0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde (761 puan) tarafından

Can sıkıntısı postusu :D

Kısa ve öz şekilde eşinizle nasıl tanıştınız?

Kaç yıllık evlilisiniz?

İyiki o mu :D

50 Cevaplar

+1 oy
(2,761 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

6 bitti 7 ye girdik. Kayınvalidem anneme kizia talibiz demiş. Annem de seni bu teyzenin oğluna verdim dedi sadece. 2 buçuk ay sonra da evlenmiş buldum kendimi :D

(761 puan) tarafından
Hahaha şaka gibi :D
(2,761 puan) tarafından
Aman nasipse oluyor işte iyi ki oldu iyi ki. Ben bu adam gibi başka bulamazdim :))
(761 puan) tarafından
Elhamdülillah daim olsun inşAllah
(119,287 puan) tarafından
nasibindeki oysa agzin dilin kilitlenir dediklero tamda bu yaa☺️❤️
(761 puan) tarafından
Öyle zaten nasip oldu mu insan birşey soyleyemiyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Iyki herifim ne Kadar bir birimize girsekte iyki diyorum ama bu aralar aşırı sinir ediyo bi kaşık suda boğasım var ama gel gör akşam gelsede ona çay yapam diyorum sjsjsj yarın izinli bana lazım sjsjs
(7,004 puan) tarafından
İşte ben de senin gibi yumuşak başlıydım her gelen bi tane enseme yapıştırdı sonra akıllandım şimdi herkese hakkettiği gibi davranıyorum.
tarafından
Ne zmn akıllandın ben daha akillanmis değilim sjsjsj
(7,004 puan) tarafından
En son bir sene önce akıllandım  :))
tarafından
Darısı başıma inşallah:))
(7,004 puan) tarafından
Amin amiiiinnnnn  :))
0 oy
(860 puan) tarafından
dil öğrenme bi tane uygulama vardı ismini unuttum orada tanıştık 1 buçuk yıllık evliyiz:)) evett iyiki❤️
(761 puan) tarafından
Vay be :) uygulama üzerinden masAllah daim olsun inşAllah
(860 puan) tarafından
aynen ya şaka gibi:)) orada da kimseyle pek muhabbetim yoktu da buna içimde bi ses konuş dedi hshshhs
amin canım ❤️
(761 puan) tarafından
Kader olunca
0 oy
(8,238 puan) tarafından
Ortak arkadaş, insta o gün iyiki o ilk msj atmış diyorum.... 
(761 puan) tarafından
Kendimi gelin evi sunucusu gibi hissettim:D
Allah o arkadaştan da razı olsun vesile olmuş :)
0 oy
(896 puan) tarafından

Kardeşimin arkadaşıydı nefret ediyodum kendisinden hiç hoşlanmazdım kardeşimede derdim o çocuktan uzak dur hatta bir yaz akşamı ben sevgilimle sahile gitmiştik oda kendi sevgilisiyle ve kardeşimle sahilde oturup çay içiyolardı bu kızın dizine falan yatmıştı sinir olmuştum içten içe :D aradan çok zaman geçmedi 1.5 yıl sonra baktımki sözleniyoruz nasıl oldu anlamadım 

