+1 oy
861 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şaka şaka ama diyorum Allah'ım ne sevap işledim de böyle kaynanam oldu burda okudukça nevrim dönüyor yazan kişinin yerine sinirim bozuluyor benimkini zaten bilenler bilir her zaman derm buranın best modeli dün bizdeydi konuşurken eşimle bir ara çıkan tartışmadan konu açıldı doğuma da az kaldı biliyorsunuz bana direk şey dedi eğer bu saatten sonra olur da işin içinden  çıkamazsın büyük bir sorun olur falan bu çocukları ailene güvenip yapmadın bişey olursa ver eline bavulu kendisi başının çaresine baksın burası senin evin sana git bile dese sen onu gönder banada kayinvalimle kayınbabam bakacak de o düşünsün oğlum dahi olsa hichir erkeğe boyun egme dedi ay içim eridi ya ailem herzaman arkamda ama insanın eşinin ailesinden de destek görmesi ne güzel bir duygu beni kayınvalidem geçmişte çok eziyet görmüş üstelik öz teyzesi kaynanası hakkını zaten ödeyemem iyi olmak tercih meselesi ben çektim oda çeksin kafasına girmek sanırım çok kolay geliyor oysa benim hamile halimle duamı aliyor ne mutlu ona kötü olan bütün kaynanalara merhamet gelsin inşallah ❤️

30 Cevaplar

+1 oy
(48,733 puan) tarafından
dur post acayimda bizi nazarliyayim mi diyosun ☺️ maşallah size benimkide iyidir
tarafından
Yok Allah korkusu var içinde füze atsalar değmez :)
-Reklam-
+1 oy
(11,084 puan) tarafından
Maşallah maşallah maşallah o kaynanaya ❤ 
tarafından
Sağol bebeğim ❤️
0 oy
(2,090 puan) tarafından
Valla benim kayınvalidem de öyledir sağ olsun zaten acaip benziyoruz gören kızı zannediyor. Allah evine yuvana mutluluk versin aile ilişkilerin hep iyi olsun 
tarafından
Amin canım Allah bozmasın dizide insallah
(2,090 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Kendi kaynanamı gördüm okurken kadın bana aynı kendi annemmiş gibi davranıyor lohusalikta bebek gibi baktı bana
tarafından
Maşallah ya ne güzel iyi olanları da duymak
(1,216 puan) tarafından
Annem dua etmişti hep benim kaynanam beni sevmedi senin kaynanan seni sever inşallah diye
tarafından
Annenin duası tutmuş ne güzel kiz
0 oy
tarafından
Maşallah Allah nazardan korusun daim olsun bana böyle kaynana nasip olmadı ama 3 tane oğlum var inşallah bende gelinlerime böyle kaynana olcam ❤️
tarafından
Tamamen tercih canım ya olursun çok da güzel olursun ❤️
0 oy
(119,465 puan) tarafından
bi ara fotosunu atda bizde gorelim muhterem kaynanani ☺️
tarafından
İstemez canım ya umreye gittiğinden beri sosyal medyaya atmak istemiyor :) ama sorarim
atarsan haber et kacirmiyalim
tarafından
Ozeldn atılsa atardım sana ama foto gitmiyor dimi
malesef
0 oy
(279 puan) tarafından
MaşaAllah sübhanAllah Rabbim daim eylesin inşaAllah sevginizi. Bizimkisi de beni kazıklasın anca :/
tarafından
Allah razı olsun canim seninkine de doğru yol göstersin
(279 puan) tarafından
Amin inşaAllah da bizimkisin de pek Allah korkusu yok bu vicdansızlığın başka anlamı yok çünkü.
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Ayyy maşallah maşallah sübhanallah ne güzel bir kayınvalide bu Allah ondan razı olsun valla benim bile gönlüm hoş oldu Allah ağzınızın tadını kaçırmasın muhabbetinizi arttırsın canım benim adına çok sevindim Allah diğerlerine de merhamet versin ne diyeyim herkes bütün kadınlar bu tavrı hak ediyor dilerim ömrünüzün sonuna kadar sende onlar da hep birbirinize iyiki der şükürler edersiniz ♥️
tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun canim ❤️
(1,499 puan) tarafından
Rica ederim kuzum ❤️
0 oy
(5,723 puan) tarafından

