0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Kizlar kızım 2.5 yaşında kafam çok karışık eşim çok istiyor çocuk sprial takmıştım çıkardım sizce iki çocuk arası ne olmalı birlikde büyüsün diyenler var yok birini komple büyüt sonra yapndiyenler var 

13 Cevaplar

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Sakin sakın açma arayı rahata alismadan yap :)) 3 yaş bence ideal. Ben çok pişmanım şuan ikinciyi düşünmüyordum kixim kardeş isteyince   düşündüm araları 9 yaş rahata alistigim için çok Zor geliyor 
(4,548 puan) tarafından
Eşim korundu :))
(4,997 puan) tarafından
Yok kiz arada mesafe iyi bence bnmkiler arasında bir buçuk yas var valahi  geberiyoirm biri sanki bana beddua etmiş toton yere oturmasin diye ;) ;)
Allah yokluklarini göstermesin
(4,548 puan) tarafından
Rahata alışınca zor oluyor maalesef en azından beraber büyürler zorluğunu o zaman çekilir şuan beni benden aliyo heleki uykusuzluk
(4,997 puan) tarafından
Tahmini ben ne zmn rahat edicem ;)
(4,548 puan) tarafından
Çocuğuna göre degisir canım kimi uysal oluyor kimide yaramaz
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
4 yas var benim sorun yaşamadım çünkü büyük çoğu işini kendi yapmaya başlamıştı çok yakın olunca iki çocuğa yetişmek anne için çok zor canım 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Ben 2 sene isterim nkrmalde .Sezeryanlıyım ve hamile kalırsam hastanede evde vs bana bakan kimse olmayacağı için belki 3  sene de yapabilirim bilmiyorum 
0 oy
(8,385 puan) tarafından
13 ay olmasında kaç yaş olursa olsun ☺️
(10,079 puan) tarafından
2.5 yas var yine ayni meraketme :)
(8,385 puan) tarafından
Neyseki biz biran önce ikisini bir büyütüp gezmelere e te Ken dönecez. ☺️
(10,079 puan) tarafından
Zugurt tesellisi :D esimde oyle kandiriyo beni. Bak diyo sen 40 olunca kucuk 10 yasinda olcak buyuk 13. O zamna biz daha genc olucaz. Birakicaz anneannelerine tatile gidicez basbasa :D
(8,385 puan) tarafından
Züğürt müğürt en azından bir tesellimiz var ☺️☺️ olmayanlarda böyle soruyor yaş araları kaç olsun diye
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Bence ideal kızın da küçük değil sen hamile kalana kadar doğum yapana kadar kızın 4 yaşina yakın olur..
0 oy
(1,976 puan) tarafından

Bence ideal zaten hemen herkes hamile kalmıyor sizi bilmiyorum da deneye baslasaniz 4-5 ayda olsa canım birde 9 ay geç çocuğun 3.5 -yaşında yada 4 yasına yakinken kardeşi olur normal ara olarak 

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Zor bir soru :D ama bnce ne çok yaş farkı olmalı nede çok az yaş farkı olmalı 3 buçuk 4 yaş iyi bezden çıkmalı kendi ihtiyaçlarını karşılamalı eğer çok yaş farkı oluncada oyun oynamiyolar sonra biri ergen biri çocuk oluyor çok küçük oluncada hem çok kıskançlık oluyor hemde ilk çocuğa haksızlık yapılmış oluyor çünkü oda bebek tabi herkesin görüşü kendine 
0 oy
(2,354 puan) tarafından
Ikı çocuk arası 40 yıl olmalı djdnndnsns yoksa patcalıyorlar bırbırlwrınk 
0 oy
(13,288 puan) tarafından
Yani çocukların arasında kuşak farkı olacak kadar açma arayı bence hamile kalıp doğurasıya 3 3.5 olur bence iyidir benimde iki yaşında kendi fikrim bu yönde bu sene bekleyip seneye düşünüyorum 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim kızımda 2 buçuk yaşında ben istemiyordum çocuk ama 9 haftalık hamileyim böyleymiş hayırlısı diyorum birlkte büyürler 
0 oy
(2,571 puan) tarafından
Bence denemelere başlayın ancak olur. Bizim 10 ay sürdü. Gerçi nasılsa hemen olmaz diye başlayıp hemen olanlar da varmış. 3 yaştan fazla olması lazım bence de arasının. 
(653 puan) tarafından
Bu ben kizim 22 aylıkti dedim 3 4 aya olursa aralarinda 3 yas olur korunmayi biraktigimiz ay hamile kaldim  31 ay olucak aralarında
(2,571 puan) tarafından
İşte salınca oluyor diyorlar. Sen en azından 3-4 ay diye düşünmüşsün. Ben her ay bu ay olur büyük ihtimal diye düşününce baya uzun sürdü. İlki gibi hemen olur zannetmiştim çünkü:)
(653 puan) tarafından
Kesinlikle canim takmayınca oluyor hic ihtimal vermiyordum adetim gecikince yok artik dedim;);)
0 oy
(653 puan) tarafından
Her yas aralığının farklı sıkıntıları var aralik azken ayri fazlayken ayri tek çocukla kalmayi düşünmüyorsan yas aralığı az olmasindan yanayim ikinciye hamileyim doğduğunda kizim 31 aylik olucak
0 oy
(396 puan) tarafından
3 yaş benimki zor oluyor ama ikisi birlikte büyüyorlar bidaha da istemiyorum yeter 2 tane 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 378 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 127 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 347 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kumsal. Amine (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 99 göst.