0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (764 puan) tarafından

Can sıkıntısı postusu :D

Kısa ve öz şekilde eşinizle nasıl tanıştınız?

Kaç yıllık evlilisiniz?

İyiki o mu :D

50 Cevaplar

0 oy
(1,525 puan) tarafından

Görücü usulü ile evlendik halam ve eşimin ablası vesile oldu 3 günde nişanlandık 9 ay nişanlı kaldık ve 11 yıllık evliyiz ve    <3İYİKİ<3

(764 puan) tarafından
3 gün mü ayy çok erken bir nevi görücü usulü gibi olmuş Allah mutlu mesut etsin bir ömür
(1,525 puan) tarafından
Görücü usulüydü zaten kız ben bile bir baktım parmağımda yüzük var ama çok şükür iyiki olmuş diyorum yani kimse kusursuz değil çoğu kez hep sorun yaşarız ama yine de tadı tuzu diyorum ya Allah'ıma şükür bu güne
(764 puan) tarafından
Öyle tabiki. Biz kendimiz de dört dortljk değiliz karşıdan bunu bekleyelim. Allah muhabbetinizi arttırsın insAllah
(1,525 puan) tarafından
Amin cümle müslüman aleminin inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,009 puan) tarafından

Eşim ablamın kayini olur severek evlendim çok zor oldu ama ikimizde pes etmedik ve başardık

4,5 yıl oldu evleneli 

İyiki o ve çok seviyorum 3 çocuğumuz var çok şükür :)

(764 puan) tarafından
Elhamdülillah:)
Ayy ablamla anlasiyor musunuz peki iki elti:)
(1,009 puan) tarafından
Evet anlaşıyoruz evimiz yan yana o daha tasindmadi hayırlısıyla
(764 puan) tarafından
Hayırlısı olsun normalde elti olunca anlaşamıyoruz diyorlar ya o yüzden
(1,009 puan) tarafından
Bende çok duydum hatta kardeş olduğumuzu söyleyince illa herkes soruyor anlaşıyor musunuz diye ama bende bu sorunun sorulmasına şaşırıyorum açıkcasi
(764 puan) tarafından
Yani bilmiyorum insanlar tuhaf herşeye birşey bulma derdinde
0 oy
(278 puan) tarafından
7 sene önce instagramdan yazmıştı eşim 1 buçuk yıl olucak evleneli bu kim hemen hikayelerime bakıyor diye dikkatimi çekmişti fotosuna bakınca bu ne be büyükmüş baya demiştim meğer ben eşimden 1 yaş büyükmüşüm ahahah beni eşimden başka kimse çekmezdi ya evlenene kadar canına okudum resmen seni seviyorum dese Allah razı olsun derdim öyle bi odun biriyle hala niye evlendin diye sorarım kendisine ahhahah iyiki eşimle evlenmişim böyle sakin ilgili  evine karısına düşkün birini kolay kolay bulamazdım canım kocam suan ailemin yanındayım çok özledim yaa 1 hafta göremicem kocamı❤️❤️ postu okuyunca burnumda tüttü yaa 
(764 puan) tarafından
Senin bu cevabı okuyunca da kendim canlandı gözümde :)
Bende öyleydim yeni yeni biraz aşk cümleleri kullanıyorum.
Dayanirsin diycem de valla bende en fazla 3 gün sabrediyorum baba evinde hemen arıyorum eşimi gel diye dayanamıyorum onsuz bilmiyorum çok seviyorum ya.
Allah kavuştursun sizi de bir an önce :)
(278 puan) tarafından
Aminnn:)
0 oy
(362 puan) tarafından
Üniversitede aynı sınıfta idik. Bir gün sınavdan çıkacak bir elinde tesbih diğer elinde mont. Ne bu ağır abilik demiştim içimden. Bir günde koridorda arka arkayayız. Bir arkama bakayım dedim kim var bunla göz göze geldik. Sonra derse girdik arkadaşa ben aşık oldum demiş. Ben diye gidip ismimi bile bilmediği halde 1 hafta başka kızla konuşuyor sonra öğreniyor. Sonra işte Face ortamından konuşuyoruz yıl 2014. İşte ben sert tepki verdim bir şey hakkında. Sonra kendimi kötü hissettim. Vize sonuçları açıklanacak gittim ilk ona yazdım. Oda dedi telefon çekmiyor numaranı verir misin WhatsApdan yazayım. Bende hemen verdim. Ama kanım ısındı yani. Konuşmaya başladık. Mantık olarak uyduk aile yapısı olarakta tamamdık. 6 bucuk sene sevgili kaldık 1 bucuk yıla sözlü kaldık şimdi de 2.5 yıllık evliyiz ve 1.5 yaşında dünya tatlısı kızımız var. Çok şükür her şeyimize. Hayallerimizi yaşıyoruz. İyi ki de diyorum 
(764 puan) tarafından
Allah bağışlasın insAllah bir ömür böyle mutlu olursunuz:)
0 oy
(262 puan) tarafından
Lise askim lisede cikip ayrilmistik ama kalbimiz ayrilamamis demeķki mezun olduktan 2 yil sonra tekrar basladik 13 yillik evliyiz 2 tane kuzumuz var iyi ki tabikide
(764 puan) tarafından
Allah bağışlasın bir ömür mutlu etsin sizi
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Görücü usulü. Babalar iş arkadaşı ordan evliliğe gitti. 4 yıllık evliyim 
(764 puan) tarafından
Mutlu musun peki
(1,076 puan) tarafından
Şükürler olsun çok şükür ❤️
(764 puan) tarafından
Elhamdülillah daim olsun inşAllah
(1,076 puan) tarafından
Allah razı olsun canm cümlemize inşAllah
0 oy
(689 puan) tarafından
Görücü usulü bir ay içinde nişan 4 ay sonunda da düğün

