0 oy
722 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Bebegim hic ummadigim bir anda kollarima geldi. 1000 gram olarak . Kontrol diye gittim yarim saat icinde ameliyata alindim. Inanin onun kovozde yasadiklari olsun benim bekleyislerim olsun. Onun oksijensiz kaldigini gormem olsun. O kadar yiprandim ki artik hicbir seyin tadi yok gibi. Esime bunu soyluyorum her sey yoluna girdi diyor abartıyorsun diyor artik bizim bebegimiz de buyudu diyor. Ama surekli farkli dusunceler icine giriyorum. Garip seyler geliyor surekli aklıma. Bebek dogdu dogali annemle bakiyoriz bebege. Hic yanliz kalmak istemiyorum. Onun ellerimde oleceginden korkuyorum 

17 Cevaplar

0 oy
(9 puan) tarafından
Eşinize söylemeyin bi uzmana danışın 
(51 puan) tarafından
Bunun farkinda olacak karsi cikiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah korusun canim kuran dua oku sürekli ruhun temizlenir rahat edersin
(51 puan) tarafından
Okuyorum canim rahatladigimi hissediyorum. Ama cok farkli inan ki agladiginda krize giriyor susmuyor bazen inan cami acip birakmak istiyorum kendimi. Yani kafam cok dalgali. Kimseye anlatamiyorum
tarafından
Canim hepimiz o yolardan geçtik bazen bende oyle oluyorum ya sabir ya sabir cekiyorum cok zor Annelik sabir ister sabir edicen canim insallah cabuk buyurler bu gunleri cok ozlersin keşki bebek olsanda sevsem diye
(48,660 puan) tarafından
kim gitti ki
0 oy
tarafından
Kac aylik oldu bebeğin 
(51 puan) tarafından
3 aylik
0 oy
(4,960 puan) tarafından
bilinç altı seans yapılması lazım korkularından kurtulmak icin
(51 puan) tarafından
Bilmiyorum :(
0 oy
(168 puan) tarafından
Benim kızımda 1 kilo dogdu 2 ay hastanede kaldi ameliyat oldu cok kotu gunler geçirdim hastanede bırakıp gelmek o kadar zor ki bende korktum tek nasil bakacam diye memlekette doğum yaptim 8 ay evime gidemedim annem kardeşlerim falan 4 aylik olana kadar beraber baktik simdi büyüdü cok şükür.eğer atlatamadiysan destek al tabi gayet normal biliyorum geceleri kotu düşünceler geliyor insanın aklına yanımdaki bebeğime bakıp bakıp ağlıyorum ya bisey olsaydı diye sut kaçtı genzine bi kere elimden düşecekti aklıma geldikçe bakamadım diye üzülüyrm
(51 puan) tarafından
Gercekten cok uzuldum senin adina. Simdi nasil daha iyi mi durumu. Benim aklima da hep elimde morarip simsiyah olusu geliyor oksijensiz kaldığı icin. Hep o ana dönüyorum
(168 puan) tarafından
Çok şükür simdi iyi büyüdü. Hastanede kalırken burnu tikanmisti nefessiz kalmıştı o gece sabaha kadar oksijen tuttum unutamadığım cok anlar var esime kızardım yiyip içip gülünce
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Canım biz iki arkadas aynı zamanda hamile kaldık. Ben 38 ci haftamda dogum yaptım. Arkadasım 6 aylık dogum yaptı bebegi 650gr dogdu. Ufacık hani eskiden okulda cin ali cizerdik ya onun gibi birseydi. Bebege kıyafet yoktu pamuklara bezler sarıp büyüttü ler. Bebegi ölecek die beklediler. Kurban olduğum Allah o cocugun yiyeceği içeçegi varsa büyüyor. Suan 14 yasındalar. Benim oglum 1,72 boyunda o cocuk 1.76 boyunda boylu poslu deli kanlı oldular. Korkma büyür o
(48,660 puan) tarafından
masallah ,☺️❤️
0 oy
(677 puan) tarafından
Zor şeyler yaşamışsın ama sen artik bir annesin.bebegin için kendini toparlayıp güçlü olmak zorundasın.o kötü zamanlar geçti artık o korkuları at kenara.mumkinse günlük yaz oraya dök içini.insirah süresi oku bol bol.inan herkeisn farklı imtihanı var herkes zor zamanlar geçiriyor.ama pes etmemek lazım.gececek bu günlerde 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ah kuzum benim allah yardımcınız olsun büyüyor gidiyor işte çok dua et kafanı dağıt tabi uzman desteğe de başvurma n iyi olur senin için
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun inşallah benim bebeğimde 1500 kilo civarıydı yeni evliydik eşimle severek 6 ay içinde evlenmistim ve esimin şiddet e meyilli de vardı bı yandan kayinvalidemlerle beraberdim biliyorum ne kadar zor olduğunu sabret senden daha beterleri var inanki benim eşimde çok iilgisiz alakasız biriydi köyde tam bir dağın başında oturuyorum birde okdr zordu ki anlatamam hepsi geldi geçti lütfen kendini motive etmeye çalış yaoicaksin eminimmm ben tek başıma buyutum kızımı annem yanımda deidli kayınvalidem çalışıyordu gectiii seninde gecicek merak etmeye inşallah Allah yardımcın olsun inşallah ❤️
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim oğlum 40 qünlükken kalbinde bi sorun çıktı 15 qün hastanede yattı çok zor qunler yasadim ve çok şükür ki şuanda saqliqi yerinde fakat ben o dönemi atlatamadim sürekli kabuslar görür oldum oğlumun en ufak şekilde ağlaması bile beni delirtir derecesinde korkuyordum.. panik ataklarim başladı her gün daha kötüye gidiyordum korkularım ile baş edemiyordum ve uzmandan destek aldim. Sukur şuanda iyiyim oglumda iyi 22 aylık oldu. Bence sizi en iyi siz bilirsiniz destek almanız da fayda var
0 oy
tarafından
Canim bende senin gibiydim 50 gün annemle baktik diyodum o gidince ben napicam nasil bakicam bebegime hep bir sey olacak korkusu vardi annem gitti bebekle yalniz kalinca alisiyosun bakiyosun bol bolda dua et hem kendine hem bebegine.Bide annen sana yakinsa günduzleri gelsin gece gitsin
0 oy
(247 puan) tarafından
Niye karşı çıkıyor ki buna ? Destek almakta ne var ?
0 oy
tarafından
Canım cıddı sorunlar uzuntuler yasamıssın elbette bı uzmana danısmanda fayda var. Eşin uzman mı gıdecegım benı gotur desen goturmez mı? 
0 oy
(582 puan) tarafından
Bebeğiniz 3 aylıkmış hala çok yeni olduğu için korkularınız normal zaten kendinize gelememiş olma ihtimaliniz var bence destek almak istiyorsanız alın ama yanınızda size destek olan bakımına yardım eden birileri oluyorsa biraz olayları akışına bırakın bence zamanla korkularınız geçecektir bebeğiniz büyüdükçe hareketlendikçe o anların keyfini çıkarmaya baslayacaksınız kendinizi kasmayın rahat olun derim
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Eşler ya da çevre senin bundan nasıl etkilendiğini anlamaz
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 960 gram doğdu ilk zamanlar aynı korku bendede vardı.

Üstelik ben tek başıma bakıyordum.

Oğlum büyüdükçe o korku geçti.

Çok şükür 5 gün sonra yaşına girecek.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bol bol oku belli bi zaman sonra geçiyor daha çok küçük bebeğin 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 664 göst.
9 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 225 göst.