Maşallah <3 benim kaynanamda bu tür konularda senin kaynana gibi düşünüyor 

tarafından
Ne güzel canım Allah bozmasın ❤️
0 oy
(12,721 puan) tarafından

Haha ♥️

Şansi kaynanayla kocadan yana kullanmişin canım Allah muhabbetinizi arttırsın :P
tarafından
Sende aynisin kız :D , ❤️
0 oy
tarafından

Aılemın tek çocuğu olan ben tek çocuk olan oğlana gelın geldim :D baba evınde  prensestım koca evınde kraliçe oldum resmen sehır dısındalar ama yanımda olsalar bu kadar olur kendılerı orda balık yıyor mesela bızım burdakı esnafın bütün numaraları mevcut kayonpederım de bizim eve de söyluyor benı arıyor yemek yapma 1 saat gelır dıye :D ayda 1 gelırler özel bır gün varsa dogım günumuz evlilik yıldönümü vs o ah hedıyemızı alırlar geldiklerinde elımızı cebimize atamayız çocuklara ayrı düşkünler zaten nasıp olursa buralarda müstakil ev bakıyorlar yakınımıza gelecekler

tarafından
Oh ne güzel benim eşimde tek çocuk :) Allah bozmasın ya ❤️
tarafından
Amin amin canım :) cümlemizinkını
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende ananemi gördüm postta yengem dayıma istediği şeyi yaptırtamazsa ananemi arar dayıma fırça çekmesini sağlardı ananem yengeme her geldiklerinde o ve çocukların en sevdiği yemeklerden ziyafet kurar yeri geldiğinde yengem yüzünden dayıma oklava çekmişliğide olur sen o kızı yalnızmı buldun diye ha allah için dayımda çok iyi adamdır allah herkese dayım gibi eş nasip eylesin derim evde yemeği temizliği bulaşığı felan tıkar çamaşır makinesini doldurur boşaltır asar katlar ve herkesin çamaşarını ayırır ve yerine koyar yengemin mehmet bey bizi denize götür demesi yeterlidir bir bakmışsın denize götürmüştür yada kuzenim baba canım pasta çekti desin dayım kalkar saat kaç olırsa gider alır gelir oğlunada yemek yapmayı öğretir özellikle erkek kuzenim pasta ve hamurişlerinde ve sütlü tatlılarda ustadır daha yaşı 14 yaşında ama mutfağı 7 yaşından beri sever youtubeta gördüğü canı çektiği tatlının mslzemelerine evde bakar olmayanlsrı için babasından para alır gider yapar hergün bir tatlı yenir genelde yengemlerin evinde yengemler kraliçe gibidir kız kuzenimdende sadece okuması beklenir ikiside öğretmen o yüzden çocukların eğitimi üzerinde çok dururlar büyük kuzenim devletten burs kazandı küçükte burslulığu geçen sene kıl payı kaçırdı bu sene tekrardan hazırlanıyor devlette değil özel okulda öğretmenlik yapıyordu ama yengem emekli oldu eyt ile şimdi evde bebek bakıcılığı yapıyor 140 metre evleri birde şahin arabaları var şuan çocukların okul hayatlarına uğraşıyorlar kuzenlerimden büyüğü almanca ingilizce ve osmanlıca biliyor  osmanlıca hafif küçükte ingilizce birde ikiside birer müzik aletinde uzmanlar küçük keman büyük gitar  çalıyor ayriatende tekvando ve tenis kursuna gidiyorlar tekvandoda kız 2 defa siyah dan aldı ve iş yeri açms belgesi almaya hak kazandı dayım küçük yer canları sıkılmasın diye çok uğraşıyor şuan küçük lgsye büyük yks ye hazırlanıyor  fen lisesini 1 puanla kaçırdı kız 
tarafından
Maşallah canım ya Allah herkesin evine huzur mutluluk versin inşallah
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Maşallah kayinvalidene. Bazıları da ben çektim o da çeksin bana ne der. İyi insanmış demek ki 
tarafından
Vicdan merhamet ve tercih meselesi canım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Maşallah cnm ne güzel allah daim etsin bende böyle şeyler gördükçe mutlu oluyorum benim kaynanam yok vefat etmiş isterdim olmasını 
tarafından
Allah rahmet eylesin canım ❤️
(5,240 puan) tarafından
Amin saol cnm ♡
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Maşallah size benim kaynana da etliye sütlüye karışmaz 
