0 oy
601 göst.
Aile kategorisinde (481 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Etrafınızdaki anne olmayı bekleyen kişilerin adını yazar mısınız? Arkadaşlarınız olur akrabanız olur kim varsa isim veya isim soyisim olarak söyleyin deftere adını yazıp dua edicem ❤ 

Cuma günü sela vaktinde onlar için dua edeceğim ve sizler de o vakitte gönlünüzden geçen duaları edin. 
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. ❤ Allah şimdiden dualarınızı kabul etsin. 
41 kişi yasini şerif dağıtımında son 9 kişi kaldı. Okumak isteyen olursa buradan ya da özelden yazabilirsiniz. ❤

29 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Postu simdi gordum canim komsum canim arkadasim 15 yildir cocugu olmuyor ismi Ramile Memmediva ..bide dayim Kamil Rustamov .. vende dua ediyorum ama Allah birini duyar insAllah
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Cnm benimde yengemin çouğu olmuyo adı GÜLPAŞA onada dua edersin inş allah senden razı olsun
0 oy
(1,403 puan) tarafından
3 tanesini ben alabilirim 
0 oy
(10,517 puan) tarafından
Burda büşra arkadaşımız var onu katabilir misin tanıdığım yok çünkü
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Allah kabul etsin simdiden inş isteyen her kadin anne olur
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Canım berna güngör ü de yazar mısın arkadaşım 4 yıldır olmuyo çok istiyo inşallah Rabbim herkese nasip etsin <3

0 oy
tarafından
Canım zehra toprak emine ası meryem tomuk sibel ası  hatice şahin bunlar var kuzum bide uygulamadaki güzel arkadaşlarımız var 
0 oy
(782 puan) tarafından
Ben varim kuzum ne guzel dusunce boyle allah razi olsun adim gizem akarsu  
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Hala gecerlimi :ermm:

Pinar kuşçu çok istiyo inşallah dualarin kabul olur

tarafından
Yarına kadar geçerli canım
(2,931 puan) tarafından
İnşallah kabul olur
tarafından
İnşallah  canım bende okudum bu gün rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 313 göst.
2 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 312 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 387 göst.
0 oy
8 cevap 412 göst.
16 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,907 soru

11,372,746 cevap

34,855 kullanıcı

...