0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Allah'ım gözümü zor açtım o kadar uykum var ki ama her kapatista başka birşey görüyorum okadar okudum bağırdım gitmedi ya çok kötüydü .

7 Cevaplar

0 oy
(6,110 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım karabasan uyku felci. Çok yorgunluktan olan bir şey. Araştır istersen.beyin uyanıyor, vücut uyanmıyor. Gerçek gibi görüyorsun her şeyi. Bunun çözümü sakinleşio dinlenmek. Uzun süre geçmiyorsa da tıbbi yardım almak
(263 puan) tarafından
Coook teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ay ne güzel bunu buraya yazdın sağol gece bizede gelir etkileniyoruz neden yazarsınız ki böyle seyler gebeler var burda ya
(1,140 puan) tarafından
Ben çok etkilenen biriyim bunu soylemen bile yeterli anında uyuyamam yani nerden geliyo aklınıza buraya yazmak
(263 puan) tarafından
Etkileniyorsan buraya da girme bak aldatılan kadınlar yazıyor birileri yemek paylasiyo onlardan da etkileniyorsundur girme  o zaman
(1,140 puan) tarafından
Girip girmiyceğimi kimseye soracak değilim
(263 puan) tarafından
Bende ne yazıp yazmayacağımı !!!
(257 puan) tarafından
Keşke korkacak olanlar girmesin yazsaydınız etkileniyor insan
0 oy
(603 puan) tarafından
Canım öyle kötü rüya karabasanda vs soluna üç kere tükür bismillah çek sağına yat felak nas ayetel kürsi oku inşallah bi daha daldıkça görmezsin en azından 
(263 puan) tarafından
Ya inan yapıyodum rüyanın içinde ama yapmiyormusim gibi oluyor
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Karabasan da üstüne ağırlık cokrkiyo okuyup bagiramazsim kabus görmüşsüzdur okuyup uyuyun en iyisi o
(263 puan) tarafından
Okudum ama geçmedi sonra kalktim zaten esims tost yapacaktım uyandım
(4,548 puan) tarafından
Yok canım seninki bilinç altına bağlı birseydir karabasan öyle birşey değil üstüne toprak atılmış kalkamiyor gibi oluyorsun
(263 puan) tarafından
Detay vermeden anlatayım şimdi ben bazen görüyorum böyle ama uzunca bir süre görmemiştim neyse gözümü açıyorum rüya görüyorum ama rüya olduğunu biliyorum gözümü açamıyorum zorla açıyorum sonra tekrar kapatıyorum ben açtığımi sanıyorum bu 4 kez falan tekrarlandı ama kalkamadım yerimden bende anlamadım gitti
(4,548 puan) tarafından
Oku dua canım sürekli uyurken ben logusayim tek uyumamaya çalışıyorum bu yüzden telden aciyorum sabaha kadar dua süreler açık kalıyor
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Yıllardır bana gelmiyo gelmez inşallah:)
(263 puan) tarafından
Gelmesin çok kötü bir his
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Selaten tuncina duası var onu  oku bol bol  dahada iç sıkılman devam ederse bebek kirklanir gibi kirklan ve sabah akşam Ayetel Kürsi tuncina duası  oku ve öyle durumda asla nas Felak okuma daha da kötü olursun 
(263 puan) tarafından
hiç bilmiyorum neden nas Felak daha kötü yapıyor canım
(1,718 puan) tarafından
Sebebini detaylı bilmiyorum ama akşam ezanından sabah ezanina kadar okuma işte bunu herkes bilmez  sıkar içindekini dua ve daralırsın ne hata yaptıysan ara bul ve daha yapma tavsiyem dini konuslarda lavaboya sol ayakla girip sağla cikmak vb. Gibi şeyler iyi düşün
0 oy
(84 puan) tarafından
Canım bilimsel olarak öyle bişey yok canını sıkma beynin uykuda açık kaldıığ için sen öyle hissediyosun. Başka yaşadın mı hiç daha önce?
(263 puan) tarafından
Evet çok yaşadım canım malesef bazıları o kadar gerçekçiydi ki uzun süre atlamamistim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 130 göst.
9 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 368 göst.