0 oy
607 göst.
Diğer kategorisinde (3,400 puan) tarafından

image

Bir borcamı cöpe giden triliçemin kardesi digerini dolaba attim buda simdi bitti :) triliceyle imtihanım sükür bitti

6 Cevaplar

0 oy
(119,309 puan) tarafından
foto yok isimdende aserilmez kiz ☺️
(3,400 puan) tarafından
Yüklenmedi kiz simdi bir daha yaptim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Hiç bir şey anlamadım 

(3,400 puan) tarafından
Bugun 3.yapisim trileceyi ilki tutmadi keki sutü cekmedi cok acaip birsey oldu o çöpe gitti  bu 3. Borcamım canim
(9,583 puan) tarafından
Ayy giden malzemeye bi tek ben üzüldüm heralde
(3,400 puan) tarafından
1 borcam gitti canim  kurtarirmiyim diye baktim kurtulmadı sütü cekmedi cok tuaf bisi oldu
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Azmine saygı duydum valla :) ben 1 kez denedim karameli olmayınca bir daha da asla yapmadım :) senin 3.yapışınmış :unsure:

(3,400 puan) tarafından
Bir tanesini attim canım 2 tanesi oldu onda sorun cıkmadı
(3,826 puan) tarafından
İyi canım afiyet olsun ben 1. De vazgeçtim☺
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Aaa bu postu görmem iyi oldu

Bende yarın ilk defa yapacam

Nelere dikkat etmeliyim canım 

Korktum bak sen oyke diyince ya tutturamazsam

Neden tutmuyor ki
(3,400 puan) tarafından
Tam Ölçüsünde Trileçe Tarifi – Bu Tarifi Kaçırmayın! (Videolu) https://www.nefisyemektarifleri.com/video/tam-olcusunde-trilece-tarifi-bu-tarifi-kacirmayin-videolu/
Bunu yaptim sadece karameli 1.5 su bardagindan yaptim canım
(16,504 puan) tarafından
Daha mi güzel veya çok oluyor neden 1 .5 bardak yaptın herşeyi şimdi sorayım ki kusursuz yapayım ')

Bide 1 litre süt keki ıslatmak.icin çok deil mi acaba
Öyle çok cıvık sevmiyorum çünkü
(3,400 puan) tarafından
Kremayla fazla geliyor ben 3 bardak falan koydum tam denk geldi 1.5 su bardagi olunca karameli daha cok oluyor
(16,504 puan) tarafından
O zmn bende 3 buçuk koyayım sütü
(16,504 puan) tarafından
Yaptım gitti hemde kremasız '))

orucumu açınca artık tadına bakabilecem.ben
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Ay en sevmediğim tatlı olabilir bu ya :D 50 sene yemesem aklıma gelmez :D ellerine sağlık afiyetler olsun :)
(3,400 puan) tarafından
Ben cok seviyorum ama yapmasi baya da zahmetli canım
(5,033 puan) tarafından
Bence çok zahmetli değil ama sevmediğim şeyi yapmıyorum :D yılbaşında yapmıştım babam seviyor diye bi 5 yıl daha yapmam herhalde :D
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Ayyy felaket üzülürüm böyle durumlarda. Sonrasında da “belki o bize fayda etmeyecekti” diye düşünürüm, ama yine de üzülmeye devam ederim. İkizler burcu klasiği. Geçmiş olsun. Emeklerine ellerine sağlık
(3,400 puan) tarafından
Üzüldüm canım ama Allahtan malzemem vardi yoksa daha fazla üzülurdüm nesi tutmadi onun anlamadim sütlü sosu cekmedi bir türlü
(7,707 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum inan. Daha önce denemedim bile

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 351 göst.
1 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hirakusunannesi (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
8 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 474 göst.
16 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.
22 Aralık 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (598 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...