de 

(31 puan) tarafından
Ahhaha bnm görümcem de seni çok seviyor kıymet veriyor der her yüzyüze görüştüğümüz de ama bnde ona çok değer veririm  :)
+1 oy
(2,699 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Biricik aşkım gülüm balım bana çok yapmacık geliyor zaten hiç ne anasına nede kardeşlerine demez

(2,699 puan) tarafından
Hahaha demez demez şakası bi yana asla demez sevmiyor çünki ona yapmacık geliyo banada hissettirir çok nadir ama demez anasına bile böyle höt zötlğ bir adam kendisi
(2,316 puan) tarafından
Rahıme kız demezler zaten de hanı atıyorum ilk senı gezdırır bırsey olsa önce sana yapar mesala parayı önce sana harcar sonra anasına yada ilk anasına harcar sonra sana ay lız Allah iyi etsın
(2,699 puan) tarafından
Hhaha kız adam 17 yıllık kocam ama öyle değişik bir yapısı var ki nerde ne yapacağı hiç belli olmuyor kara ökzün değişkenlik gösterebiliyor tarifsiz bacım benim herif :=)
(2,316 puan) tarafından
Dnndndndnd pes edıyorum :)
(2,699 puan) tarafından
Yendim seni sonunda hahah :=)
+1 oy
(5,609 puan) tarafından

Bence biriciğiyim :D ailesine karşı hep savunur beni asla laf ettirmez benim kendi aileme karşıda öyle. Ama ben ailesi hakkında konuşunca bir şey demez tepki göstermez 

+1 oy
tarafından

Ben eşimin biriciğiyim. Benim için ailesini sildi . Hayatına yeniden yön verdi oğluna bana sahip bir adam mutluluğumuz için elinden geleni yapıyor bunu hissediyorum yani insan bilir elbette ki duygularıma laflarıma önem veriyor daha ne olsun bütün çabası ailesi için yani bızım :) ❤️ailem içinde biriciğim ilk göz ağrılarıyım bir dediğimi iki etmezler mutlaka olur hala da öyle evli olsam dahi çabalarlar mutluyum hayatımdan 

+1 oy
(1,345 puan) tarafından
Maalesef değilim 
+1 oy
(12,997 puan) tarafından
Ben öyle olduğumu düşünüyorum ailesi mı biricik ben mi yarışı bana saçma geliyor ben bana verdiği değeri kendi içimde değerlendiriyorum yemek yerken bile beni düşünür benim rahatımı konforumu sağlığımı kendine dert edinir. Tabi bütün bunlar oğlum doğana kadar idi 
+1 oy
(2,675 puan) tarafından

Hem de biricik <3

0 oy
(1,200 puan) tarafından
Biz kimsenin biriciği olamadık...
0 oy
(2,316 puan) tarafından
Benı ezdırmez bır desıgım ıkı olmaz ama abisi bırıcıgı bana göre. O sız desede. Bence abısı
0 oy
tarafından
Eşim beni savunur sagolsun hani şimdiye kadar ailesine asla ezdirmedi bana laf söyletmez ama annesi kiz kardeşi de ayridir yağ yakmayi da sever tam da biriciği değilim aslında sorsan öyle değildir ama tam da oyle
0 oy
(2,701 puan) tarafından

Yani ne yalan söyliyeyim kaynım la çok kavga eder benim için çok sinirlenir benim ağladığımı gördü kaynanam gilde bişey çok zoruma gitti çocukları topladı beni çıkarttı ordan eve getirdi, biriciğimi oluyorum şimdi ben :angel:

0 oy
(1,930 puan) tarafından
Evet biricik olduğumu düşünüyorum,genelde iki dediğimi bir yapmaz arada sırada odunlugu tutar ama genel olarak biricik :) 
0 oy
(11,060 puan) tarafından
Ay yok değilim.. 
0 oy
(594 puan) tarafından
Maalesef eşimin biriciğim değilim b harfi bile geçmiyor ağzından ama takmıyorum bile
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Kesinlikle biriciğim. Bunu her şekilde her gün hissettirir. Sarılır öpeeer, sürekli seni seviyorum der, sadece özel günlerde değil içinden gelerek her zaman hediyeler alır. Ama zaten insanın bakışı bile belli ediyoe yani. Bu yüzden kıskanmam. Benden vazgeçemeyeceğini bilirim çünkü. 
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Mükemmel ı istemek gibi bişey bu. Kendimize kadar iyiyiz yeter o. 

İlgili sorular

0 oy
50 cevap 710 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 435 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
0 oy
10 cevap 358 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu