0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (1,408 puan) tarafından

2 yil olacak kaçarak evlendik şehirde akrabasinin evine kaçırmıştı ilk 1 hafta orda kaldık işte orda gezintiye filan çıkardık dışarı sonra köye geldik koyde yasiyoruz sonra hamilelik , cocuk doktor , doğum behanesiyle hiç beni gezmeye goturmedindışarı çıkarmadı vaktim olmuyo işten diye, cok dedim doğumdan sonra hiç gezemeycez diye cocuk oldu tamamen eve kapnadım 2 ci cocukda ilki 2 , 3 aylikken hamile kaldım artık nasibi varmış geldi, doğum oldu 10 gün olcak annemlerde kaliyorum yardim için annem kendi israr etti  şehirde. 

Neyse şimdi geleyim sadete .... 

Koyden şehire 1 satlij yol sadece , eşim hiç gormeye gelemz işi duşerse buraya o zaman gelir gorurdu bizi, cok sever eder bi sorun yok,. Ama bugün almış o şok sevidiyi akrabasının cocugunu  hee bugün piknik yaptık baya dışarıda kar var cocukda heveslendi diye  fotorflarda atdı , bende ben deyince isteyince ne piknik soğuk olur cocuga ay vaktim yok diyor gezmeye evde kalıyo bol bol ama kaıınca bizimle evin içinde bile doğru dizgun vakit geçirmezdin dedim . Oda yaparız vaktim olmadı ki 2 yildir hamileydin hem nasıl yapsaydik diyo bende hamileler yapamazmıydı sana cok dedim cocuktan sonra yapamiycaz diye ama şimdi ben gelip başbaşa vakt geçirelim deyince sakın bahane arama , bakalım başkasının cocugunu alıp piknik ypatıgın gibi benimlede baş başa yapacakmısın bama cocugu bahane etme işinide bahane etme dedim. Bana el kadar cocugamı kiskaniyosun yüreyin hiç almadı cocugu gozunden almışsın diyo.  gerçekden dokundu bana :(siz olsnız naparsınız

10 Cevaplar

0 oy
(12,768 puan) tarafından
Kesin örümceğin çocuğudur o da :) sen senin doğurduğun her zaman birinci planda olması lazım evlilik aslında tam olarak bu ama erkekler evlenince aileleri bir kıymetli oluyor onlara 
(1,408 puan) tarafından
Örümcek düşüyo zaten evet daha asıl örümcek yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile olupda piknik yapmamak ne alaka hamileyken de cocuktan sonrada şehir şehir gezdim defalarca tatile ciktm simdi ikinci gebelikte belim çok ağrıyor yürüyemez oldum ondan kendim kapandım eve öyle saçma is mi olur 
(1,408 puan) tarafından
Evet hamileliyin son ayları olsaydı bi sorun olmazdı. Bu  bana ay arabayla yolculukda silkelenirsin cocuga bisey olur kafasinda o akrabaları hep soktu bunu kafasına
tarafından
Yahu yok ne silkelenmesi ailem Antalya'da ben kaç defa yolculuk yaptım üstelik 28 haftama kadar giderken uçakla gittim dönüşte eşim geldi birlikte gezerek döndük hep hicbirsey olmaz eşin bahaneler üretip seni eve kapatmış resmen
(1,408 puan) tarafından
Evet bende her lafa evet demiş susmusum simidide ben burda oysa baskaısnın cocugunu alıp tatil piknik yapiyo şimdi sesimi cikarınca ben cocugu gozden almışım  onu akrabalarına kiskanyo gibi bu duruma düştüm
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Kusura bakma bacım ama bu adam seni sadece s.x yapmak için kaçırmış yazık o eve doğan çocuklara acıdım inşallah daha fazla günahsız getirmezsiniz bu saçma hayatınıza.
(1,408 puan) tarafından
Değil cocuk hiç onun s.p.erminide getirtmem artık. Gerçelden saçmalıkdan ibaret olduk artık
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Bu adam birde 3. Çocuğu istiyor sanırım. Artık nasıl korunursun bilmiyprım ama korun. Sakın bir tane daha yapma. 
(1,408 puan) tarafından
Ne cocuk avcunu yalar artık bayada büyük konusacam şeyine sahip ciksim artık,  git gide kırılıyorum artık hiç yatak meselesi bile kalmayacak ortada
0 oy
(73 puan) tarafından
Verdiği cevap bile çok kırıcı o cocuklar sadece senin değil çocuğu bahane etmesin ...

