0 oy
713 göst.
Diğer kategorisinde (412 puan) tarafından
Kaynanam sürekli kendisini över mesela ilk kızımı 6 kilo doğurdum der bebek vefat etmiş 6 kiloyu sen nasıl normal doğum yaptın ya bı bebeklerik 4.5 kilo doğdu der diğer eltime 5 kilo doğdu der benim oğlum 8 aylık emeklemiyor eşime sordu eşimde hayır emeklemiyor dedi aa niye benim kızım 7 aylıkken yürüyordu diyor ya nasl dengesini sağladı o cocuk

48 Cevaplar

+2 oy
(13,702 puan) tarafından

İçimden bisiler geciyo ama demiciiiiim:D

(2,716 puan) tarafından
6 aylık yürüyeni gördü bu gözler ahahshsh
(6,364 puan) tarafından
Merve nasıl oldun kız
(13,702 puan) tarafından
Hilal sus :D
İyiyim kuzummmm çok şükür bin şükür sen nasılsın
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rüyasında görmüştür bacım yaşlanmış ya bi de gerçek sanıyordur sjsjjs deseydin ya bende doğar doğmaz yurumusum ama annem nazar diye 1 yaşıma kadar yürütmemis :D:D

tarafından
Nerelerdesin kız ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ben burdayım sen neredesin sjsjjs
tarafından
Dün çok ağladım gurbetlik canıma tak etti post actim
tarafından
Valla mı görmedim kiz dur az işim var onu halledim geri gelim sjsjjsj
tarafından
Tamam ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
:))) sen kızın anormal 7 aylık normal bebekler yürümez zaten deyip susturun böylelerini. Kim inanır Allah aşkına ya.
tarafından
Valla yapan olsa da standartı ya da normal aralıkları bu değil ki. Benimki yürüdü aaa seninki yürümüyor derse kimse kusura bakmasın sağlam bir cevabı hakeder. :)
(11,217 puan) tarafından
aynn yani onlar istisna herkes 7 8 de yurumez diorum ya 1 yasibda hala yuruyeniodu benmki :)
tarafından
ya dese kızım erkenci davrandı 7 aylık yürüdü tamam. ama aaa niyeki seninki hala 7 aylık yürümüyor mı derse bu art niyettir yani :))  Bebekten bebeğe değişir acelesi yok, kimisi gerçekten aceleci bebeklerin kimisi de rahat. Napsın zorla yürütsün mü insanlar.
(11,217 puan) tarafından
kiz yurumiyende yurdu dio 5 kilo dogurnuyanda 5 kilo dogurdum dio. kaynanalarin dogurdugu hep son modeldir : D
tarafından
Kaynanalar süper kaynana canım. Bizimki daha emeklemiyorken kaynanam duvara yasla gel gel yap diyordu. :D çocuk emeklemiyordu ama ayakta durmasını hatta adım atmasını bekliyordu 7 aylıkken.
0 oy
tarafından
Ben kaynanamda kızım 7 aylık yürüdü sizinki ağır 10 aylık daha emeklemiyor diyorlar 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Yani değişiyor bende gördüm 7-8 aylık çocuğun yurudugunu ama 2 yaşındaki çocuğun yurumedugini gördüm bnce kıyaslama yapılması yanlış her çocuk kendine özeldir boşver 
tarafından
Aynen öyle benim kardeşimde 7 aylıkken yürüdü her çocugun gelişimi farklıdır
(1,392 puan) tarafından
Kesinlikle konuşmasında öyle bazı bebekler çok küçükken başlıyor abahaba demeye 4 yaşında çocuk konuşmaya da şahit oldum o yüzden bnce bunlara takılmamalı burda bebeğin kilosunu felan da yazıyorlar onada anlam veremiyorum bnm bebegmin kilosu bu sizinki ne yani her bebek aynı değil her anne aynı olmadigi gibi kendini uzmekden başka bir şey değil bu durum malesef :)
tarafından
Evet çok haklısınız bende anlam veremiyorum onlara her çocuk farkıdır neden illa bie kıyaslama derdindeler ki . Kardeşim şuan 4 yaşında ama görsen 10 yaşında çocuk gibi cümle kurabiliyor hani olmayacak şeyler değil ki
(1,392 puan) tarafından
Aynn öyle bakalım bizimde 3 ayımız kaldı nasıl olcak bnm minik oğlum :))
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Aaa yanlısı Var konuşuyordur o anneme kuzeni 7 bucuk kilo dogmus normal ama yürüme olmaz bencede
