0 oy
1,288 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Küçük kız kardeşim bendeydi bir haftadır onu metroya bırakayım dedim abim alacaktı ordan

Kaynanama söyledim ağız yamulttu kaynın götürsün diye ben bıktım artık nefes alamıyorum

Birlik oturuyorum eşimde söyledim bana verdiği cevaplar 

image

image

image

36 Cevaplar

+8 oy
(1,480 puan) tarafından

ŞİMDİ KUSURA BAKMA AMA BÖYLE BİR YAŞANTIN VAR POSTLARDANDA BELLİ OLUYOR VE SEN BU YAŞANTININ İÇİNE 1 ÇOCUK DAHA GETİRMEYE ÇALIŞIYORSUN 2 Cİ BİR ÇOCUKTAN ÖNCE HAYATINI Bİ YOLUNA KOYMAYA ÇALIŞ ONDAN SONRA 2 CİYİ DÜŞÜN YAZIK GÜNAH O ÇOCUKLARA 

(1,480 puan) tarafından
Kim için diyorsun cnm benim için mi dedin hesap sildirmis diye
(7,885 puan) tarafından
Yok balım. Bakaana yorumlara biri hesap da sildirmiş acaba kim diye merak ettim
(1,480 puan) tarafından
Panda vardı o yanlış hatırlamıyorsam oydu yorum yapan
(7,885 puan) tarafından
He minik pandam anladım kuzum.
(1,480 puan) tarafından
Aynn o sildirmis hesabını
-Reklam-
+1 oy
(8,975 puan) tarafından
İzin almak.nedir? Ben eşimden bile izin almıyorum 28 yaşında aklı başında bir kadınım haber veririm ben şuraya gidiyorum gidicem vs. Diye 
(2,294 puan) tarafından
Aynen öyle :)
(8,975 puan) tarafından
Ya postu açan nazliymiş : D ben hep yorumdan sonra fark edip ciddi cevap veriyorum. Aklı başında kısmını büyük harflerle yazsaydım keşke :D
tarafından
Evet çok haklısın ama bana o şansı vermiyor lar
(2,294 puan) tarafından
O şansı sen yapıcaksın nazlı bak cıddı ciddi yazıyorum sana ama yanı neyse vazgectım yazmıcam. Bence cocıga ıkı dakıka göz kulak olsun dıye dedın onu da yapmamak ıcın kaynın bıraksın dedi. Şurda bın satır yazarım ama anlamazsın. Devam et böyle daha eltının cocuklarınada hesap verırsın.
+1 oy
(6,202 puan) tarafından
Vallahi sonra Ben bir şey deyince ben tepki alıyorum

Ya Senin kendi yaşamında kendi alanında bir özgürlüğün yok Hep bir kısıtlama dışarıdan bir tane dürümü bile gizli getirmek zorunda kalıyorsun Canın istediğinde

Kendi evinin işini yapmadan kaynananın evine gidiyorsun Kaynın var Eltin var Kaynanan kayınpederin

Ve sen böyle bir aile içinde ikinci çocuk diye tutturmuşsun niye kendine bu azabı çektiriyorsun ki ne var yani

Dışarıya çıkarken izin alınıyor eve bir tane Dışarıdan yemek sipariş edemiyorsunuz alt tarafı bir dürüm Taş çatlasa 100 lira

Işin 35 yaşında Koskoca adam hala bir yerde sözü geçmiyor ve hala daha birliksiniz

Kocan da biraz demir eksikliği kansızlık çıktı diye az kaldın kafayı yiyesin bu kadar önemsiyorsun ve ona bir şey olursa böyle olurum öyle olurum diyorsun ama kocan seni hiç umursamıyor umursassa zaten öyle bir yerde Birlik tutmaz
(1,480 puan) tarafından
İnan aynı şeyleri düşünüyoruz
(282 puan) tarafından
Yazmak istediğim şeyler
(7,885 puan) tarafından
++++?
+1 oy
(3,247 puan) tarafından
Kardeşinizle evden çıkacaktınız açıklama yapmadan. 

Denk geldiniz ya da anne ben çıkıyorum diye haber verdiniz. Size şöyle şöyle yapsaydın dedi. Yok anne ben eşime söyledim haberi var böyle yapcaz hadi görüşürü. Gelirken bişey ister misin deyip vınnnn :) 

Eşiniz arada kalıyor ve çok baskıcı biri değil gibi cevaplardan. 

Evde bunu halledebilirsiniz. Bir iki sefer gıcık olurlar sonra alışırlar. 
(2,644 puan) tarafından
Ama eside sorunlu benim kaynanamda hep suratı  asilir ben umursamam kocama der giderim  bikez esime söyledi  küs  olan eltisine gitmesin  gibisinden esimde anne sen gitmiyosun diye bu kiz ne alaka dedi bende dinlemedim gidiyorum hala surati asiliyo ama ne kadar  umrumda ?
+1 oy
(1,062 puan) tarafından
Böyle hayatın ben a .... 

