0 oy
804 göst.
Diğer kategorisinde (760 puan) tarafından
Burada da çok okudum bebek doğduktan sonra eşim soğudu davranışı değişti falan birde tanıdıklarımda öyle bahsedince bi düşündüm çok saçma ya bebeğiniz oluyor birlikte seviyorsunuz neden soğusun ki 5 aylık hamile olarak korktum :D yani birde bebekten sonra ayrı yatanları hiç anlamıyorum gereksiz bence

Sizin eşler değişti mi kızlar

31 Cevaplar

+4 oy
(1,550 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebek doğduktan sonra bütün hayatınız bebekmiş gibi davranmayın. Sadece anne olmayın eş olduğunuzu sevgili olduğunuzu unutmayın. Aman dur yapamazsın deyip çocuğu elinden almayın. Aman uyuyamazsın deyip yatağı ayırmayın sürekli bebek hakkında konuşmayın bebeği şikayet edip durmayın. Siz huzurlu olursanız bebeğiniz de huzurlu olur. bu kadar dışlansam ben de soğurum yalan değil. Evet zor biliyorum ama sonra ağlamamak için bunu yapmamız lazım. Soğuduktan sonra ısınması zor olur. 
(1,550 puan) tarafından
Tabi bu dediklerim karakteri oturmuş, şeref.sz olmayan sadık adamlar için geçerli
tarafından
Aynen öyle canım+++++++++
(760 puan) tarafından
Eline sağlık tam bunları düşünüyorum bende erkekte ilgi sevgi ister yani tamam ilgin sevgin yerindeyse hoş konuşup davranıyorsan eşin soğuksa o zmn soğumuş ola bilir ama bazı kadınlar dedigin gibi ben anneyim vaktim yok deyip duruyo eşle soğukluk yaratıyor, evde olunca bebeği eşe verip bakımını da yapa bilir işini de yapa bilir sonra birlikte oyunlar da oynaya bilir
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Daha da bağlandık biz oglumuza aşkımizin meyvesi diyor eşim 
(760 puan) tarafından
MaşAllah daim olsun mutluluğunuzu canım☺️
Bence de öyle annem de hep der eşleri daha çok bağlar çoçuk
0 oy
tarafından
O kocanin soguyacagi vardir o da bahanesi
(760 puan) tarafından
Aynen ya canım dahası bir bebeğiniz oluyor daha güzel aileniz çoğalıyor neden soğukluk olsun ki
0 oy
(920 puan) tarafından
Yoo çok saçma benimki tam aksine dahada baglandi bana ☺️
(760 puan) tarafından
Ay maşAllah valla korktum bende artık o kadar sorunlar çıkıyor ki diyorlar falan
0 oy
(225 puan) tarafından
Al benden de o kadar 5 aylik gebeyim o korku bendede var valla uyuyamasn oda benimle ama yanimda yatsin napim cocuk.ikimizn cocugu zorlugunu beraber gorelim
(760 puan) tarafından
Aynen canım yatağı ayırmak çok büyük hata bebek ağlar diye başka oda da uyulur mu
(225 puan) tarafından
Kiz yinede buyuk konusmayalim sus heri :D
0 oy
tarafından
Bizim bağımız daha kuvvetlendi aksine çocuk bahane bnce yapmak istedikleri ama yapamadıkları doğum sonrası da ayaklarına gelmiş fırsat bnce 
(760 puan) tarafından
Aynen canım bahane bence vakit ayıramıyorsun falan boş hepsi
0 oy
(13,941 puan) tarafından
Yok ya niye soğusunki. Kadinlar kendini çok salarsa erkekte ilgi göstermiyordur belki. Aile olarak daha çok baglaniyor erkekler çocuktan sonra.
(760 puan) tarafından
Kadınların da suçu oluyor bebek doğduktan sonra ilgi sevgi hepsi gidiyor akılınca bebek bakıyorum ama erkeğinde ilgiye sevgiye ihtiyacı var yatakları bile ayırıyorlar daha ne olsn
(13,941 puan) tarafından
Suc degil de hormonlardan dolayi kadinliğıni unutup sadece anneligine odaklaniyor bazi kadinlar.
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Bir süre bi noluyoz ya oluyosun. Sonra topluyor yola devam ediyorsun canım
(760 puan) tarafından
İlk zamanlar ola bilir canım oda soğuma olamaz bence sadece tatlı telaşlar daha annelige babalıga alışamama ve ;)
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Damacanaya tecavüz eden erkek milletinin soğumasına inanamıyorum ben. Sorumluluk zor geliyor bence kimisine
(2,466 puan) tarafından
Kız Allah seni ona nasıl yorum ya
Kerçekmi o tecavüz Allahım daha neler duyucam
(760 puan) tarafından
Aynen canım ya da kadınlar da buna yol açıyor ola bilir çünkü bura da okuduklarımdan pay alıyorum
(1,885 puan) tarafından
Canm çok eski olay ya şehri hatrlamiyorm da su dağıtıcısı asansörde boş damacanaya işte anla gerisini.. bı kackez güvenlik kamerasına yakalanmış hatta davası görülmüştü. Bizim erkeklerden sogumamiz için daha çok sebep var anlican:)
0 oy
tarafından