(9,604 puan) tarafından
Kaç yıl kalmış içerde kız sjdjdj
(1,752 puan) tarafından
Valla ananem der hazır çocuk geldi diye 9 aylıkms bde
0 oy
tarafından
Ya varya cidden bazen çizgiyi aşıyor bu kaynanalar. Kız takma kafana ne derse he tamam de geç. Belli ki akli dengesi yerinde değil :-D:-D:-D
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Ayy aynı benim kaynanam neymiş 9 aylıkken yürümüş neymşi 5 kilo doğurmuş herşeyi yerlermiş neymiş 1 yaşında tuvalete alıştırmış içimden dediğim şey ise yoğğğamına
(9,604 puan) tarafından
Allah feraha erdirsin seni bunların sonu gelmez çünkü yakında benimkler 3  yaşında okumayı söktü derler sjdndn
tarafından
Kız benim oğlan 9 aylık yürüdü deme öyle :D 4 kilo doğdu normal doğum . Eşim de 5 kilo doğmuş normal
(9,604 puan) tarafından
Kuzum benimki de 10 aylıkken yürüdü çoğu bebeğe göre erken yürüdüğü helde yine çektim bu lafları  ben shdhdjs 4 kilo doğuma inanırım ama 5e inanmam yuvarlama yapıyorlar bence sjdhdh
(2,716 puan) tarafından
Hanife benimki 7 aylıkken yürüdü 6 aylıkken tuvalete alıştılar diyor baya baya abartıyor yani :d
Biz bunları asla memnun edemeyiz çocuk 3.300 doğdu zayıf dediler alerji maması kullanıyorduk kilo aldı mama şişirdi dediler hep bir baskı :)
tarafından
Mama vermekle hata yapmışsın aç birakacaktin cocugu sjsj bende mama verdim herkes konuşuyor . Kaynanam da arada gelir aa bu kilo vermiş süzülmüş sanki der.
0 oy
(11,272 puan) tarafından
He tabi 10 aylıkken de okuma yazma öğrenmiştir yaslandiklarini kabul edip şu gelinlerle ugrasmasinlar bi ya 
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Zaten bu kaynanalarin cocuklari nedense muhtesem ustun zekali, herseyi vaktinden once yapiyolar, anne karnindan emekleyerek cikiyolar
0 oy
(616 puan) tarafından
Burda biri 6 aylıkken bebeğinin yürüdüğünü söylemişti. O yüzden doğru da söylüyor olabilir kaynanan yalan da. Benim oğlum yaşında yürüdü. 7 aylıkken emekliyordu sadece 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Annem 8 aylıkken yürümüş. Ben de şok oldum. Ama oğlum 13.5 aylıkken yürüdü. 10.5 aylıkken emekledi. Hiç kafana takma. Yuh de geç. Hee de 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
7 aylık bebek yurumez kı abartmıs bıraz 
0 oy
tarafından
Benim kardeşimde 7 aylıkken yürüdü , olmayacak şey değil 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kusura bakma da kaynanda ne şey varmı 6 kilo çıkarmis mağara mi bu mübarek 
0 oy
tarafından
Ay eismin teyzeside diyordu yedi aylık dedim böyle bişey tıpta mümkün değil 
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Benim komşumda bana hep şey derdi 9 aylıkken tuvalet eğitimi aldım kendim tuvalete gidiyordum derdi 9 aydan sonra hiç hezlemediler beni derdi 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
6 buçuk aylıkken sürünüyordu 7 buçuk aylıkken emekliyordu 8 buçuk aylıkken yürüdü oğlum şu an 11 aylık etrafta fildir fildir dönüyor. Ben 14 aylıkken yurumusum eşim 8 aylıkken yürümüş. Her bebeğin gelişimi bir olmaz. Ama yururmu nasıl denge sağlıyor olamaz falan gibi bişey yok oluyor olanlarda var yani.
0 oy
(752 puan) tarafından

Ay benimkide öyle neymis gerizekalı görümcem daha 7 aylıkken cisim geldi dermiş tuvalete giderlermis inandırıcı değil çoğu şeyine he diyip geçiyorum ben sen de öyle de deliye he demek sevapmis kız :D 

0 oy
(7,650 puan) tarafından
Öyle hayal edior bence hayalini yasatiyor

İlgili sorular

+1 oy
45 cevap 692 göst.
25 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 191 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 304 göst.