0 oy
466 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
4 haftalık hamileyim. Ve sürekli kokuyorum gibi hissediyorum. Hani bazı insanlar yıkanmaz üzerinde idrar kokar ya Aynen öyle. Sürekli üzerimi değişiyorum ama yine de kokuyorum gibi. Parfüm sıkıyorum ama yok yarım saat sonra yine öyle. Akıntı falan da yok iç çamaşırım hep kuru. Acaba hamileyim diye mi böyleyim?? 

15 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından

Gebelikten öyle olmuşsun koku duyarlılığı deniliyor ay ben yemek kokusundan kusardim çocuklar bana kokuyor du habire yıkıyor dum :D

-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Benimde ellerim çok pis kokardı. Başkasının ki kokmaz benimki kokardı midem bulanırdı yıkamaktan kıpkırmızı olmuştu Allah'tan 3. Ayda geçti 
0 oy
(3,601 puan) tarafından
Hamilelikten bence eşim sabah yikanirdi akşama tekrar yinardi ama yinede burnuma kokardı ay neler çektim bu kokudan 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bende mutfağımdan tiksinmiştim evde durmak istemiyordum tertemiz mutfak ama bana böyle iğrenç bi koku geliyordu. Doğumdan sonra anca geçti sende de koku hassasiyeti oldu sanırım 
tarafından
Ay evet mutfağa girip de yemek yapasım gelmiyor benim de ya
(538 puan) tarafından
Evet evet bende mutfğa giremyordum 13 hafta  dan girdim ilaç içtim biraz normale döndüm ve mutfak iğrenç kokuyordu eşim hep temzilyordu havalndiryordu gene mutfakda koku o evde çıktık 1 aydır zaten şimdide banyoya giryom sanki bulaşık terjani açık ağır bı koku eşim baniyodan çıkar banyo kokusu kaç aydır yumuşatıcıyi yaskldim mecburyeten sapuan kulanyom bugün bdedim kulanmicam eşim diyor bende kulanmicam ağır bı koku saçlarda çıkmıyor 1 hafta zaten kizken evelndimde fazla koku hasayetim vardı ozelikle ıslak mendil kolanya degişik el sabunlari vs şimdi cifde ağır kokuyor eşim diyor eski halini cok normaldi hepten gitin agizmi kokuyor sanki ne bilim zor vallh
(3,097 puan) tarafından
Benim hiç geçmedi doğurana kadar bir de Arko’nun değerli yağlar serisinin nemlendiricisi var Hindistan cevizi kokulu onun kokusundan da tiksinmiştim
0 oy
(207 puan) tarafından
Bana da eşimin ten kokusu kötü geliyordu tabi kendine birşey diyemedim de :) sonradan geçti çok şükür 
(207 puan) tarafından
Bn diyemedim istemsiz uzak durdum oda ondan alınıyordu hamilelik seni değiştirdi diye :) geçer inşallah zamanla sennki dd
(538 puan) tarafından
Vallh eşim artk göre göre diyor herşey artk normaldir hamileikde ben böyle zor bilmiyordum hamile kalinyor doğuruyor biraz bulantı dedim ben bekliyordum ama bulantı olur 3 ay geçer mide yanamsi mi diş eti kanamsimi kokularmi eşim diyor rabbim sana kokaylik versin ne zor işmiş vallhi çok üzülüyor beniörünce hergun bir farklı birşey çıkıyor bende :(:ama ilk haftalr aklına gelince bugunlre şükür diyoz
(207 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun benm de son zamanlarım kaburga batması bel ağrısı başladı geceleri bile uyuyamıyorum dolaşıyorm eşim doğur artk da kurtul diyor :) bu gidişle uzun bir süre dusunmezsn sen artk diyor,insalah hemen toparlarsnz sizde
(538 puan) tarafından
Amin cnm vallh eşimde diyor bı annince doğur hem yanmalrim var hemde diyor artk çok özlüyorum bı an önce gelsin kızım rabbim kolaylik versin anne adayalrina vallh
(207 puan) tarafından
Amin amin kolaylıkla:)
0 oy
(932 puan) tarafından

Ay ben 15. Haftama kadar kendim kendime koktum eşim bile koktu bana:D hepsi hamilelikten valla

tarafından
İnşallah çabuk geçer Amin dbdbdh
0 oy
(660 puan) tarafından
Banada esim kokardi canim aşırı rahatsiz olurdum belli bi sure sonra geciyor ama cok zor bi durum Allah kolaylik versin
0 oy
(1,600 puan) tarafından
Bana insanlar kokuyordu ay ne çektim.. Eşim yanıma bile otursun istemiyordum
tarafından
Ay o da kötü haa.
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Ay bende 12 haftasına kadar hep kendim kokuyorum gibi hissettim ve sende de koku hasasiyeti başladı büyük ihtimalle Allah yardımcın olsun ben koku hassasiyetini naneli şeker ile bir süre sonra geçti 12 haftadan sonra 
0 oy
(8,008 puan) tarafından
Bende ikincinde öyleydim sürekli kokuyorum diyordum. Zırt pırt duş alır kıyafet değiştirdim. Ama aşırı terlerdim oturduğum yerde birde kısındi 
tarafından
Aynen ben de öyleyim. İkinciye hamileyim ilkinde böyle olmamıştı
0 oy
(5,413 puan) tarafından
Benimdr tuvalet banyo ve koridor kokuyor sanki. Herkes koku yok diyor ama ben alıyorum çok rahatsız ediyor bu durum

Biraz daha geçti gibi 13 haftalığım zamanla biter inşallah. 
0 oy
(51 puan) tarafından
Dur daha kocandan kaçacak sin kokuyo diye ;)
0 oy
(538 puan) tarafından
Kokular ah kokular yumuşatıcı sapuan banyo kokusu esmin tenin kokusu sin zamnslr kendi ten kokumu alıyorum şok oldum bazen acayip kokular ekmek kokusu bunalr hep mevcut bgunbystak odada ekşimsi bı koku hsvalndirdim ne kadar gene aynı koku hasaiyeti tat falan daha çok kesiklesiyormuş bu dönemde 
0 oy
(4,549 puan) tarafından
muhtemelen canım parfümü çok kullanma temiz bir bezle koltuk ltını silip kurulayabilirsin 
0 oy
(15,325 puan) tarafından
Hamilelikte herkes değişik biseydrn tiksiniyor. Ben buzdolabını açarken nefesimi tutar öyle açardım. O çok kötü yapardı beni. Bazısina kocası kokar midesini bulandiriri. Bı arkadaş kocamı kapıdan girerken gördüğümde bile öğürme geliyordu demişti ahshshh benim de bi sarkiyi dinleye dinleye midem bulanmış heralde. Radyoda O şarkı çıkınca icim bı tuhaf olurdu. Hemen kapatirdim. ☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 354 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mrvyilmaz (589 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 469 göst.