0 oy
450 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (362 puan) tarafından
6 senelik evliyim çalışmıyorum evde durmaya alıştım . Sizce evde durmak mi çalışmak mi ? Eşim isteyince veriyor bi akljm diyor ne gerek var otur evinde sizce ?

32 Cevaplar

0 oy
(7,628 puan) tarafından
Valla sırtını dayayabileceğin karakterli bir eşin varsa durumu da iyiyse kadın için ev en iyisi ben yirmi senedir çalışıyorum hem dışarıda hem evde mesai kadını çok yıpratıyor.
(362 puan) tarafından
Cidden 20 sene çalışmak uzun süre helal olsun ne isi
(7,628 puan) tarafından
On sene fotoğraf sektöründeydim on senedir de santral sekreteri olarak çalışıyorum ama artık bezdim hayırlı bir evlilik yapabilsem çalışmak istemiyorum artık evinin hanımı olmak istiyorum bende biraz.
-Reklam-
0 oy
(10,433 puan) tarafından
Çalışmak. Tatillerde ölüyoruuuum anlasana ahahhaha
0 oy
(645 puan) tarafından
Ben calismayi seviyorum. Ha ben su an calismiyorum bir surede istemiyorum cunku hamileyim bebegimi belirli bir sure kendim buyutmek istiyorum kv buyutsun istemiyorum pek bu bir ikinci olarak burda benim meslegimde pek is yok var olanlarda firma bazli olarak maas skalasi cok degisik acikcasi tecrubeli ve bilgili biriyim dusuk maaslar icin cocugumu biraktigima degmez diye dusunup bir sure calismamayi sectim
0 oy
(210 puan) tarafından
Valla ben 4 gündür çalışıyordum bir işe girdim 2 çocuğum var alt komşuma güvendim girdim bakamadi çıkmak zorunda kaldım işten hele cocuklar küçük olunca çok zormuş çalışmak çocuklarımiza anne gibi kimse bakamaz geldim huyları değişmiş hırçın oldular denedim en azından kucuk çocuk varken olmuyomus zamanı var daha buyusunler bakalim
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Ay cuma günü işten ayrıldım şuan evimdeyim kızım da ara tatil de 5 yaşında kızım var inan dengem şaştı daha düzene oturtamadim evin. Çalışırken herseyim planlıyor şimdi doğaçlama yaşıyor gibiyim yaz ayında tekrar iş bakacağım ben evde durmaya hiç alışık değilim evlendi evleneli ki bekarken de hep çalıştım ondan alışmışım evde durmam garibime gidiyor
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Her zaman için çalışmak hayatını kimsenin vicdanına bırakma 
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Şuan iki çocuğum büyük olmuş olsaydı kendimi Bi yere çoktan atmiştim önemli olan para kazanmak değil biryerlere gelip kendini geliştirmek ben kendimi her konuda geliştirmek istiyorum 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Eğer maddi imkan varsa ve eş cimri değilse yani atıyorum ki al bu kartı istediğin gibi harca diyebiliyorsa çalışmamak çok rahat. Ama eş cimri ise çalışmak tabiki
0 oy
(2,013 puan) tarafından
ah çalışma fırsatım olsaydi çalışmak isterdim 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Ben hiç çalışmadım  ama evde durmayi daha çok seviyorum çöp atmaya bile üşeniyorum ama çalışmak isterdim kendi paramı kazanırdım tabi orası ayrı 
0 oy
(332 puan) tarafından
Çalışıyorum 11 yıldır mesleğim var isim sayesinde bir çok arkadaşım var ,sosyallik sağlıyor maddi özgürlük özgüven sağlıyor .maddi olarak kendine yetebildigiin zaman eşine karşı da özgüvenli oluyorsun heryonden artısı çok fazla .ama mesleğin yoksa ve mecburiyetten bir yerde çalışacaksan iş yeri şartları agirsa yorucuysa zor oluyor çalışmak .mesai saatleri uzunsa hele evine çocuğuna zaman ayiramazsin .yani kısacası çalışmak güzel diyebiliriz ama yaptığın işe ve şartlara göre değişir .

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 328 göst.
31 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Oglunun annesi (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 362 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 689 göst.