0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (1,310 puan) tarafından
Her ay zaten 1 yumurtam oluşup çatlıyor. Bu ay doktor kontrolünde klomen kullandım. Bugün kontrole gittim ve doktor yine 1 yumurtamın oluştuğunu söyledi. Bugün en geç yarın çatlar dedi ilişki olsun dedi. Benimde aklımda çatlatma iğnesi kalmış. İğne olacak mı dedim? İğnee tamam olsun dedi. Ama yineds bugün ilişki olsun çatlayabilir dedi. Gittim iğneyi alayım dedim 765 tl diyor. Bende madem kendiliğinden her ay olduğu gibi çatlayacak o zaman almama gerek yok deyip almadım. Siz olsanız yine de alır mısınız? Hala alma şansın var çünkü

6 Cevaplar

0 oy
(2,373 puan) tarafından
Valla kuzum sana kalmış bişey ama adet oluyorsan her ay düzenli senin yumurtan oluşup çatlıyor vücuttan adetle atılıyor mantık bu zaten eğer adetin duzensizse bilemem al ben hiç böyle şeyler kullanmadım da garantisi var mı bu iğnenin acaba 
(1,310 puan) tarafından
Adetim düzenli. Çatlatma garantisi var ama çocuk olacak garantisi yok tabi
(4,197 puan) tarafından
Normal standart seyrinde korunmayi biraktim bu ay olursa olur olmassa olmaz obur aya nasipse olur nasip degilse problem degil atli kovalamio ya pesimden hemen bu ay hamile kalmak icin kendimi de parcalamiyosam her yola basvurayim. Haliyle gerek de gormem almayi. Acelesi yokki bu ay olmassa obur ay olur uc ay bes ay on ay sonra olur bi vakit tutar gebelik. İlla cocuk cocuk diye yirtiniyosam yani uzun sure demenim
Olmamis falansa  doktor da alsan hamile kalma sansin artar falan diyorsa hamile kalmayi da istiyosam parasina bakmam 750 yada 7500 farketmez.
-Reklam-
0 oy
(1,094 puan) tarafından
vala bacım acık konuşacam eğer bu parayı çok götüyorsan bence bebek yapma o daha masraf
(1,310 puan) tarafından
Yahu kendi çatlar dediği için aklım karıştı. Ne alakası var şimdi
(1,094 puan) tarafından
benim bildiğim klomen kullananlar çatlatma iğneside oluyor kklomen 3kere kullanılır fazlası yan etki yapıyor kullanmışken iğneyide yaptır şansa bırakma
(357 puan) tarafından
Bir de böyle haddini bilmezler var. Ne demek çocuk yapma ya. Kim size bu sözü kullanma hakkı veriyor .  Dar gelirli de olsa çocuk sahibi olmak isteyebilir insanlar. Sadece zenginler mi çocuk yapsın hey Allahım ya. Ayrıca olayları abartmalar da cabası. İğne almıyor diye nasıl anladın maddi durumunu . Ay lütfen böyle boş boş sözler kullanıp insanları sinirlendirmeyin . İnsanların içindeki umudu söndürmeyin.(biz söylüyoruz diye umudu sönütorsa,hiç ümitlenmesin o zaman diyenlerde olur şimdi )genel bir yazı bu.
(2,667 puan) tarafından
Zeynep o kadar haklısın ki, hayır yani kadın bir şey sormuş, bunlar lafı nerelere cekecegini şaşırıyorlar.
(357 puan) tarafından
İşte agzı olan konuşuyor misali..
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Çatlama varsa almam çünkü benimde çocuğum gev oldu klomen kullandıktan sonra kontrolüm vardı ve o gün sigortam yok gözüktü ücretli giriş yapılacaktı istemedim bunda da var bı hayır gerek yok dedim hacamata gittim o parayla:D hacamattan 3 ay sonra hamile olduğumu öğrendim 
(1,310 puan) tarafından
Hayırlısı olsun cnm. Yani şimdi bugün çok büyük ihtimal çatlar ilişki olsun dedi. İğne olsa. 36 saat sonra çatlayacak. Şimdi bende belkide boşuna iğne alcam. Az bir ücreti de yok
(5,500 puan) tarafından
Doğru canım sizde gün aşırı ilişki olsun beline yüksek birşey koy Rabbim hayırlı evlat nasip etsin
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Bu ay olmazsa adetliyken hayıt tohumu dene canım iki kez gebe kaldım ben bununla klomen işe yaramadı aylarca kullandım catlamadi bile ama bunu içtiğim ay gebe kaldım 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben alırdım şansa birakmazdim 
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Sana çatlar demiş canim o yüzden gerek yok. İnşallah hamile kalırsın. 
(1,310 puan) tarafından
Çok büyük ihtimal çatlar o yüzden bugünde ilişki olsun dedi. Hani birden fazla yumurtam da oluşmamış. Bende o yüzden iğne almak istemedim cnm
(1,981 puan) tarafından
Mantıklı olanı yapmışsın baktın olmazsa alırsın canım
(1,310 puan) tarafından
Peki doktora cuma günü rabdevum var. Ona ne dicem cnm?  Gerek duymadım almadım demek olmaz
(1,981 puan) tarafından
Sana sormadigi sürece birşey deme canim :) evet de öylede denmez kizabilir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 26 göst.
0 oy
8 cevap 170 göst.
0 oy
2 cevap 42 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.