0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (683 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynvalidm kızının ynına gtti 1 hfta oldu zaten deyp druodu sen doğum yapmadn gdeym bdha die. Bu aradada beli ağrıodu iyileşememş dha doktorada gtmemş bnde 7.5 aylık ikiz hamileym otizmli Bi oğlum var agrlştm zorlanyrm kaynım kaynbbam da burda. Bugun aradılr sözde hal hatır sormak için annm çok kötü ne olck blmyorm fln dio doğuma nasl olck fln byle annemden ümidi kes der gbi bnm annemde çalışıo özel sektörde bbam yok izn alck ama yanında Kı kadn kanser olmş onun durumu  da mechul. İşte napcn başının çaresine bakcn brini kucağında brini ayağında byütcn dio. Kendsde 3 ay önce doğm yptı çok zor die aglıodu. Kızı fln büyk olduğu halde. Bnde dedm ki dha 1 ay var Allah büyük o zmna ne olr ne bter dedm Hee fln dio. Canm cok sıkıldı szce amacı ne
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

+1 oy
(1,808 puan) tarafından
Basinin caresine bak demeye getirmiş galiba bilemedim 
-Reklam-
+1 oy
(442 puan) tarafından
Keşke hiç minnet etmeseydin.  Ben bakarım deseydin çocuklarıma.  Zaten kimse bir anne gibi bakamaz ne kadar tecrübeli olursa olsun. Yorulursun,  yipranirsin  ama kimsenin de kahrını ,tribini  çekmeden  bakarsın çocuklarına 
0 oy
tarafından
Kocasoyla ogluda gelsin en azindan yukum azalir deseydin 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Oyle diyene sen bak annene bende coxuklarika bakarim tek basima sorun degil der basimi dik tutardim. Kayninla kayinbabanda gitain kizinin yanina, esinle konus, ben agirlastim kendime zor bakiyorum, babanla konus onlarda gitsin de. 
0 oy
tarafından
Ben çocuklarıma bakarım sende babanla kardeşine bak artık ağırlaştım iş yapamıyorum deseydin keşke 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 213 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,775 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Linaaa_ (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 500 göst.
23 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 858 göst.
24 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu

377,824 soru

11,308,726 cevap

34,741 kullanıcı

...