(896 puan) tarafından
Bu benim instagramda ekliydi bende ayrılmıştım konuştuğum çocukla aradan 3 ay geçti bu bana yazdı gecenin bir vakti tabi oda ayrılmış kızdan sonra bana baya açıldı arkadaşımın ablasısın diye öyle davranmak zorunda kaldım dedi arkadasıma ayıp olmasın diye ama artık dayanamıyorum senden çok hoşlanıyorum falan filan bende tabi bunu gaza getirdim iyice döktü içindekileri ama ben tabi bir ilişkiden çıkmışım digerini unutup nasıl bununla olurum hemen sevemedim baya zor oldu alışmam bu arada annem çocugu tanıyor ailesini tanıyoruz kardeşimin arkadaşı olduğu için ve annem çok beğeniyor sürekli bana diyor bir şans ver ben diyorum olmaz çünkü aklım hâlâ diğerinde aslında neyse biz bununla zaman geçirmeye başladık ama bu deli gibi bana değer veriyor çalıştıgım yere çiçekler bana hediyeler almalar kahvaltı yemekler sürekli gezmeler kendine baya baya bağladı beni :) aradan 4 ay geçtii bende bundan hoşlanmaya başladım artık sürekli birlikte vakit geçirdigimiz içinde alıştım tabi ve bir anda bu bana çok güzel bir evlilik teklifi yaptı çok güzel bir mekanda kabul ettim valla :) 2 ay sonra da gelip istediler söz nişan derken şuan 1.5 yıllık evliyiz birde bebemiz olacak Allah'a nekadar dua etsem azdır hani seni prensesler gibi hissettirir ya böyle bebekler gibi sever tamda öyle işte ne olursa olsun beni kırmaktan korkan kendinden çok beni düşünen değer veren bir eşim var ve bu benim ikinci evliliğim onun ilk evliliği ama Rabbim gönlüme göre verdi şükürler olsun dünyaya birdaha gelsem yine eşimle evlenmek isterdim bu arada ilk evliligimden 12 yaşında bir oğlum var onada çok güzel babalık yapıyor kurban olduğum
(761 puan) tarafından
Allah razı olsun kendisinden :)
Erkek kardeşin birşey demedi mi peki ?
Ben şeye takıldım ilk eşinden ayrıldın ya ondan sonra mi sevgilin oldu ayrıldın bu kişi ile evlendin
(896 puan) tarafından
Ben ilk eşimden 2015 te ayrıldım canım sevgilim 2020 senesinde falan vardı :) kardeşim ne desin saygı duydu kötü alışkanlığı yok işinde gücünde birisi eşim kendine ondan iyi enişte bulamazdı:)))
(761 puan) tarafından
Ha anladım. Yani en yakın arkadaşı eniştesi olmuş daha ne :D
(896 puan) tarafından
Aynen öyle oldu canım :))
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Facebook'tan tanıştık aynı mahallede çıktık 10 yıli doldurduk bir kızımiz oluverdi 
(761 puan) tarafından
Kaderin mahallendeymis ama face ye nasip olmuş :D
(1,552 puan) tarafından
Evet aynı mahalledeymisiz hatta aynı okuldada okumusuz ama bilmiyor musuz
(761 puan) tarafından
İnsan bilemiyor ki :) bazen kapı komşun oluyor qma bilmiyorsun
(1,552 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(7,606 puan) tarafından

Yengem aracılığıyla oldu 2020 de evlendik iyikimi dersen kismen:D

(761 puan) tarafından
Kız daha yeni evlisin :D iyikidir o iyiki
Milletin yengesi ne kadar iyi :D bizimkisi erkek sinek de görse dedikodu yaparxi
0 oy
(2,316 puan) tarafından
8 yıllık evlıyım. Karanlıkta bır suret gördüm cın sandım esımmıs snsnnsnsn
(2,316 puan) tarafından
Laf olsun dıye degıl ama Allah'a şükür kazancı ıyı ılgısı çok şükür 8 yılda hallettık :) vır abı bagımlısı o da uzaklara gıderse ön numara oluruz. Asla bırsey esırgemez al desem alır ver desem verır ıllakı tartısmalar var ama bakıyorum etrafıma bundan ıyısı Şam'da kayısı :) çok şükür
(761 puan) tarafından
Vir abi bağımlısı ne demek anlamadım :)
Ya hepimiz evliliğinde sorun oluyor herseye takilirsak
(2,316 puan) tarafından
Bır abı bagımlısı. Bırtek huyu o :) abı bagımlılıgı   ... Ben konuşmuyorum istediğim kadar laf derım ses etmez. Konusırken başka odaya gıder   . O benım canım abım derse konuyu açarsan fena olur derım bdbdbdnd öyle sürünüp gıderız bebek
(761 puan) tarafından
Anlamadım ama evet :D:)
(2,316 puan) tarafından
Kaynım işte  bacı narsıst kadınlatı hor gören mal :) :) esımın abısı. Sevmıyorum. Benım esımde abım babam gıbı dıyor :) :) daha da anlamadıysan ne dıyeyım :)
0 oy
(6,232 puan) tarafından

Tanışalı 6 sene evleneli 4 buçuk sene oldu 

Instegramdan yazmıştı ben işten çıkmıştım çok sinirliydim o ara yazıyordu bende hem cevap verip hem tersliyordumoyle böyle iş ayarliyimbahanesiyle bulustuk sonra 3 ay içinde söz yaptık sonra evlendik 

Iyiki iyiki iyikiii<3

(761 puan) tarafından
MasAllah masAllah Allah daim kılsın. Aslında şaşırıyorum internet uzeri evlenenlere yani nasıl güvenir insan diye ama benimkide pek farklı olmadı :D
(6,232 puan) tarafından
Aslında 4.5 sene onun olduğu semtte okudum orda takiliyordum ama hiç karsilasmadik nasip işte
(761 puan) tarafından
Belki karşılaştınız da ama tanımadığın için
(6,232 puan) tarafından
Olabilir ama eşimin hafıza iyidir gorse kesin derdi ben seni gördüm bu arada 3 farklı kişiliğe dönüşebiliyor hatta fotoğrafları görünce sormuştum bu senmisin diye sakallı olunca farklı biri sakalsız bıyıksız bambaşka biri sadece bıyıklı Başka biri :)
(761 puan) tarafından
Olabilir bilmem ki:)
Ee ne güzel işte her sinirlendiğinde sakalını falan kes o başka bu başka biri diye seversin:)
0 oy
(1,627 puan) tarafından

