0 oy
812 göst.
Aile kategorisinde (12,861 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.....................

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Vala arada oluyo ya :D:D:D

Ama benm dedikodumu yapıyomudur bilmem :D

(12,861 puan) tarafından
O an bi an da eşim el oğlu gibi oluyor :) yok yok yapmıyordur :)
tarafından
Ahahajajaja :D
-Reklam-
0 oy
(516 puan) tarafından
Oo hemde nasil yapiyoruz :)) ama hep ara bulucudur kaynanam sagolsun.
(12,861 puan) tarafından
Ne güzel kalbinde kötülük yok benimki de öyledir hiç arayı bozayım diye bi amacı yoktur
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Aynej canim. Kaynanamla esimin esimle kaynanamin dedikodusunu yaparım. En sevdigim seydir :D
(12,861 puan) tarafından
Kesin ikisi de senin dedikodunu yapıyordur haaa :) kuzum ya benaj vardı doğum yaptı mı biliyor musun
(7,412 puan) tarafından
Ee oda olacak artik :D :D
Bejnayimi diyosun canim. Aksam post acmisti bebegin gazi var diye. Dogum yapmış yani. Egee ayni kisiden bahsediyorsak:))
(12,861 puan) tarafından
Evet bejnaydı canım :)
(7,412 puan) tarafından
Heh iyi bari :D
0 oy
tarafından

Biz çok yapiyoz.yine içmiş diyom oda b.k içsin diyo :D

(12,861 puan) tarafından
Hahaha çok iyi yaa :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben yapmiorum sadece ben olmasam bu ogluna kimse katlanmaz valla inadi ayri dert siniri ayri dert derim hep inadi ve siniriyle ilgili konusurum baskada birsey anlatmam ona wma esime kaynanami cekistiriorum annen ne fesat ne dusuncesiz falan die tabi tepki aliorum esimden sonucta annesi ama iyi birsey yaptiysada bak bu konuda takdir ettim onu ben olsam yapmazdim falan derim 
(12,861 puan) tarafından
Eee kaynanan sana hak verir mi canım :)
(5,913 puan) tarafından
Evet verior bazen de savunuor aklina nasil eserse kaynanam biraz dengesizdir
(12,861 puan) tarafından
Oğlu ya olcak o kadar
0 oy
tarafından

Kayinvalidemle esimin dedikodusunu yapariz. Esimlw kayinvalidemin dedikodusunu. Eltimle hem esimin hem kayinvalidemin :D:D

(12,861 puan) tarafından
Benim neden eltim yok yaa :))
0 oy
tarafından
Aynen yapıyorum o da bana taktık verıo :) eşimin ıkıncı evlılıgı ılk eşi tum ozelını anlatırmış kaynanama o yuzden daha nişanlıyken başladı egeye şunu yap bunu yap bunu sever falan :) 
tarafından
12 ye gırecek ama annesının lafına çok bakıo kocaman olmasına ragmen hFtasonu gelıo tabletı bı alıo elıne pazar gıdene kadar konusma yok kımseyle sevmıo kımseyı bellı babasıylada konusmuo
(7,412 puan) tarafından
Oo bayada büyükmüş.  Ama genelde hep bu durumdaki çocuklar anneye daha duskun oluyor babadan daha soguklar. Bizimki bizle yasiyor velayeti bizle. Sukur aramizda iyidir. Tatillerde annesine gider oraya giderken ağlar gitmicem diye ordan gelirken aglar buraya gelmicem diye. Cok dengesi bozuluyo ama idare ediyoruz iste canim napacan. Cokda akilli hic yanimizda ozellikle babasinin yaninda hic annesinden bahsetmez. Allah icin anneside kotu sekilde doldurmaz.
Senin durumuna uzuldum canim. Allah tan hep yanınızda degilmis oyle daha zor olurmus.
tarafından
Eşim alıcam dedı de kaynanam annesı çok ogretır bizde kalsın dedı bende olur dedım mesela bı hafta konusuo dıger hafta kımseyı opmuo benı sevıo ama bellı de dıgerlerıne karşı doldurulmuş belli
(7,412 puan) tarafından
Biraz daha akli basina geldimi doldurusa gelmez insaAllah. Gerçekten zor bise ama gulu seven dikenine katlanir bizim hesap. Rabbimin rizasi icin hersey. Imtihanindan gecenlerden eyleisn insaAllah.
Lafada tuttum canim hakkini helal et. Gecen iyi olsun.♡
tarafından
Yok iyi geldı paylaşmak sende helal et iyi geceler
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Asla yapmayız. Bn eşimle ilgili en ufak bişey desem onu evirip çevirip eşime başka şekilde anlatırlar amaçları zaten yuvamı bozmak dağıtmak
(12,861 puan) tarafından
Kocaman kadın hiç mi utanmıyor acaba laf değiştirirken böyle olunca insan görmek bile istemez ki Allah yardımcın olsun canım
(2,159 puan) tarafından
Amin amin teşekkür ederim :)
0 oy
(119,455 puan) tarafından
Asla yapmam kaynannayla konusmaktan bile nefret ederim bazen bisi soyler duymazliktan gelirdim ☺️ genelde yanimdaysa kulaklik takardim sesini duymamak icin
(12,861 puan) tarafından
Tekrarlamaz mı ya da çıkar şu kulaklığı demez mi :)
(119,455 puan) tarafından
Yooo kulaklik telefona bagli ama muzik dinlemiyom ☺️ dinliyom saniyo tabi ☺️☺️☺️ oofff amaaan sevdaninda umrumda degilim diyip totosunu cevirip yatiyo cok rahat ediyodum valla ise yariyo tavsiye ederim
(12,861 puan) tarafından
Bi an hayal ettim yaa çok iyi :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Dedikodusunu yapacak bir durum olmadi kuzum.ama k.validem ile anne kız gibiyizdir
(12,861 puan) tarafından
Maşallah canım benim Allah bozmasın :)
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Kaynanam yook   böyle  postları okuyup geçiyorum   

İyimi kötümü  nasıl  bi.his bilmiyorum :angel:

(12,861 puan) tarafından
Vefat mı etmiş
(1,065 puan) tarafından
Evet ben hiç tanımadım kendisini canım 19 sene olmuş
(12,861 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun canım
0 oy
tarafından
Asla asla yapmam. 
(12,861 puan) tarafından
Hiç mi yapmazsın :)
tarafından
Yok hiç yapmam hatta kaynanamla kimse hakkında konuşmam ağzı gevşek çünkü hemen başkasına söylüyor
(12,861 puan) tarafından
Hııı o zaman en iyisini yapıyosun canım
0 oy
(33 puan) tarafından
Ben esime sinirlysm yaprm :) ama cognlkla ben esime yapyrm annasnin dedikodusnu :)
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Oooo hemde nasıl yaparız. Tabii kaynanam çabuk pes eder kokmuş oğluna kıyamaz. Bende baya abartırım tabii adamı gömmeyi ama çaktırma :D

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bizdr yaparız:D
0 oy
tarafından

Yapıyoruz arada :)

0 oy
tarafından
Valla benim gorumce yok ama kaynanama bazen oğlunu şikayet ediyorum aksam bizimki gelince kaynana kiziyo kızımı nasil uzersin diye bizimkini haşliyor biraz.
0 oy
(536 puan) tarafından
Ay bende arada söylerim ama sadece kıskançlığını anlatırım 
0 oy
tarafından

Oha eş gömme time yapıyor sunuz he :D

0 oy
tarafından

Tam tersi onla eşim dedikodu mu yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 327 göst.