0 oy
791 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
İki kızım var oğlum yok diye ayrı dislaniyorum eşim belki binkez aldattı hatta şuan başkasının yatağında ailem geleceksen çocuklarını bırak gel diyo çocuklarımı terk edemem böylede yaşayamıyorum ölsem kurtulsam bn nefes almak istemiyorum

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailen nasil senden vazgecemiyorsa senden evlatlarindan mi vazgecmeni istiyor
(26 puan) tarafından
Onların düşüncesi daha 25 yaşındasın tekrar evlenirsin çocuklar ayak bagi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya sen böyle diyince aklima bisi geldi esim polis bir olaya gtmisti kadın kendini vurmuş ailesi esi hel üstüne geliomus oğluna video birakmis felan üzülüdum ya vlla 
tarafından
Devlete sığınsan olmaz mi
(26 puan) tarafından
Hicbi fikrim yok o konularda
(7,972 puan) tarafından
Neden böyle bisey yazdin kadina akil verir gibi cidden bazilari ne diyecegini bilmiyo mantikli cvp vermeycekseniz yazmayin kardesim
(442 puan) tarafından
Bravo nagicimmm
(7,972 puan) tarafından
Yazilacak sey degil ya sende öyle yapsana der gibi
0 oy
(48,083 puan) tarafından
çocukları bırak gel diyen aileleri hic anlamıyorum onun yerine hic gelme desinler daha az koyar insana
(26 puan) tarafından
Onlar çok farklı düşünüyor
0 oy
tarafından
Allah o kocanı nasıl biliosa öyle yapsın...

Ailenede akıl fikir versin 
(26 puan) tarafından
Ya istemiyor san bitsin diyorum tek derdim yasayabilecegim bı ev benim bırak git istiyorsan diyor
0 oy
(830 puan) tarafından
Kuzum ölmeyi isteme aman Rabbim yardımcın olsun inşallah iki tane melekler gibi kızların var sen olmasan onlara kim bakacak senden başka kimseleri yok ki. Ailenle konuşmayı dene çocukların hakkında illaki merhametleri vardır içlerinde bir yerde sende evlatlasin seni birakabiliyorlar mi içlerine dokunacak şekilde konuş inşallah Rabbim yolunu açık etsin o pisliğe de birşey diyemiyorum Allah'ın dan.bulsun inşallah 
(26 puan) tarafından
Çok kez konuştum istemiyor lar çocuklarımı bnde onlarsiz gidemem
0 oy
tarafından

Allah yardimcin olsun kardesim zor bir sinavdan geciyorsun :ermm:

(26 puan) tarafından
Amin canım sagol
0 oy
(111 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çok zor bi durum ama kendine bir şey yapsan o çocuklara kim bakacak bırakıp babanın evine gitmek istemiyorsun sen ölünce kim bakacak çocuklarına ölüm fikrini aklından çıkar Allah yardımcın olsun  
(26 puan) tarafından
Ya gerçekten artık bittimkadin yerine konmamak hatta insan yerine konmamak çok ağır çok çirkin biri değilim gerizekalı biri değilim aksine temiz düzenli akıllı becerikli biriyim ama bu kadar aşağılanma niye kaynanam kocam ikinci kızımı doktor erkek dedi havalara uçtular kız doğdu hepsinin sürat değişti
(111 puan) tarafından
Senin bi kusurun bi hatan yok karşındaki insan değil insanlıktan nasibini almamış insan çocukları için herşeye katlanır çocuklarınla beraber sığınacağın bi yer varsa git yoksa kesinlikle çocuklarını o cahil insanların ellerine bırakma kız erkek ayrımı yapan insanlar neler yapmaz çocuklarına benimde iki kızım var oğlumda 4 aylık kimsenin haddine değil kız erkek Rabbimin nasip ettiğine kim karşı çıkar cahil insanlara laf anlatmak zor
0 oy
(583 puan) tarafından
Çocuğun var çok şükür  ne kız erkek ayrımı  yapiyolar Allah  tan korkmadan  ayrıca sen niye nefes almayacan  seni bu duruma sokan ahlak yoksunu herif nefes almasın senin yavruların var onlar için kaç kurtul o adamdan  aileni ikna et en azından düzen kurana kadar kalırsın Allah  yardimcin olsun canım 
0 oy
(3,702 puan) tarafından
Devlete sığın kadın sığınma evine git ne biliyim seni evlat gibi kabullenecek bir akraban yokmu onlara git eşinin ailesi ne düşünüyor 
(26 puan) tarafından
Hamileyken doktor erkek dedi hepsi bı dünya kıyafet aldı büyük kızımı da çok uzduler doğmamış kardeşini kiskandirdilar ona hicbisey almamislardi bu da doğumda kız olarak geldi ben ikisi içinde ölürüm kız erkek umurumda değil onlar benim evladım Allah iki prenses nasip etti çok şükür ama bunu suç olarak hemde benim suçum olarak görüyorlar onlar koca aldatmasida normal mis her erkek yaparmış
(3,702 puan) tarafından
Benimde iki kızım hamdolsun babası yollarına oluyor kız evlat öz evlat ne demek aldatma normal ya aynı şeyi sen yapsan Gine normal mi olacakmış al kızlarını kurtar kendini
0 oy
(267 puan) tarafından
Ben olsam çocukları bırakıp giderim çocuklarda o adamın dölü der geçerim
(26 puan) tarafından
Keşke bende diyebilsem
(267 puan) tarafından
Eşim hep bana şunu söyler birgün seni aldatırsam beni terket sokakta yat ama bana dönüp bakma çünkü dönüp bakarsan ben ş.erefsiz sen ise gurursuz olursun
0 oy
tarafından
Boşan al çocuklarını yanına yeni bi hayat kur devletten destek alırsın başta  sosyal yardım kurumları var sonra bi işe gir eşin den de nafaka alsan aylık 500 Allah büyük tür çocuklarını bırakma çok pişman olursun evlat bulunmaz hiç bi zaman koca bulunur da
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Allah yardımcn olsun canm
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Yurtdisi da mısın cnm genelde orda normal görülür bu tür şeyler erkeğinde namusu yok mu acaba 
(26 puan) tarafından
Kız ne yurtdışı allahimin Niğde sinde yaşıyorum kafalar farklı düşünüyor bunun yurtiçi yurtdışı alakası yok
(6,668 puan) tarafından
I normal görülüyor herhalde o tarafta ne biliyim Allah yardımcın olsun kardeşim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun cnm Rabbim güzel ferahlayacagin bi kapi acsin insallah
(26 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(442 puan) tarafından
Canm ya allah yardmcn olsun allah hakkini birakmasi  hergun birinin yatagnda ne demek ya peki sanada yaklasiyomu hadsiZ
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Madem kocan olacak pislikte ailen olacak kişilerde cocuklarini istemiyosa git devlete kadin sığınma evinde kal sana is gida kisaca maddi manevi yardım ediyo yazik günah sanada çocuklarına da sakin ölmeyi dusunme olmek care degil ki sana bisey olsa ailen ailesi babasi yerini doldurabileceklermi hayir 
(26 puan) tarafından
Yo banada yaklasiyo ona göre nevar yani başka biriyle olduysa bn abartiyorum benim psikolojim bozuk yoksa bu gayet normal bişey miş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
0 oy
12 cevap 304 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayze (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,162 puan) tarafından soruldu

374,597 soru

11,203,874 cevap

34,506 kullanıcı

...