0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
İki gündür kızımı sütten kestm göğüslerim çok sertleşmiş çok ağryrlar ne yapmam gerek bide ne zamana kadar bu ağrı olur süt ne zaman biter.

4 Cevaplar

0 oy
(560 puan) tarafından
Bı hafta 10 güne en fazla benimki bı kaç günde agrisi geçti şişkinliği sondu bol bol duş al ılık masaj yap geçer bı kaç gune
(76 puan) tarafından
Bugün iki gündür ağrısı çok var dokunamiyrm bile sagmama gerek var mı?
(560 puan) tarafından
Bnce sağma sagarsan süt üretmeye devam eder masaj yap buz koy buzla masaj yapabilirsin acısını azaltıyor biraz bnde ise yaramisti
(76 puan) tarafından
Yaptm iyi geldi de uyurken ne yapicam bilmiyorum sağa sola ceviremiyrm kendimi inşallah iki güne geçer ağrısı
(560 puan) tarafından
O çok sıkıntı oluyor ya inşallah geçer kısa zamnda
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Canım sen sütten nasıl kestin benim 22 aylık bir kızım var tam bir bağımlı dün akşam sabır taşı sürdüm içmedi gece kaç defa kalktı ağlayıp yine uyudu ama sabah dayanamadi içti ustelik sabır taşı da vardı nasıl yapacam hiç bilmiyorum 
(297 puan) tarafından
Benimkide sürekli ağlıyor dayanamıyorum veriyorum emdikten sonra bayılacak gibi oluyorum  hamile olduğum için çok zorlanıyorum. Ne yapacagım bilmiyorum şaştım kaldım
(76 puan) tarafından
Ben öncelik gece emzrmeyi biraktrdm. Gece çok fazla uyanıp emiyordu saat başı bende nasıl bıraktrabilirm diye korkyrdm asla bırakmaz çünkü özellikle gece çok bagimliydi. Önce tam olarak karar verdm kesinlikle kesecem aglsada ne yapsa da süt yok. İlk gece kalktı sürekli ben vermedm hep ağladı su verdm uzandrp karnına masaj yapıp uyuyrdu. Şimdi de gece iki defa kalkar su verirm icmese yine karnına masaj yaparm ya da hiç oralı bile olmam kendi kendine uyur. Gece tam kesildikten sonra bir ay gündüz vermeye devam ettim. 3 gün önce kesmeye karar verdm. Meme diye ağladı dikkatini başka yere çevirdim dikkati dağıldı bi iki saat sonra tekrar istedi sabır taşı sürdüm gel meme iç dedim baktı memeye geri gitti bi kaç kere öyle devam ettim şuan istemiyr artık. Arada eline kek dilimi veryrm çok sever diye bu yüzden çok kolay kestm.
0 oy
(297 puan) tarafından
Nasıl kestin ben bir türlü kestiremedim sürekli oğlum ağlıyor dayanamıyorum veriyorum. Oğlumu sütten kesmeliyim hamileyim emzirdikten sonra bayılacak gibi oluyorum 
(76 puan) tarafından
Sen bide hamilesn daha zor geliyrdur yukarda yorum yaptm okuyun benim yaptığım gibi deneyin faydasını görürsünüz inşallah
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Soğuk kompres yap göğüslerine. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 63 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 48 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,875 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (472 puan) tarafından soruldu

378,375 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...