0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (728 puan) tarafından

Kızlar ben epidural anestezi ile doğum yaptım yapanlar bilirler hafif kafa sarhoş oluyor benim doktorum gençti birazda yakışıklı bir adamdı dünya ahiret abim olsun herneyse beni kestikten sonra bebek çıkıyor onun sonrasında doktora evlimisiniz bekarmısınız peki neden evlenmediniz kadınlardanmı mideniz bulandı sürkkşi doğum yatırıyorsunuz falan demişim tabi kafa yerinde değil bunları söylerken :D kendime geldiğimde anladım söylediğimi çok utandım sizin varmı böyle anınız?? 

15 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından
Ahaha neler demıssın kız öyle 
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
:D :D genelde kadın doğum dokrorlari çok eş değiştirir ama seninki neden öyle ki :D
(9,651 puan) tarafından
Bi ara inancını kaybetmiştim kuzum ama dedigin gibi çözümü kabullenmekte buldum göstermekte buldum.. insanın içinde çok şey kalıyor kısıtlaaninca ama belki sınavım bu belkide iyi günleri görmek için değerini anlamam için olması gereken bu.. artık eskisi kadar takmıyorum da işte gönül bu biliyosun hemen en ıyisi olsun istiyor :)
(728 puan) tarafından
Mutlaka istediğin gibi olacak tecrübe  konuşuyor burda işe girdim bak onuda anlatayım bu hiç istemiyordu avmde çalıştım geldi orayı bastı elma armut fırlattı bana işten çıkacaksın diye polis çağırdılar avmyi yıktı simdi ne diyorum sana erkek arkadaşlarım arıyor adam çıt demiyor :D o kadar boşverdi
(9,651 puan) tarafından
Anammmm kız o nasıl şey öyle:D benimki çalışmaya daha musade yok :/ ama sanırım çözüm he he tamam paşam sensin demek değilse isyankar ruhla kararlı olmak..
(728 puan) tarafından
Şiddet alkol kumar karı kız işleri yoksa al o insanı başının üzerinde taşı canım bu devirde kadınların işi çok zor hayattaysak kocamız bizi öldürmediyse şükretmeliyiz neler duyuyoruz dediğim gibi tek sorunun kıskançlık olsun zamanın yok edeceği bişey bu koyverecek zamanla seninde imtihanın şimdilik bu sabret :)
(9,651 puan) tarafından
Çok şükür kuzum tek bağımlılığı oyun :D bir kere daha şükrettim teşekkürler:)
0 oy
tarafından

Hahahha gece gece ne güldüm ya:D

(728 puan) tarafından
Devamı daha komik canım doktor bana cevap verdi aynen şöyle dedi iyiki senin tüplerini bağlıyorum yoksa sen seneye birdaha gelirdin doğuma :)))
0 oy
tarafından

Doktor cevap vermedi mi :Dbende hep merak ederim.kadin dogumcu karısı olmak nasıl bir duygu acaba düşünsene kocan ise gidiyor bir sürü kadının görüp geliyor .

(728 puan) tarafından
Devamı daha komik canım doktor bana cevap verdi aynen şöyle dedi iyiki senin tüplerini bağlıyorum yoksa sen seneye birdaha gelirdin doğuma :)))
tarafından
Aaaaaa süpermiş yaaaaaaa akşam akşam güldürdün beni :D
0 oy
tarafından
Hahahha Allaha şükür öyle bir anım olmadı 
0 oy
(119,833 puan) tarafından
Bende bekarken apandisit ameliyati olmustum allah var benim dr cook yakisıklıydı ameliyattan snr odaya getirmisler tabi kafa 1 milyon dr gelmis kontrole babamda odadaymis 

Dr kokundan tutmusum oofff ammada yakişıklisin sen nolur bana evliyim deme bekarsin demi demisim hic hatirlaniyom ama☺️☺️ 

Kendime gelince kardesim dedi dr boyle dedin kolunu tuttun babam o ara domates gibi kizardi ama bisi diyemedi dedi ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Kız Sevda hahahhaha Allahım gece gece kahkaha attım ya :DD offf ammada yakisiklisin skjzkzkz
(119,833 puan) tarafından
Allah var yukarda adam efsaneee yakişıklıydi ama yaa ❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından

Hahahaha allah seni ya :D ben normal doğum yaptım ama dogumhanedeyken bağırmışım apooooo nasıl yaptıysan gel çıkar diye bağırmışım eşime :D

(2,484 puan) tarafından
Kahkaha attim affettt :DdDdD
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Hahah ilahi cok guldum :) bende belden uyustum kafam biraz gidikti sayikliyodum karnim karnim diye :)
(728 puan) tarafından
(2,201 puan) tarafından
Hahahah kiz ilahi geve gece hahah sende gül emi :)))
(728 puan) tarafından
Hep beraber gülelim canım :))
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Bende ömce belden uyusturcaklardı uyusmadım canım ama doktorumla konusuyoruz belimden iğne vururlarken sarsılmışım  boynuna korkudan  doktorumda sarılıo  korkma die   genç benim  doktorda  gideri var allah  için

Sonra  uyusmayınca   dedi narkoz verxem komple 2 duble atmış gibi leyla olcan  dedi hahaha  nasıl bi muhabbetse   dedim tamam  benimde ihtiyacım  var zaten   az fazla verin iyice bulayım kafayı dedim herkes gülüyoo gerisi yok bende hatırlamıom   ayıldım  doktor nasıl iyi geldimi.diyo    hee dedim  kafa rahatlamış hahah
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kız Allah seni ne yapmasın :D deli cesareti :)

Adam iğrenmemiştir ya. Valla çok güzel hatunlar var ben bile dönüp dönüp bakıyorum.adam okumaktan eş yapmamıştır kendine. bu doktorların kademe kademe oluyor ya sürekli mevki yükseltiyorlar. Onunla uğraşmaktan evlenmeye vakit bulamamıştır. 
(728 puan) tarafından
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ben normal dogum sirasinda sanci cekerken gorumceme git o kardesine soyle uzak dursun benden bi daha yanima sakin yaklasmasin demistim :DdDd.
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Dikişler atılırken başımda anestezi uzmanı vardı ona sormuştum bebek doğdu mu? Saçı var mı? Beyaz tenli mi? Diye ama benim biraz değişik olmuştu canım önce belden uğuşturdular sonra kolumdan bi ilaç verdi ondan sonrası hayal alemi çol değişik şeyler görüştüm ya hiç unutmuyorum :D

0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bende bana ne icirdiniZ demiştim doktor da votka diyip gülmüştü
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ben hayatım boyunca ağzıma küfür almamış bir insanım sol dizimden ön çapraz bağ ameliyat oldum Tabii narkozla bayılmıştım kendime gelirken doktora ana avrat küfür etmişim annemler hemşireler zor susturmuş beni
(728 puan) tarafından
Kafa çok değişik oluyor değilmi o an biz biz olmuyoruz :)))
(5,938 puan) tarafından
Hatırlamıyorum ki vallahi geç ama gerçekten kafa güzel oluyor beni video çekmişler gülme krizine girmiştim izlerken
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ay hiç güleceğim yoktu jskjskjsjskj 

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 564 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde brck (271 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 370 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.