Soguma olmadi şükür ama ayri yatiyoz kizim babasını benden kiskaniyor o varken uyumuyor bensiz de uyumuyor böyleyiz bizde

(760 puan) tarafından
Şükür canım ama alışdırmaya çalış ne kadar soğuma olmasa bile ayrı yatmak iyi olmaz
tarafından
Hayirlisi :))) bi emmeyi biraksin da hele
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Ayrı yatmaya karşıyım yatmadım da. 

Anlamıyorum neden soğur ki insan 

Evet kimisi değişiyor malum aileye yeni birisi katılıyo sorumluluk artıyor ihtiyaçlar olur belki o yüzden değişir baba
(760 puan) tarafından
Aynen ayrı yatmak çok gereksiz
0 oy
tarafından
Kuzum hem bebişe zman ayırmak hemde eşe zman ayırmak ikisini ortalar san sorun olmaz 
(760 puan) tarafından
Aynen canım öyle düşünüyorum bebeğe bakmaktan eşime vakit ayrmıyorum diyorlar 1 saat ne ki yani
tarafından
Yani kuzum ikisini idare etcen ne yapcan başka onlar bebekten beter olurlar bazen :)
0 oy
tarafından
Gereksiz diyorsun da bebek dogduktan sonra bu lafları yutma sonra :)) 
(760 puan) tarafından
Yutmam. İlk defa bura da okudum ayrı yatmak diye bir şeyi ne ailede ne akrabada gördüm duydum çok gereksiz
0 oy
(852 puan) tarafından
Soğumak değilde biz anneler stresli sinirli olabiliyoruz onlara patlıyoz coğ zaman işte anlayış gösteren eş var gösteremeyen var 

Birde tabi evdir yemektir iş güç aksıyor bundada garip davranan eşler var 

Cocuktan vakit bulamynca iş güç derken e birazda kilo bozulan vücut bakımsxlık ilgisizlesen eşler var bu sebepten dolayı 

Cocuga cok vakit ayıryosun hic benimle ilgilenmysun diyende var cibselliğe eskisi kadar zaman ayıramayanlarda genel sebeb hepsi var işte hepsini sacma buluyorum eş dedigin herseye yardim eder ki karısda kendine vakit ayırsın bakim yapsin kocasına vakit ayırsın. Baxı eşler sorumluluk almaktan da korkuyorlar baxilarida babalığa alışamyolar biz cabuk adapte oluyoruz onlar zorlanıyorlar zaten herseyi biz yapalım onlar zorlansın
(760 puan) tarafından
Aynen canım eşini seven anlayış gösterir bakımsızlık cinsel İlişki biraz aksıyor diye soğumaz ama bura da kadında elinden geleni ötesini yapmalı yalnız eşi için değil zamanla kendide soğur çünkü

