0 oy
1,252 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
şimdi doğum yapalı 34gün oldu ilişki esnasında perzarvatif yırtılmıs  napabilirim 2bebem var tekrar hamile kalmak istemiyorim Allah isteyene versin bide çok şeyim bu konuda korunmasız ilişki yaşadımmı hemen hamile kalıyorum

25 Cevaplar

0 oy
(15,507 puan) tarafından
Çok özür dileyerek markasını sorsam. Benim de başıma iki üç kez gelmişti. Aynı marka mi merak ettim 
(142 puan) tarafından
Bende merak ettim markasını
(697 puan) tarafından
Linkin seninkinin markasi neydi canim almayalım ondan korktum vallaa
(15,507 puan) tarafından
Okeydi
(142 puan) tarafından
Tüh ya onu sipariş verdim
(15,507 puan) tarafından
Bişey olmaz belki ya
-Reklam-
0 oy
(4,774 puan) tarafından
Canim ins olmaz ella hap al hemen ic bizimkidr bugün yirtildi ya anlamadim Allahtan farkettik yoksa yanmstim
0 oy
(298 puan) tarafından
Doğumdan 4 ay sonra ilişkiye giren ben şokkk:))
(1,803 puan) tarafından
İlişkiniz beni ilgilendirmez bu birincisi ayrıca postu açan sizsiniz aldatma düşüncesiyle şüphesiyle elinde telefonu diye  ayrıca madem süper ilişkiniz var neden buralara yazıp fikir aliyorsunuz :) yok aydinlikda yada karanlıkta olması:)
(66 puan) tarafından
hayırdemek istedigim afedersiniz burda vermeyenlerin bi cogunun bu konuyla bi derdi var kardesim adama vermiyosan adam bulur eski sevgilisiymis vs bakiyorum herkes nazlı mız mız dertlenmeyin ozaman bosuna benimde canım var ve istedigim icin yapiyorum yanlis anlamiyorum aldatmayi savunmuyorum ama basim agriyo kicim agriyoda demeyin ozman ya
(66 puan) tarafından
2bebekle fırsat bulup felan yazmışlar insan kendini unutmamalı özel hayatını eşini sevgisini unutmamalı o fırsatı yaratmalı yaratamıyosan yaratmak istemedigin icindir
(298 puan) tarafından
40 lı yaratabiliyorsan maşallah sana o zaman , öbür dünyada yanarsın hadi şimdi naş, çok şükür çok mutluyum hiç hatasını görmedim postlarımda da belirttim severek evlendik ve çok seviyoruz , aldatmakla ilgili bı yaran var seni Allah yardımcın olsun ne diyim
(66 puan) tarafından
40lı demedim ki niye bu kadar evhamlandın 4ay yazmissin yaram.da yok.cok sukur erkeklere babam dahi olsa guvenmem o kadar bi hatasinj gormesemde
0 oy
tarafından
Ertesi gün hapı al 
0 oy
(107 puan) tarafından
Geri çekilme yöntemi ile korunan var mı biz prezervatif kullanıyoruz ama bir sefer bunu denedik ben de korkuyorum emzirme döneminde hamile kalmak zor diyorlar ama kalan da oluyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 468 göst.
28 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minily (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 3,000 göst.
0 oy
8 cevap 517 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu

382,864 soru

11,460,893 cevap

35,046 kullanıcı

...