0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Dün yazmıştım soba sirkeldik ,, her yer battı yıkadım sildim dunden bu sabahta dip köşe girdim supurdum sildim daha smdi çamaşırı katladm b,makinesi dolu bosalticam masa üstünde dolu bulaşık var geri aticam aksmaa yemek yok öğlen az çorba yapmıştım o var , cocuklr hasta bı arada onlari götürdüm hastaneye ay daha çok iş var bn bebek sallliyrom belim aşırı ağrıyor niye bitmiyor bu işler ..

12 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
Ev işi bitmez ev işi nankördür geçmiş olsun 
(2,804 puan) tarafından
He yaa valla bitmiyor
-Reklam-
0 oy
(6,817 puan) tarafından
Valla bilmiyorum su evi kitap gibi düz duran insalara imriniyorum bu toz pislik nerden geliyor bilmiyorum 
(2,804 puan) tarafından
Annemin evi öyle , aradım dedim insallah evinizi dağıtan bir torunuz olur temiz kalmaz o ev diye :))) amade amin diyor
(6,817 puan) tarafından
Bizde anca çocuklar büyüyünce rahat ederiz canım artık bı mutfak dolabını silemedim inan ki evi sürekli toplamaktan oraya sıra bı gelmedi
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun.. İş bitmez zaten ama çocuklar hasta ya çok daha zor.. Allah şifa versin onlara da.. 
(2,804 puan) tarafından
Amin amin ya valla o kadarda dikkat ediyoruz
0 oy
(3,073 puan) tarafından
Valla canım bende isyanlardayım bitmiyor daha banyom çocuk odası duruyor ya çamaşır da çıkacak birazdan ah ah yemek de yapmadım çorba vardı içirdim kızıma bitmiyor 
0 oy
(8,965 puan) tarafından

Bitmezzzzz bitmezzzzz;)

0 oy
(4,986 puan) tarafından
Çünkü ev işi nankör 
0 oy
(4,986 puan) tarafından

Çünkü ev işi nankör ;)

0 oy
(3,623 puan) tarafından
Bitmiyor ya cidden insan yılıyor bide sanki saatler günler de yetmiyor artık 
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Okurken yoruldum. Ben çocuklar asla bir iş yapamıyorum yemek bile zor yapıyorum 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Aahh bnmde belim agrio

Ağrıdan uzandım

Ben bittim iş bitmedi 
0 oy
tarafından
Bacım benim ev çok dağılmaz mesela çocuk dağıtıyor oyuncak dağınıklığı var öyle pislik yok ben onu da topluyoruz beraber yemek yaptım mutfağı topladım makina boşalacak yemek yiyeceğim kalan işleri bebe uyuyunca sessiz yaparım çamaşır ne katlama gibi öyle işte 

Evde pek eşya yok gereksiz yine hı detaylı temizlikte kaldircam fazlalıkları 
0 oy
(3,466 puan) tarafından

Mantıklı düşündümde yaşamımız devam ettiği sürece fizyolojik ihtiyaclarımız da devam edecek o halde işlerin bitmesini istemek ölümü istemek gibi bir şey çok bunalınca dört dörtlük yapmıyorum ben sallıyorum benim  tezgahın üstünde bir gece bulaşık kalınca 3.dünya savaşı çıkmayacak ;) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 225 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 668 göst.
17 Eylül 2018 Diğer kategorisinde Hamiş (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 199 göst.
29 Mart 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,937 soru

11,342,624 cevap

34,808 kullanıcı

...