Sen plan yap ondan bekleme belliki akıl edemiyo ya da isine gelen bu uyarini yapmışsın anlamazsa farklı yöntemler dene ceza ödül şeklinde olmasın bu 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Canım 1 değil 2 çocuk varmış ben eşine hak verdim. Erkekler böyle şeyleri pek düşünmez. Mecbur biraz çocukları büyüteceksin. 3.yü hemen düşünme 
(1,408 puan) tarafından
3 istemiyorum zaten asla. Neden hak veriyosunuzaçık spyliyom  lütfen kimse hak vermesin istemiyorum eşim haksızlık yapiyo geçrekden evin icinde zor tutyorum adam ayağını dışarı atsa içeri gelmiyo
(1,886 puan) tarafından
Canım erkekler böyleeee. Bak benim kaynımın üstü üste üç çocuğu var da eve uğramıyor. Erkekler gürültü vs kaldıramıyor
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Bu çocuğu kıskanmak değil senin başka biriyle yaptığın eylemi kıskanmak deseydin. Biz de depremde eşimle altı ay kadar ayrı kaldik malesef. Sonra zaten özlemişim eşimi. Geldik işte geri memlekete. Zaten doğru düzgün bir yer yok. İki çocukla bişi yapamıyorum. Eşimle oturup bir kahve içip sohbet edicez. Liseye giden bir kuzeni gelip duruyo. Esimle bişi yapicaz benden önce atlayıp arabaya biniyo. Hastaneye gidiyoruz yanımızda. Çatladim artık bir gün eşimin de ağzının payını verdim çocuğun da. Sinir oldum artık. Eşim de.hala gevşek gevşek çocukla işte takılıp duruyo. Sinir oluyodum
(8,832 puan) tarafından
Eşime ergen çocukla ne işin var az kendi karına çocuklarına da bak kendi çocuklarinla oyna dedim. Çocuğa da işte ne bu hep dibimizdesin bırak biraz nefes alalım gibi bişi dedim. Aslında severim çocuğu ama gelip boş boş konuşuyor insanı sinir ediyo. Geçen yine eşim beni işten almaya gelmişti kapıyı bir açtım baktım ön koltukta oturmuş eşimle beraber gelmiş. Bir bakış attım ama cocuk artık benden kaçıyor her yerde. Ay görmek istemiyorum nefret ettim artık
(1,408 puan) tarafından
Ahahahah iyi yapmışsın kız bide ben yapsam  bidefa yeterli gelecek onlara . Ah o cesareti bulabilsem
(8,832 puan) tarafından
Çocukları bir parka götürücez işte eşim iniyo arabayı hazirliyo filan. İniyorum bir bakıyorum ön koltuğa oturmuş bekliyo. Alışverişe gidiyoruz bizle. Hastaneye gidiyoruz bizle. Artık dayanamadım gerçekten. Yine gelsin sorun yok ama eşimle hep sacma sa.lak şeyler konusuyo. Ben mal gibi böyle. Artık patladım bir yerde
(1,408 puan) tarafından
Eşimizdese cok suç var uyarması lazım
(8,832 puan) tarafından
Zaten ondan yüz bulup geliyo yani. Dur de bir kere de.
0 oy
(2,989 puan) tarafından
İki küçük çocukla bu havada nasıl rahat edeceksin bence yazı beklesen daha iyi üst üste olmuş çocuklar nereye götürebilir çocuklarla rahatça gezebileceğim yer var mı 
(1,408 puan) tarafından
Csnim cocukları annemlere bırakıp baş başa gide biliriz mesela. Yani şimdi zorda olsa razıyım cocukdan sonra gezmek olmuyo işte cocuksuzken gezseydik bunu akıl edemedi oylemi hamileyken neden gezilmesin iyi niyet altında beni içeri kapattı
(2,989 puan) tarafından
Biraz öyle olmuş annen bakarım diyorsa söyle eşine götürsün ona da mı yok diyor
(1,408 puan) tarafından
Onu şimdi eve geçince soyleyecem bakalım onadamı yok diyecek.
0 oy
(2,861 puan) tarafından
2 yıldır hamilesin lafına güldüm ya bende üst üste gebeydim gören yine mi diyodu:) hamile piknik yapamaz mı aman bula bula bu bahaneyi bulmuş valla çocuk olmadan ve hamilelikte gezecen hele ikinci bebek insanı gerçekten eve hapsediyo 
(1,408 puan) tarafından
Evet gerçekden komikde olsa oyle işte göz açamıyorum her ocak bi bebe doğuruyorum ya. Aynen hamilelikde cocuk olmadan geziliyo ve hep bunu iyi bilirdiki cocuk olduldan sorna gezilmiyo oldu diyelim yine arıdndan hamile kaldım yani sürekli bi bahane işte. Şimdide cocuklar buyudukden sonra dersin dedim . E budurumda siz oslanız napardınız mecbur etmezmiydiniz madm yoklugumda baskasının cocuguyla vakit geçircen simdi ece geçincede benimle gezelim bakalım gezermisin dmeezmiydin
(2,861 puan) tarafından
Tribimi atarım ama Yazı beklerim canım benim küçük 7 buçuk aylık yazı bekliyorum valla evden çıkamıyorum hem soğuk hem durmuyolar
(1,408 puan) tarafından
Tabiki yazi bekleyecem. Küçük bensiz duramazki, valla yazdada kaynım baska ulkeye gidiyo eşim tek kaliyo işleri yalniz basina hal etmek zorunda . Ama onceler kalırdı işten kendi işi sonuçda. Ama şimdi kalmiyo artık ama hak felan vermem asla yinede bu ona hak kazandırmıyo isterse kalır birgün çalışmasa iflas edecek deyil sonuçda
(1,408 puan) tarafından
Bu konuda nasıl trip atilir nasıl ataridn mesela:)
(2,861 puan) tarafından
Nasıl trip atardım bilmiyorum valla önce o siniri damarlarım da hissetmem gerek :) yazın kolundan sürükle kız eşinde uymuş şeytana çocuklar büyüsün tadını çıkarırsınız rahat rahat

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 576 göst.
0 oy
26 cevap 495 göst.
19 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 333 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Asyahatunnn (371 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 513 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu