0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Kızlar 2 tane küçük çocuğum var biri 4 aylık biri 3 yaşında namaza başladım ama küçük uyanık olduğunda farzları kılıyorum çünkü  aglak bir bebe kucak ister surekli yanlis mi yapıyorum sizce bu konuda bilginiz var mi 

4 Cevaplar

0 oy
(16,127 puan) tarafından
Kılıyor musun, kılmıyor musun anlamadım? 
(782 puan) tarafından
Kız diyorum ya sadece farzlarini kılıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Namazı terk etmektense farzları kılmak iyidir. 
(782 puan) tarafından
Uyuduğu zaman sünnetleri de kılıyorum ama uyaniksa mizmizlaniyorsa sadece farzları kılıyorum ama içim rahat etmiyor sanki kolaya kaciyormusum gibi hissediyorum:(
tarafından
Şeytanın bir vesvesesi bu da. Bu şekilde yaparak sünneti kılamıyorsam farzı da kılmayayım mantığı ile namazı bıraktırmak için uğraşır durur. Allaha sığın Allahtan yardım iste. Onun huzuruna gitmek için çırpınıyorsun elbet sana yardımcı olacaktır. Huzursuz olma inşaAllah
(782 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Benimkide çok durmuyor uyumadigi zamanlar da farzları kiliyorum
(782 puan) tarafından
Öglen uyuttum mesela sünneti de kıldım ama uyanık olduğunda farz kılıyorum ama bu sefer de acaba kolaya mi kaçıyorum diye içim huzursuz oluyo
tarafından
Hayır hayır kilmadigin zamanda bile diğernde hemen kazasininkil kolaya kaçırıyorum diyip namazı terk edersin
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Öncelikle Allah'ım daim ettirsin inşallah daha sonra eğerki kazaların varsa sünnet kılma sünnet yerine önceliğin kazaların olsun ki hepimizde aynı durumdayız farzı kılarsın müsaid olunca kazaları kılarsın daha makbule girer Allah'ım kabul etsin inşallah 
(782 puan) tarafından
Sağol canim inşallah daim olur hep yarım bırakıyorum şeytana uyuyorum :(
Yorumun için teşekkür ederim canim öyle yaparım inşallah
(1,537 puan) tarafından
Rica ederim valla insan çok vicdan yapıyor bende öyleyim şuan progestan kullanıyorum akıntılarım abdestime engel oluyor çok canım sıkılıyor ama Allah'ım affetsin bizi
(782 puan) tarafından
Amin canim Amin sende sıkma canını hamilesin heralde sağlıkla al kucağına
(1,537 puan) tarafından
Evet valla 18 haftalık hamileyim 12 haftalıkken lekelenmem oldu 15 gün sonra tekrarladı bende o gün bugündür kullanıyorum bakalım az kaldı bitsin çok iyi olacak benim için

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 448 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 532 göst.
4 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Kübra Ö. (813 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
20 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...