0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar kurutma makinesi almak istiyorum. Bi kızım var 21 aylık geniz eti problemimiz var. Kışın çok sık tıkanıyor. Çamaşır onun odasına tele asiyorm kızım bjzim yanımızda uyuyor ama ileride 2. Çocuk olunca kendi odasında yatacak ve  ben kışın nasl kurutcam Çamaşır onu düşünüyorum. Malum 2. Çocuk olunca da kıyafetleri bitmez sürekli kirlenir. Eşime bi dedm yok dedi. Geçen de bana instagram dan atmis Evin içinde Çamaşır kurutmanin zararlari diye. Dedm sanki keyfimden kurutuyorm al kurtulaym dedm. Hem kiza zarar dedm. Kendisi bekci durumumuz iyi. Aylık  bi 4000 bin lira kredi kartı borcumz var. Aslında kaynanam gilinde durumu iyi ama bize pek bi faydaları olmaz. Eşim herseyi kendi alır. Şükür her halimize. İstese taksit yapar alirda. Bi kaç kere daha diyecem. Çünkü kendisi bisey alınacaksa tek seferde deme ile almaz bir kaç kere demek lazm. Bazende hiç demeden alır. Sizler hangi marka kullanıyorsnz. Bütün beyaz eşyam beko. Alırsam yine beko alirm belki. Kullanıp memnun kaldığınız başka marka var mi  ??

11 Cevaplar

0 oy
(886 puan) tarafından
Hoover markasının ısı pompalı olan modellerine bakabilirsiniz ben memnunum
(886 puan) tarafından
Canım güle güle kullanın öncelikle. Ben genelde auto care, ya da hepsibirarada programlarını kullanıyorum eğer çok fazla giysi attıysam nemli çıkabiliyor. Bir de uyku tulumu 2,5 tog oğlumun o da cok kalın olduğu için nemli çıkıyor sonra peteğe seriyorum onu yarım saate o da kurumus oluyor. Chakra nın kurutma makinesi için olan kirpilerinden almistim makineyi ilk aldığımız zaman, etkisi oluyor mu bilmiyorum onu da kullanıyorum yani. Ama genelde auto care gayet iyi kurutuyor canım
(3,861 puan) tarafından
Açıklamaların için teşekkür ederim. Ben de xxl yük de kurutuyom ya da hepsi bi arada dolap kuruluğunda. Genelde hep kuru çıkıyor. Ama diğer programlar niye var mesela  güzel kurutmayacaksa. Bana herkes ilk başta pamuklu da kurut dedi. 2  3 kere denedim nemli çıkardı. Bir de pamuklu da dolap kuruluğunu seçmeme izin vermiyor askı kuruluğu çıkıyor direkt. Senin de öyle mi denedin mi yani o programı
(886 puan) tarafından
Canım benimkinde xxl yük diye bir program yok sanırım kullandigimiz modeller farklı. Şimdi sen söyleyince pamuklu ayara baktım bende de sadece askı kuruluğu çıkıyor diğerlerini seçemiyorum canım, dolap kuruluğu ve güneş olan secilmiyor sadece askı çıkıyor. Kumaşın cinsine göre demek ki uyguluyor bunu. Askı kuruluğu olmazsa dolap kuruluğu olursa pamuklu giysiler çekebilir diye oyle yapilmis galiba :)
(3,861 puan) tarafından
Benimki dry300 bir de dry500 ü varmış galiba. Ben dediğim gibi xxl yük dolap kurıluğunda kurutuyom. Bir de hepsi bir arada dolap kuruluğunda.
(886 puan) tarafından
Canim benimkinde yazanlar şunlar
beyaz , pamuklu ,yünlü, su geçirmeyen kumaş, sentetik, gömlek, az kirli spor, hassas, fresh, anti alerji, hızlı 30 45 59, hepsibirarada ve auto care yaziyor. Ama makinede yazanların dışında WiFi ile bağlanınca daha fazla seçenek çıkıyor onları da kullanabilirsin. Orda ekstra 20 30 program daha var ama hiç kullanmıyorum çoğunlukla auto care işimi görüyor zaten. Sen de size uygun olanı bulmuşsun onunla devam et ben ilkin çok denedim ama en son bunda karar verdim süre olarak da 2 saat diyor ama ıslaklığa ve camasir miktarına göre daha kisa ya da daha uzun sürebiliyor. Çıkarınca hemen katlıyorum yoksa çok kırışıyor. Ama zamanım yoksa kurutma bitince kapağını aralık bırakıyorum yoksa içindeki giysiler sıcak olduğu için buharlaşıp tekrar hafif nemli yapıyor ve makine de tam kurumamış diye algılıyor ve tekrar çalıştırıp o buhari da kurulamaya çalışıyor. Özellikle gece atıp uyursam sabaha karşı birden tekrar çalışmaya başladığını farkediyorum. Benim deneyimim bu şekilde oldu canım güle güle kullanalım iyi geceler diliyorum ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,861 puan) tarafından
1 bucuk ay önce hoover aldım bi akraba tavsiyesi ve yorumları okuyarak. Harika. .. tavsiye ederim. Marka diye yüksek paralar vermeye gerek yok. Geleli de nerdeyse hergün çalışıyor diyebilirim.
0 oy
(2,997 puan) tarafından
Altus a sınıfı 8 kg  aldım elektriği daha düşük kullanıyor eğer alıcaksan a sınıfı almanı öneririm. 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Amaaa amaaa benim kuyutmam yokki :'(

