0 oy
23 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (47 puan) tarafından
Kızlar yeni aldım ilk kez kullanılcam doktor 1 tane büyümüş yumurtan var dedi sağ tarafta ilişkiden sonra sağa yat o gün sadece 1 kere mi ilişkiye girmem gerekiyor yani birkaç defa olsa ay bilmiyorum ya

4 Cevaplar

0 oy
(992 puan) tarafından
Canım benim iki kızım da tedaviyle oldu adetin 3. Günü yumurta büyütme ignesine başladım her gün aynı saatte vurdum kendim göbeğimden yumurtam büyüdüğünde catlatma ignesi vur dedi onu da gobegimden vurdum etkisi yüksek olsun diye ardına 36 saat sonra agri oldu catladigini hissettim doktor 3 gün ardı ardına ilişki olsun dedi 3 günde 3 kere yani, ardına gunasiri ilişki dedi biz sabah akşam girdik ilişkiye valla boşalınca hiç kalkmadım sırtıma yastık koydu eşim bacaklarımı da yukarı diktim 1 saat durdum ardına hemende kalkmadım yattim duşa taaa sonra girdim alt kismimi çok yıkamadan çok şükür ilk denemede de oldu iki kızım 
(47 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim bende denicem 3 gün bakalım inşallah olur
(992 puan) tarafından
Meryem süresini oku canim
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Önce Allah Sonra klomen ve o iğneyle ikiçocuğum oldu 
0 oy
(992 puan) tarafından
Benden tavsiye ilişki sonrası hemen dusa tuvalete girme canım sağa sola yatman önemli değil ayakların yukarıda dur biraz 

Ayrıca çatlatma iğnesini de mutlaka göbeğinden vur göbek deliğinden 4 parmak yan tarafına biraz aşağı olsun catladigini hissediyorsun zaten canım 36 saat sonra çatlar ardına ilişkiye gir
(47 puan) tarafından
Doktor 30 saat dedi ben o zaman baya bi ilişki yaşım
(992 puan) tarafından
Benim doktorum 36 saat sonra demisti
Sen yine de catlama hissettiğiniz zaman gir ilişkiye canım sağlıklı olan spermden hamile kalman daha iyi
çatlamadan onu hissetmeden girersen iliskiye sonrası sadece zevk suyu olur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yyidmb73 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 134 göst.
0 oy
2 cevap 39 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...