Erkek anca tavr yapıp sinirlenirse haksız tabi ama bazen kadınlar da abartıyorlar eşlerinde hakkı ilgi sevgi tabi karşılıklı erkek de yapıyorsa
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Biz dahada bağlandık birbirimize, eşim zaten düşkündü ama bebek doğduktan sonra çektiğim zorlukları görünce daha da ilgi gösteriyor
(760 puan) tarafından
Benim de eşim çok düşkün işte bile çok özler geldiginde his ediyorum ama bebekten sonra eskisi gibi olmazsın diyorlar bence iki eşte anlayışlı olsa hepsi düzelir
(2,014 puan) tarafından
Onlar birbirlerine karşı sevgisi saygısı bitmiş insanlar bence, bide evet bazı erkekler odun olabiliyo ama doğumdan sonra da bazı kadınlar kocasının yüzüne bakmıyor bu sebepten olabilir
0 oy
(765 puan) tarafından
Bazı insanlar kaldıramıyor sanırım o yoğunluğu. Ayrı yatmaya bende karsıyım eşim iş için uyuyamıyorum ayrı yatayım dedi kabul etmedim ona da yazık ama bi süre sonra uzaklaşmaya neden oluyor ayrı uyumak bebek için 
(760 puan) tarafından
Yani dişini sıkıp sabr etmeli annede uyuyamıyor işe gitmese bile bebekle uğraşmak falan derken yoruluyo bence de ayrı yatılmamalı
(765 puan) tarafından
Evet bütün gün işte olmaktan daha yorucu bebekle ilgilenmek hele bide ikinci varsa
0 oy
tarafından
Evet eşim değişti ama olumlu anlamda beni takmayan adam düzeldi parasını kıskanan adam gitti eli açık biri geldi bana ilgi göstermeyen adam gitti sevdiğini velli eden biri geldi 
(760 puan) tarafından
MaşAllah canım :) çoğusunda daha bağımlık yaratıyor
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Uykusuzluk yorgunluk iyi beslenememe üstüne maddiyatsızlık olunca evlilik yıpranabiliyo. Kendimden örnek vereyim eskiden eşimle çok gezerdik Şimdi öyle değil çünkü her bebek gezmeyi sevmiyo. Bide eşim horluyo  mecbur ayrı yatıyoruz. Çocuk olunca eski hayatın olmuyo
(760 puan) tarafından
Bazılarında değişiklik ola bilir canım. Biz zaten normalde de çok gezmeyiz eşim işe işten eve bende ara sıra kendim çıkarım bebek olduktan sonra gezmeyi düşünüyordum :)
Yani ne olur olsun seviyorsan soğuma olmaz bence
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Aksine baa göre evliliğimiz daha da güzelleşti ilimizde bir parça oldu sonucta onunla oynuyor guluyor egleniyoruz hatta kavga etmemrye çalışıyoruz ki etkilenmesin diye 
(760 puan) tarafından
Aynen ya motive kaynağı mesela eşim işten geliyor ee dışarı çıkmak istiyorum ama düşünüyorum da çıkıp napicam çok gezesi yerler de yok söhbetimi evimde de yapa bilirim ama bebek olunca onun için de eğlence gezinti lazım hep birlikte çok güzel olur
(1,939 puan) tarafından
Evet öyle oluyor zaten oğlumu da alıp kahvemizi evde içene kadar dışarda içiyoruz hepimize de değişiklik oluyor bence soğumak isteyen her seyo bahane edip soğur
0 oy
(478 puan) tarafından
Merhaba,

Hayattaki en büyük destekçim. Bir an olsun bile pişman olmadım. Iyi ki benim eşim iyi ki ben anne o da baba oldu. Daha da kenetlendik :) sana da esinin inşallah daha da yakın olmasını dilerim :) 
(25,224 puan) tarafından
Bu bölümde adım farklı :)
(478 puan) tarafından
Sen bayağı aktifsin :) ben bazen giriyorum iyi oluyor burada da bir arkadaşım olmuş oldu :)
(25,224 puan) tarafından
Evet ya seni burda gördüğüme sevindim valla :))) ben genelde buraya giriyorum eğlenceli oluyor diğer taraf çekilmiyo genelde :)
(760 puan) tarafından
MaşAllah daim olsun☺️ benim eşim de bana çok düşkün bağımlı çoçuktan sonra değişir piskolojisine gitmiştim ama bende onu dışlamazsam soğumaz dışlanan unutulan her erkek kadın soğur zaten bu bakmdan eşte çok suç aramıyom :)
(478 puan) tarafından
Mesela ben doğumdan sonra her konuda eşimi çağırdım. Hiç annemi ve ya kayınvalidemi çağırmadım. Onlar zaten işleri güçlere yardım ediyordu.  Mesela tuvalete gidicem diyelim eşime sesleniyordum beni çekiyordu. Hastahanede falan. Bence olması gereken bu. Ben böyle yaptıkça o da bana daha yakın davrandı. Hani ilk sıra diye bir sey varya öncelik falan. Ben hep eşime verdim :) o da sağolsun beni hiç yarı yolda bırakmadı:) asla da ayrı yatmıyorum her şeyin bir çaresi vardır. Ilk 3.4 gün ayrı yatmak zorunda kaldık. Kızım olunca annemler kaldı onlarla kaldım odada o kadar. Sonra hep birlikte geldik her şeyin üstesinden:)

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 555 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Su_misali (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 735 göst.