0 oy
(333 puan) tarafından
Benimde şuan 4 aylık bebeğimle 2 yaşında oğlum var ah bi bilsen ne kadar çamaşır çıkıyo kafayı yersin ser topla tekrar ser tekrar topla o kadar bıktımki artık farz oldu almak işimi görsün yeter diyorum ama senin eşin gibi pek yanaşmadı bi sor bari dedim satan adam abi alan fazla memnun değil demiş neymişte giyisilerin ömrünü azaltıyomuş bi bilse burdada benim ömrüm azalıyo ama  kafaya koydum isterse boğazımdan kıssın aldırıcam
(227 puan) tarafından
Post sahibi değilim. Fikir vermek istedim ben çamaşırları eşime serdirtip kaldırtmaya başladım 2 ay sonra aldi :D simdi herkese tavsiye ediyo :D
(333 puan) tarafından
Canım senin eşin her şeye yardım ediyodur ben zaten onu yaptırsam derdim olmaz keşke yapsa onu yapabilmesi için benim sakat felan olmam lazım
(12,791 puan) tarafından
Kız ben onu hamilelikten beri yapıyorum çocuğum doğdu iki yaşına girdi hala sermeye devam ediyor geçen en son ben dedim alıp seni kurtarıcam diye
0 oy
(570 puan) tarafından
Grundik harika bir marka ısı pompalı olandan aldım 
0 oy
(570 puan) tarafından
A+sınıfı olandan al canım 
0 oy
(361 puan) tarafından
Ben beko aldım canım. Çok memnunum ısı pompalı 
tarafından
Isı pompalı  ne demek
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Bizdede sürekli aynı problem canım bende istiyorum ama benim eşimde yanaşmıyor inada bindirdi almiycam diyo 

İnşallah senin ki alır canım tlrabbim gönlüne göre versin inşallah 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Altus 9 kg kullanıyorum. Çok memnunum ne çekme yapıyor ne de başka bir şey. İlk alırken baya tereddüt ettim de sonradan şansıma çok güzel çıktı şükür. Benim de evim küçük ve çamaşır beni çok bunaltıyodu. Hayat kurtarıcı bir şey gerçekten. 
0 oy
(556 puan) tarafından
Arçelik 10 kg benim makine 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Melekk123 (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
14 cevap 190 göst.
1 Aralık 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu