0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (110 puan) tarafından
Hiç bişey yapasım, gülesim,eglenesim gelmiyor.Hep halsizim surekli uykum var .1 yaşında bebeğim var evdeyken çok eğleniriz ama bir yere gittiğim de o enerji de olmuyo Başkalarıni görünce zaten bizi de pek görmüyo gözü :) .Bana bıktın mı filan diye soran da oldu .Ne alakaysa o benim çocuğum.Evde böyle değilim filan diyorum artık  .Haha hihi olamıyorum başkalarının yanında .Annem bile sen boyleyken bebeğine bakamazsin diyo.Kendi başıma büyütüyorum.Hemen başka şeye yoruyolar.Birz eğleniyim yoruluyorum hemen .Bir de emzirdikten sonra daha da bı halsizlesiyorum.Sadece insanların bu saçma sözleri beni sinir ediyo.Kimseye gidesim gelmiyo .Herkes herseyime yorum yapiyo.Sadece sizinle paylaşmak istedim ..

6 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Milletin ağzı torba değilki buzesin. Yapsinlar onemsiz. Yorgunlugun icin b12 birde magnezyum kullanabilirsin 3 lü kombin halinde aile hekimine bir sor istersen o sana yazar.
(110 puan) tarafından
Bu lafları duyarken bile yoruluyorum cevap veresim gelmiyor.Herkesten soğudum . tavsiyen için teşekkür ederim .Doktora gittim ama vitaminler bnde pek işe yaramadı kilo yaptı sadece .Pekmez içiyorum sabahları su sıralar
(191 puan) tarafından
Vitamin kilo yapmaz ki b 12 zaten genelde halzilik ve yorgunluk icin kullaniliyor. Magnezyumda aynı d. Vitamini gunes eksikliginden oda yapmaz. Et yemegi ye bol bol güç verir. Ayrica pekmez kilo yapar :)
(110 puan) tarafından
Su içsem yarıyo artık:) yine vitaminlerine baktırıyim o zaman bu sefer cidden daha kötüyüm
(191 puan) tarafından
Baktır kesinlikle ama baktirsanda baktirmasanda ek vitamin kullan sen faydasini goruceksin insallah.
-Reklam-
0 oy
(1,385 puan) tarafından
Bende hep halsizim yarin gidip vitaminlerime tiroide kan degerlerine falan baktıracam
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Vitamin kullanabilirsiniz. 
0 oy
(84 puan) tarafından
Neden oykesin peki modun hep dusuk 
0 oy
(704 puan) tarafından
B12 ye baktirdiniz mi bende çabuk yoruluyorum halsizim mesela bende B12 eksik ondan oluyor ya da psikolojik olarak bir sorun mu var eğer varsa  onu çözmeniz gerekir öyle geçer inşallah 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Yââ kıyamam emzirirken oluyor öyle kimseyi takma kafana havalar soğuk evinde salep yap iç :)) 

Vitaminlerin çok düşmeden Multi vitamin kullanmaya başla:) depo bisalinca kolay dolmuyor maalesef:(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 308 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayze (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 796 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde hiranisa (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.

378,370 soru

11,325,685 cevap

34,778 kullanıcı

...