Artık benden önce uyusa da sinir etse de onun başı agrısa ben kötü oluyorum seviyorum galiba bu adamı:)) 
(764 puan) tarafından
Çok erken olmuş ya :)
Aşk değilde ne bu :)
(689 puan) tarafından
İlk tanışmaya geldiler nişan yapalım dediler :D
.aşk galiba nisan ayında 5 yıl bitiyor ❤
(764 puan) tarafından
Öyle oluyor zaten görücü usulünde.
MasAllah masAllah bir ömür boyle güzel geçsin insAllah
(689 puan) tarafından
Amin ecmain inşallah
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Biz aynı köylüymüşüz ben şehirde yaşıyorum kendi memleketimi bilmezdim bir düğün oldu halası gelmişti o düğüne eşimin kuzeniyle benim kuzenim evleniyordu beni görmüş resimlerimi çekmiş eşime gostermis eşim biraz burnu havada kimseyi beğenmeyen bir tip beni beğenmiş bana söylediler aslaaaaa dedim ölsem evlenmem ben atanmak için hazirlanicam ve köye de gelin gitmem ölsem olmaz dedim ama ne olduysa o geldi görüştük ve ilk görüşte aşk resmen. İyi ki oldu 3 ay içinde evlilik teklifi etti sözlendik 1 senede nisanli kaldik. Neredeyse 16 aylık evliyiz 4 aylikta hamileyim ❤️ Bu arada köyde kalmadik  benim şehire taşındık ve  düğünumuzu yaptık 
(764 puan) tarafından
Tam soracaktim köye mi gittin diye :D
MasAllah Rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ❤️
(1,020 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(379 puan) tarafından
Bizim çok farklıydı  kız arkadaşım eşimin erkek kardeşiyle sevgiliydi ben eşimi hep duyuyordum ama hiç görmedim 5 sene sevgililikten sonra kaynım şehit oldu ben cenazeye gittim orda gördüm eşimi ama sadece başsağlığı diledim aradan 1 sene geçti Instagramdan tanıyor olabileceğin kişilerde görmüş beni ekledi konuştuk yaklaşık 7 8 ay sonra da sevgili olduk 2 sene sevgililikten sonra Nisan yaptık 1 senede öyle bekeldik şimdi 3 seneye yakındır evliyiz 
(764 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm ya. Kız kardeşin evlendi mi kayninla yoksa sevgiliyken mi vefat etti. Allah sizi de mutlu mesut etsin
(379 puan) tarafından
Kız kardeşim değil kız arkadaşım  evlilik teklifi edeceği hafta şehit oldu yüzüğünü bile almıştı
(764 puan) tarafından
Ha pardon ben yanlış okumuşum. Üzüldüm ya ne diyeyim mahşere kalmış bir sevda
0 oy
(5,398 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik iyiki o benim kocam❤☺
(764 puan) tarafından
Allah daim kılsın inşAllah ❤️
(5,398 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 469 göst.