tarafından
Ne güzel ya iyilerin olduğunu bilmek güzel ❤️
0 oy
(335 puan) tarafından
Benim kaynanamda aynı böyle Allah razı olsun ondan kendi kızından ayırmaz beni oğlumda oğlum demez hatta yeri gelir beni korur kollar 
tarafından
Maşallah canım Alalh daim etsin
0 oy
(599 puan) tarafından
Maşallah sübhanallah. Benim kaynanamda kaynanasindan çok çekmiş ama şuan kendiside çok düşüncesiz içtiğim çayıma bile laf ediyor milletin yanında laf sokacak bişey bulamadığı için çayımı konu olarak ortaya atıyor onun için neler neler yaptım ama nankörlük yapıp başka gelinlerden bahsedip beni kıskandırmaya çalışıyor ve şuan senin postunu okuyunca ilk defa içimi büyük bir hüzün kapladı neden benim kaynanam o kadar kaynanasindan çekmesine rağmen bana iyi davranmıyor.
tarafından
Ah canım benim . De anlamadım çay dan sana nasıl yuruyoe kız çok yaratıcı :)
(599 puan) tarafından
Şimdi benim eşimin köyünde herkes yerli çay hani şu Lipton Çaykur oluyorya ondan içiyorlar ama ben hiç bir zaman o çayı icemedim kaçak çay içeriz biz ve zaten doğu bölgesinin geneli kaçak çay içer sadece ilk defa eşimin köyünde yerli çay icildigini gördüm onlarda doğuda yani kürdüz. Eşimde kaçak çay seviyor ve görümcem eşimin bazı kuzenleri kaynım bunlarda kaçak çay çok seviyorlar kaynanamda bana takmış sen kocanın geleneğine uyacağına o sana ayak uyduruyor sen onuda kaçağa alışırdın yani sanki kocamı Müslümanlıktan çıkarmışım gibi zoruna gidiyor
0 oy
(598 puan) tarafından
Değiş tokuş yapsak üstüne para versem benimkinide insan edermisin 
tarafından
Ahahah :D ay güldüm ya
(598 puan) tarafından
Allah çirkin şansı versin bana ya kaynananın ayağını opesim geldi benimkini inip oğlu yokken bogasim geldi
tarafından
Hamileyim dua geçermiş merhamet versn Allah inşallah kaynanaana
(598 puan) tarafından
Ağminnnn ağminnnnnnn
0 oy
(7,170 puan) tarafından
Masalah canım Allah muhabbetimiz artirsin sözde benimki de çok düşünceli ama dışı seni içi beni yakiyo 
tarafından
Sen naptın biraz duzeldiler mi
(7,170 puan) tarafından
Bi kaç ay sesleri cikmaz bosancam demiştim ya en son onun üstüne çekildiler ama bu kaçıncı geçen ksyinbabam yine tuttu şeker verdi çocuğa daha geçen kavga ettik bi daha bişey vermeyin Merve bosancam diyo dedi eşim yine yaptı bi şekerden nolcak versin de o kadar olay oldu kaçıncı bu tartışma adam hiç bi cekiliyim demiyo ben olsam cocuk gelip su itese vermeye cekinirim ama yok bunlar böyle baş belaları
tarafından
Aslında soeun eşin biliyor musun bak benimkiler istemediğim şeyi hayatta vermezler geçen dedesi bilmeden lolipop almış direk çöpe attı eşim annesine de dedi bidaha sakın böyle seywlr almayın biz yedirmiyorz
(7,170 puan) tarafından
Evet sorun tamamen eşimde baştan taa evlenirken tepkisi koycakti ben artık evliyim bana evime karıma ccouklarima karışmayın diyecekti ha yinede yapıyorlarsa da mesafeyi koycakti ama öyle olmadı eşim 5 yaşında gibi hala babasının sözünden çıkmaz hala hiç bi arkadas peşine gitmemiş ergenliginde bi kere kendi kafasina buyruk davranmamis anasin8n babasının dzinin dibinde oturmuş yüzde bi milyon hayırlı evlat profili ysni ama olan bana oluyo bu yüzden cikiyo kavgalar hep
0 oy
(675 puan) tarafından
Maşallah canım size Allah daim etsin ben de hamileyim kaynana görümce dua almayı şöyle bırak nasıl bedduasını alırız derdindeler galiba üstüme geldikçe geliyorlar 
tarafından
Alalh sabir versin canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 509 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 579 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 218 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Meleksone (2,315 puan) tarafından soruldu