0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ve çok yürüteçte kalıyor bir zararı olur mu 

18 Cevaplar

0 oy
(523 puan) tarafından
Beş buçuk aylık bebegin cok kalmaması lazım beli ağırır günah  benim bebe o kadar küçükken bırakmamıştı sekiz aylıkken birakmistim
-Reklam-
0 oy
(1,585 puan) tarafından
7 buçuk aylık yeni koyuyorum daha
0 oy
(800 puan) tarafından
Çok erken kalça çıkığı olur koymayın lütfen.
0 oy
(913 puan) tarafından
Daha çok çok erken koyma yürütece bacakları yam.k olur yürüteç zaten başlı başına zararlı bebeklere doktorlar hiç önermiyolar
0 oy
(3,428 puan) tarafından
Bence erken 7 aylikti benim koydugum en fazla 1 saat durdu oda temizlik falan yaparken  yoksa fazla tutmazdim 10 11 aylikken sıkıldi yürume arkadasida vardi onunla dolandi hep yasındada yurudu zaten
(337 puan) tarafından
Kaç aylıkkıken yürüme arkadaşına başlattın bende aldım da merak ettim :))
0 oy
(652 puan) tarafından
Canım bunun ayla hicbir ilgisi yok yurutec zararlı kas gelişimini engelliyor illa birseyle desteklemek istiyorsan yurume arkadaşı sağlıklı 
0 oy
tarafından
Hayır canım kesinlikle koyma benim kızım 5.5 aylık doktor kesinlikle koyma dedi 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Bebeklerin 7.aydan once ayaklarinin uzerine bastirilmasi onerilmez.Ayrica yurutecte onerilmez. Sagliga zararli. Zamani geldi de yuurume arkadasi kullanmanizi oneririm. 

5 aylik bebegin yerde yuvarlanmasi daha dogru olur.
0 oy
(119,461 puan) tarafından
ayagi yeredeymezki ☺️
0 oy
(2,920 puan) tarafından
Benim kız gidiyordu valla ama çok kalmasın daha küçük 
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Canim kullanma ben 8 aylikken de olsa kullanma ben kullandım bebeyim parmak ucunda yuruyordu 1 aydir bıraktık şimdi yurumeye başladı çok şükür ama hala unutuyo parmak ucuna kalkiyo 5 ayliksa cok cok erken beli ağrır ve yamukluk olur
0 oy
(1,324 puan) tarafından
Ben yürüteç kullanmadım ne işe yarıyor ki çocukların hiç rahat olduğunu düşünmüyorum .onun yerine hoppala alın daha iyi hoşlarına gidiyor.benim bebem 6 aylıkken oturdu zaten o da kısa süreli oturtuyordum.bir yaşına bastı hemen yürüdü.herseyin zamanı var yani 
0 oy
(4,510 puan) tarafından
çok erken  uzun süre büyük olsada kalmamalı zaten
0 oy
(6,512 puan) tarafından
5 buçuk ayliksa çok koyma en fazla 10 dk koy yürümeye başlayınca biraz fazla kalabilir 
0 oy
tarafından

Ben 4 aylıkken 5 dk falan bıraktım 5 aylık normal bıraktım şuan 6 aylık ve odaları fildir fildir geziyor :D şuan kenarlara tutunup ayakta durabiliyor 

0 oy
(2,168 puan) tarafından
Kaç aylık olursa olsun zararlı bazı ülkelerde yasaklandı bile
0 oy
(102 puan) tarafından

Emeklemeden yürüsün diyorsun sanırım :D

5bucuk ay çok çok erken 

0 oy
(2,804 puan) tarafından
6 aylık olduk daha yurutece koymadım bnde diyirm koysam belki bir iki adım atar ayakalriyla

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 728 göst.
2 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 697 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 180 göst.
0 oy
14 cevap 306 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (291 puan) tarafından soruldu