0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Kizlar eşimle dört yıldır evliyiz şu son iki yıldır sürekli telefon bilgisayar oyun basinda onlar da olmazsa 1 e kadar film izliyor ailesiyle beraber yasiyriuz çocuğumu uyutmaya gituruyorum saat 10 da ama hep tekim yalnızım bunu dile getirince de abartiyorsun diyor sanki evdeyim bir yere mi gidiyorum diyor evdesin ama yoksun diyorum hergun nerdeyse bu konu yüzünden tartışma çıkıyor sizce abartıyor muyum ama içimde biseyler kopuyor böyle olunca 

8 Cevaplar

0 oy
(1,906 puan) tarafından
Ben de sinir oluyorum ya o duruma gerçekten.  Rahatsız olduğumu da kafasına vurur gibi söylerim sürekli. Bazen azarlarım bile yeter artık diye. Varken yok gibi öyle daha sinir bozucu.
(3 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle hiç gezmiyoruz bile ya nerdeyse artık çok bunaldim gerçekten
(1,906 puan) tarafından
Sen bunu dile getirirsen abarttı olursun zaten. Onlar bunu yapınca suçlu olmaz
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Aslında sorun birlik oturman yoksa kendi evinde olsan adamn o tavrı hareketleri çok batmaz ama sanki birbirinizle vakit geçirmek sadece odanıza ait hissi var bence o yüzden diye düşünüyorum.  Şöyle yap bebeğini uyutunca sende yanına git berabsr izleyin diziyi falan 
0 oy
(8,239 puan) tarafından
Eşin sana ayak uydurmuyorsa sen eşine uydurmayı dene. Eşin oyun mu oynuyor aynı oyunu birlikte oynayın. Film mi izliyor birlikte izleyin. 
0 oy
tarafından
Birlikte oturduğunuz için kocan da tabii çekinmeden ötürü yanaşmıyordur. Annesi var babası var gelip seni öpemez sarılamaz vs. İllaki bunlar da etkili. Erkekler daha çekingen olur bu konularda. Ee o da başka şeylere yöneliyor böyle olunca. İşte telefondur filmdir vs. Rahatsızlığını açıkça dile getir. Böyle bir hayat yaşamak istemediğini olmadı ayrı eve çıkmayı teklif et. Ve imkanınız varsa çıkın da. 
0 oy
(17,754 puan) tarafından
Abartmiyosunda erkekler böyle genelde telefon oyun aman bosver 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Benimki de aynı bir oyundur tutturmuş gidiyor sinirimi bozuyor ama alttan alıyorum 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
O kadar haklısın ki ne abartmasi başbaşa kalmak için elektrik internet gitmesi lazım artık kişilerde önemli değil 
0 oy
(790 puan) tarafından
Benimki bide bak ben pavyona kumara yada kahveye gitmiyorum evde ya çalışıyorum ya telefon izliyorum ha sosyal mesyası yoktur sadece youtube o ayrı orda araba parça videolarına bakar sahibindende gezinir araba tamircisi bak beni deli etme sinirlenir sana inat pavyona düşerim diyor basit kadınlar gibi gereksiz kavga çıkarma eve geliyoruz ya şükret diyor ben hamileyim ilk gebelik kaynanada oğlumu boğuyorsun bak seni boşar diyor kaynanayla bir değiliz ama bilerek bazen eşim annesinin yanında konuyu açar bende kapı orda beni kaynederse kendi kaybeder adliye orda yarın adli mukaveleleri başlatabilir diyorum eşimde bir kere burnunu yere indir diye kızıyor çok dik başlıymışım kimseye eyvallahım yokmuş dedim senden çil çil altın ev araba istemedim senden bir perde asman için yardım bile istemedim sana tek dediğim bu hayatta yol arkadaşım ol onuda beceremiceksen senle olmamın alemi yok dedim haklısın diyor ama işte bende ekmek parası peşindeyim napayım diyor bu arada haftanın 7 günü çalışır normalde 5 günüylede rahat geçinip para biriktiriyoruz ama yiyici bir kayananm var ona yedirmekten 2. İşe gidiyor malesef yada evde iş yapıyor elektronik elektrik eşya tamir ediyor yani hiç boş dakikası yok kocamla oturup gece yatarken motorlarda sorunlar hakkında konuşuyoruz çünkü evlendiğimizden beri o kadar yabancıyız birbirimize

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 664 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 723 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kakulimmm (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 325 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 286 göst.