Seni o adama veren anne babana da yazıklar olsun

Seni bu duruma mecbur eden kocana da yazıklar olsun

Gencecik yaşta hayatın kararmış okulunu okuyup gezip tozacak iken şu hayata bak. Kader mi bu ya valla senin kadar darlandım nazlı elimden gelse Seni çekip alacam yani
tarafından
Kendi varmış kız adama
(1,062 puan) tarafından
Kendi varmış da o küçücük yaşta verilen hiç bir karar mantıklı olmaz anne babanın engel olması gerekir di o adamın o yaşta bir kızı almaması gerekirdi derdi hadi okulunu oku ben senle evlenmem demesi gerekirdi
+1 oy
(8,833 puan) tarafından
Yuh ya daha neler artık. Depremden sonra bir süre kaynanamda kaldık. İşte daha ilk hafta ablama gidecektim hazırlandım. Nereye gidiyorsunuz benden izin mi aldinz dedi. Ben kendi annemden babamdan izin istemiyodum senden mi isticem dedim. Lafını söyle ezilme hiç. Canın gitmek istiyosa git.
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Kaynanaya ben arka kapıdan cız deseydin :) bu kadar özele gerek var mı ya 
tarafından
Öyle yapsam varya bir ton laf yerim neredeydin diye
0 oy
(2,991 puan) tarafından
Montunu giycen şuraya gidiyorum diycen öyle sorup beklersen hiç bişey yapamazsın 
tarafından
Evet öyle ama Bizim öyle bir sanmış iz yok
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Kocan bunca konuşmana rağmen çok sakin kalmış Nazlı herşeyde izin mi alıyorsun çişe falan giderken hani git bırak gel sen 

tarafından
EVET maalesef öyle ben artık bıktım
Kendimi öldürecem en sonunda
(2,702 puan) tarafından
Bende diyorum ki bi yere giderken sadece haber ver ben şuraya gidiyorum de kafi bence bişey diyeceğini sanmıyorum
0 oy
(1,864 puan) tarafından
Allah kolaylıgini versin canım gerçekten çok bunaltıcı bir durum 
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Izin almak nedir ki basta boyle alistirma canim haber verebilirsin neyse ama izin nedir 

Ben esime dahi gidebilir miyim demem sadece haber ederim gittigim yeri okadar cidden izin isteme birdaha dengesizler yaa bu insanlar 
0 oy
(3,364 puan) tarafından
Nasil alistirsan öyle gider ben hic izin almadim suraya gidiyorum bitti esimde izin almaz haber verir yeterli cocuk muyuz biz birbirimizden izin alicaz 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Suç sende neden izin alıyorsunuz neden müsade bekliyorsun.Giy montunu çık git ya kime ne? Birşey diyen olursa eşimin haberi var diyeceksin .10 yaşında bebe misin sen ya
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Birlikte oturmanın sıkıntıları bunlar maalesef...
0 oy
(1,895 puan) tarafından
Sen birde ikinci çocuk düşünüyorsun. Bak adamin derdi için burada kaç post açtın kendini yedin bittirdin. Ne diyim ki inşallah o evden kurtulursun ayrı oturursunuz 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ya nazlı sen milleti niye bukdr hayatına sokuyosun nden sölüyon. Haber vermem gerek kişi kocan ona söle kapıda seni görürse nereye derse işim var halledip gelcem de tamm ne uzatyon açıklmaa yapıyon
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Galiba sen hastasın adam çok çok sakin yazmış  kendi kendini neden üzüyorsun 
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ya nazlı sen milleti niye bukdr hayatına sokuyosun nden sölüyon. Haber vermem gerek kişi kocan ona söle kapıda seni görürse nereye derse işim var halledip gelcem de tamm ne uzatyon açıklmaa yapıyon Sen fırsat veriyoN
0 oy
(704 puan) tarafından
Hazırlan gidiyorum de bitti ya bu nedir kocan buna engel olmalı biraz anasına karışma benim karım desin kocana haber versen tamam ama kaynananın karışmasına sinir oluyorum ben eşimle konuşuyorum gideceğimi söylüyorum tm diyor sonra hazırlanıyorum eğer kaynanam yanimdaysa tabi ben gidiyorum diyorum  bişey diyemez kocam da dedirtmez yani
0 oy
(84 puan) tarafından
Ah cilekes nazli ahhh.....

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 254 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 986 göst.
+2 oy
24 cevap 921 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde &488769123 (75 puan) tarafından soruldu