0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (260 puan) tarafından
Ya esımın kardesı geldi dün unıden sabah esım ben uyanmadan 20 dakka önce horoz kesmeye ınmıs kayınbabamlar çağırmış kesmeye yardım etsin diye çocuklarda gitti bende esıme mesaj attım kahvaltı hazır nerdeyse gel diye geldi çocuklardan bırı kahvaltı etmıs biraz ağzını aradım esımde yarım ekmek yedim yumurtayla fazla yemıcem dedi bende yumurta haşlamıştım onu yedı çayını içti kalktı insan bir der esım hazırlıyor karnımı doyurmıyım diye 

10 Cevaplar

0 oy
(260 puan) tarafından
Haksız mıyım Kızlar 
(2,519 puan) tarafından
Haksızsın canım her gün olan bişey değil ki bu ne olmuş orda yediyse yinede gelmiş sonuçta
-Reklam-
0 oy
(1,972 puan) tarafından
Buyur etmişlerdir o da oturmuştur çok bir problem görmedim ben yesin ne olacak. Yine gelmiş senin sofranında oturmuş en azından.
(260 puan) tarafından
Evet bu konuda gıcıgım yalnız yemek yıyemıyorum sevmıyorum ondan dolayı buyur edebılırler doğru ama o dıyebılırdı yengenız hazırlıyor falan fıstan
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Kız seninkinden yemiş daha ne istyon niye dert arıyon kendine
(260 puan) tarafından
Ne bilem diyebılırdı evımde yıcem hazır dıue
0 oy
(292 puan) tarafından
Bunda bişey yok canım üzme kendini. Kahvaltınin tadını çıkar yemek isterse yer .
0 oy
(641 puan) tarafından
Keske sen hazirlamadan söyleseydi ugrasmazdin onun disinda bi problem göremiyorum ailesi sonucta ordada yiyebilir 
0 oy
(210 puan) tarafından
Amaaan dert etme ya sen kendi karnnı doyur kalk çokta tın yani o seni tercih etmiyosa sende onu etme 
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim eşim yemez .1 2 atistirir  biliyorki çok kızarım.

Ama ailesi ya olabilir.
(260 puan) tarafından
Evet olabılır ama ben tek yemeyi sevmıyorum oturdu yedı biraz kalktı zaten
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Ay keşke hazırlasalarda yese hep gidip orda yiyip bir ailesi olduğunu unutmuyorsa sıkıntı yok 
(260 puan) tarafından
Yok unutmuyor ama bu konuda sinir olduğumu bılıyor bana boşa zahmet çıkarma yani
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Tamam da eşin seni de kırmamış oturmuş adam bi daha yumurta yemiş daha ne yapsın davet edince diyememiştir veya aklına gelmemiştir. Bence sıkıntı yok yani boşuna tadınızı kaçırmayın 
0 oy
(2,314 puan) tarafından
Kız ne olacak bir günde onlar doyursun aman başından eksilmiş işte ne güzel 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 321 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 556 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 668 göst.
8 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 505 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı