0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (859 puan) tarafından
Kizlar benim 2 yasinda oglum var apartmanda yasiyoruz ve haliyle cocuk enerjisini atamiyor ses yapiyor. Iki kez yan taraftan duvara vurdular sabah saatlerinde. Buna bi sözüm yok sabahin korunde ses yapti tabi insanlar uyuyo normal vurmalari. Bu sabah saat 11de cocuk oyun oynuyor yatagin uzerinde hopluyor zipliyor yine vurdular. Bu kez bende vurdum saat olmus 11?? Ne alaka vuruyosun. Simdide kendileri bu saatte o kadar cok ses yapiyolarki bende vurdum susmalari icin bi kac dk daha ses yaptilar sonra sustular yani bu git gide inada bincek yada kavga cikacak. 

8 Cevaplar

0 oy
(304 puan) tarafından
Nasıl ses olabilirki yan tarafa gidecek kadar
(859 puan) tarafından
Ya iste duvarlar ince en ufakcik ses gidiyor mesela karsinin gulme sesleri geliyor bana
-Reklam-
0 oy
(1,520 puan) tarafından
1 kere o duvara vurulduysa devamı geliyor gerçekten  saat vakit fark etmeden en ufakda ses olsa o artik batar bir birinize , bence konusarak halledin yoksa tartismaydi kavgaydi olay buyur gercekden
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Valla ne yazık ki müteahiddtler aralara ses izolasyon şeyi koymuyorlar bizde sesleri çekmek zorunda kalıyoruz çok rahatsız etmezse seni bence her dkka duvar a vurma seninde çocugun var onunda sesi çıkıyor yapılacak bişe yok 
0 oy
(592 puan) tarafından
Aynı benim yandaki ö*üzler ulan 7 aylık çocuğumun akşama kadar sesi çıkmıyor diş huzursuzluğu gece başlıyor çocuk mızmızlanmasına duvarı indireceklerdi yani çocuğun ağzını mı bantliyim ne biçim insanlar var ya hayır yani duvara vurduğunda susacak mı 7 aylık bebek.Eşim geçen gördü uyardı yani saçma s*lak iş yaptıkları.Kendileri iki kişide sesleri full bizde tanımam etmem ama kızının oğlunun torunun gelininin adına kadar söylerim o derece sesleri geliyor ama gelmiyor sanıyorlar 
(859 puan) tarafından
Evet cocugu bilerek aglatmiyoruz veya bilerek ses yaptirmiyoruz bunu anlamiyolar
(592 puan) tarafından
Yok ya b*yinsizler
(2,015 puan) tarafından
Laftan anlamaz.cocuk.gurultusune vakitsiz zamanlarda tepki göstermeyi anlarım ama daha muhakeme yeteneği oluşmamış bebeklerin ağlama sorununa tepki gösterenlerin beyinsizligini asla anlamam aptallar
(592 puan) tarafından
KESİNLİKLEEEEEEE
0 oy
(595 puan) tarafından
Geçen benide hiç tanıyorum alt komşu aramış çok ses geliyo die 10 buçukta benimde iki bebek var yetişemiyorum dur desemde anlamiyorlar sürekli yere birşey atıyorlar hiç birşey bulamasslar suluklarıni bırakıyorlar yapabileceğim birşey yok buyuyene kadsr böyle devm edecek 
0 oy
(1,177 puan) tarafından
Ah ah bende üst komşumla bu ses sorununu yaşıyorum. 
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Az önce aynısını yasadim yan taraf öğrenci evi  toplasmislar kız erkek karışık.kahkahalar bilmem ne pat küt sesler .kızımı uyuttugum odanın yani yani .delirdim gece 12 yani kızımı aldım salona geçtim uyutamadim.1 de dağıldılar saat ikide uyudu anca valla çıldırdım.esime söylüyorum duvara vuralım diyor izin vermedim.benim kızda iki yaşında çok hareketli çok ses yapıyor bişey diyemedim.apartman yalıtımsız valla bende kim ne konuşur bilirim aşağı yukarı yan taraf . bizimde gidiodur
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Bizim ustekilerde aynı kız Allah ıslah etsn 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 359 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Arasira (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seacolour (136 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 531 göst.