6 yıl Nisan da bitiyor ve iyiki eşim iyiki rabbimin bana en güzel mükafatı 8-) 

Tanismada cafede görüyor sonra cafede ki kızla numaranı yolluyor sonra bizim AP.TAL abi bende var diyip benim numaramı veriyor 1.2 ay yazıyor hep tersledim küfür ettim aklına gelebilecek her türlü yazmasın diye engellesemde farklı numara alip yazıyordu sonra Trabzona gezmeye gittim orda teyze kızı ile otururken yine yazdı sonra dur dedim biraz dalga geçeyim 2 3 ay konuşur yol veririm oda inada vurmuş 2 3 ay konuşup yol vermeyi düşünüyormuş sonradan 1 yıl konuştuk evlendik toplamda 7 yıldır hayatım da 

(761 puan) tarafından
Bir inat uğruna oldu herşey desene. Rabbim muhabbetinizi arttırsın
(1,627 puan) tarafından
Gerçekten öyle cnm iyiki de olmuş çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(761 puan) tarafından
Elhamdülillah:)
Benim de öyleydi aslında ama ne ara sevdim bilmiyorum
0 oy
(1,214 puan) tarafından

Klasik bizimki üniversite de bölümde 

:)

Evleneli 6 yil oldu ama tanışalı daha çookk

(761 puan) tarafından
Bence klasik olan insta face olmuş :D
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Bizimki anketörlük yapıyordu o zaman yolda tanıştık :) 8 yıllık evliyim iyi ki o gün ordan geçmişim ❤️

(761 puan) tarafından
Yoldan geçince nasıl başladı anlamadım :D
(3,097 puan) tarafından
Kız anketördü işte çikolata tadım testi yaptırıyorlardı öyle tanıştık :D
(761 puan) tarafından
Normalde afiş falan verirler yada soru sorarlar ya öyle düşündüm bı an
0 oy
(282 puan) tarafından
Dersane aşkı. 4 yıl sevgililkten sonra evlendik. Bi oğluşumuz var ve dünyalara değer.  İyi ki kocam da kocam diyorum:)  
(761 puan) tarafından
Hem kariyer hem aşk :D
Rabbim bağışlasın. Bir ömür mutlu olursunuz insAllah
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Babamla üni kazandığım yere gitmiştik kayıt için saati beklerken acıktık fırına girdik orda görmüştüm babam ev nereden tutarız diye sormuştu oralı diye sinir olmuştum aylar sonra çömüyü takip eden bu şekerden eleyip beni bılmuştu hatta ilkokişi olduğumu söylememiştim tamam aradığım sen değilsin demişti sonra meraktan tamam o benim falan demiştim 2 senelik evliyiz daha dün oğlumuzun 1 yaş doğum gününü kutladık
(761 puan) tarafından
MasAllah maşAllah Rabbim muhabbetinizi arttırsın.
Evladıniza da hayırlı ömür versin
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Görücü usulü oldu bizim evlilik olmiyaydi iyiydi 16 yıllık maceramiz 
(761 puan) tarafından
Niye öyle dedin ki :(
(2,264 puan) tarafından
Amaannnnn uzun hikaye salla gitsin
(761 puan) tarafından
Çok üzülüyorum böyle şeyler duyunca yani insan eşi ile de mutlu değilse hiç mutlu olamiyur ki
0 oy
(11,073 puan) tarafından
9 yıllık evliyiz, aynı yerde çalışırken tanıştık. Her şeye rağmen iyi ki 
(761 puan) tarafından
Rabbim muhabbetinizi arttırsın
(11,073 puan) tarafından
Aminnn cümlemizin
0 oy
(1,074 puan) tarafından
Arkadaşımin abisi bizi o tanıştırdı. Görücü gibj bisey oldu.  Dün bir yılımızı bitirdik.

Elhamdülillah şuan iyiyiz 70 günlük bir bebeğimiz var. 
(761 puan) tarafından
Bir yıl dediğin evliliğin bir yılı dimi.
Rabbim bağışlasın insAllah
0 oy
tarafından
Görücü usulü tanıştık 

3 ay nişanlı  kaldık 

Evlendik 1oglum,2 kızım  var 

14 sene oldu 

Evet iyiki O :)
(761 puan) tarafından
Çok şükür görücü usulü olup iyiki diyen biri çıktı.
Rabbim daim eylesin
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,876 puan) tarafından
Anam benim ki uzun kısaca 3 yıllık evliyiz iki bebiş var :)
(761 puan) tarafından
Merak ettim ya özet geç :D
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Kuzenimin  arkadasiydi  ordan tanıştık  8 yılık evliyiz iki çocuğumuz  var 
(761 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın size de huzur mutluluk versin inşAllah
(1,170 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 467 göst.