+1 oy
1,323 göst.
Diğer kategorisinde (2,666 puan) tarafından
O kadar kötüyüm ki, haberleri duyan izleyen vardır. Saat kaç oldu hala uyuyamadim. İki çocuk babası.. sırf iyi niyetinden şeref.sizin birine denk geliyor. Şans eseri yaşıyoruz. Geçen gün de biri sokak ortasında birkaç kişiyi bıçakladı ve onlardan biri de biz olabilirdik. Allahim nasıl bir dünya böyle. Lütfen çocuklarımızı eşlerimizi en iyi şekilde uyaralım. Ekim ayağım titriyor bunu yazarken

43 Cevaplar

0 oy
(5,534 puan) tarafından
Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın şu zamanda afedersin ama yanında yatan kocana kendi doğurduğun evlada bile güven yok artık idam gelmeli böyle k.ö.pekleri içerde besliyolar ne yapıyorlar sanki ibreti alem olsun diye canlı yayınla meydanda asılacak istismar edenler bunlar gibi ş..erfsizler
-Reklam-
0 oy
(2,087 puan) tarafından
Of of çok üzgünüm gerçekten. Ülke nasıl bir hâl aldı nereye gidiyor anlamış değilim. Nasıl insanlar elini kolunu sallaya sallaya silah taşıyabiliyor. Bir de adama herkese güvenmeyecdksin demiş Allah senin belanı versin ya keşke donsaydın da geberseydin. Gerçekten artık bunlar yüzünden ihtiyacı olana da yardım etmeyeceğim. Ne denir nasıl denir bilmiyorum içim parçalandı. Keşke ibret alem için asılsa bszı pislikler. Allahtan korkmayan cezadan korkardı buna eminim 
0 oy
(810 puan) tarafından
O ahireti kazandı onun için üzülmüyorum herkese nasip olmaz böyle bir durum ama diğer kansız hem ahireti hem dünyayı kaybetti iyilik yapmaya korkar olduk
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Yeminle dünyanın  çivisi  cıkmış bu ne bir kuruş para için insanı canında ediyorlar 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Adam ölmüş yazık ya arkadaş ne vuruyorsun elin adamını birde diyor ki insanlık ölmüş bazılarına insanlık yapmayacaksın diyor idam gelsin artık
0 oy
(104 puan) tarafından
Keşke izlemeseydim oyu rabbim bizi cani insanlardan korusun oy nerden bilsin ki ona bunu yapacağını oy idam gelsin idam idam !!!!
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Kahroldum insanlar bu kdr kötü olamaz olmamalı 

Daha w gün önce Ramazan hocayı namazda bıçakladılar. Zararsız tek derdi dinimizi anlatmakti dünde bu şoförü neden masumlar öldürülüyor. Ay keşke gormeseydim başıma ağrı girdi
0 oy
(787 puan) tarafından
Bende dün izledim çok üzüldüm. En sonunda kimseye güvenmeyeceksin deyip birde alaycı tokat attı o kadar çok yüreğim sızladı ki. Ve normalde yolda yürüyen olursa eşimle yurumesinler yazik deyip arabamızla gideceği yere kadar götürüyorduk artık kimseyi almayacağız maalesef esimede tembih ettim insanlığı bitirdiler resmen cok üzüldüm.
0 oy
(1,416 puan) tarafından
İyilik yapınca böyle oluyor işte yapmayıncada en kötü sen oluyorsun hemen vicdandan bahsediyor insanlar artık oğlumu parka çıkarırken bile bin kere düşünüyorum yazık gerçekten rabbim ailesine sabır versin inşallah ama onun yakalanıp tutuklanması bile benim içimi rahatlatmadı ailesi nasıl dayansın 2 çocuğu napsın şimdi rabbim dayanma gücü versin kimseye iyilik yapılmayacağını bir kez daha acı şekilde öğrendik ne yazıkki rabbim evlatlarımızı hayırlı evlat olarak yetiştirmeyi bizlere nasip etsin kötülerle karşılaştırmasın inşallah 
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Eminim bu pisliğin birden fazla suç kaydı vardır. Bu ülke de adalet yok hukuk yok ceza yok.  Bu ülkenin başına artık iyi bir yönetici gelmeli ve toplumun huzurunu bozan kim varsa sınır dışı edilmeli ve en önemlisi de can alanın canı alınmalı. Bu pislik ne olacak şimdi hapise gidecek sıcak yerinde yiyecek içecek bir kaç yıl yatacak çıkacak yine bizlerin arasına gelecek. Bu adalet mi şimdi? 
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Allah butip insanları bildiği gibi yapsın dün akşam eşim gösterdi bana ekmek parası için çalışıyor üşümesin diye birtane cani alıyor arabasına gel gör ki herkes onun gibi düşünmüyormuş ve ölmüş herhalde Allah'ım mekanını cennet eylesin nurlar içinde yatsın amin 
0 oy
(2,946 puan) tarafından
Dünya her geçen gün daha kötü bir hale geliyor ne yazık ki.. Bir bu adama bir de yolda yürürken samuray kılıcıyla öldürülen kıza aşırı üzüldüm gerçekten. İnsanlar hergün biraz daha canileşiyor.
0 oy
tarafından
Allahim artık yoruldum dışarıda şüpheli yürümekten bi marketimiz var onada gidemicez:(
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Daha yeni gördüm ben çok ama çok üzüldüm Rabbim ailesine sabır versin mekanı cennet olsun
0 oy
(530 puan) tarafından
Bizim buralı aydın sökeli. Allah o çocuğun belasınu versin. İdam sırf böyleleri için gelmeli
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Evinden helal ekmek kazanmak için çıkıpta ruhunu Allah a teslim edenler de şehittir. Bu abimiz de, iyi niyet şehididir. Allah rahmet eylesin, izlerken kanımız dondu. Yüzünü bile ilk kez gördüğümüz bir abimiz için şuan ruhumuzun acıyıp sızlıyor olması büyük bir insanlık ayıbıdır. Artık iyilik eden iyilik bulmuyor. İyilik kelimesi masallarda kaldı. Eminim ki şeytan cehennemde  yalvaracak, Affet Allah'ım insanlara uydum diyecek.  Mekanın cennet olsun güzel abimiz, ruhun şaad olsun.. 
0 oy
tarafından
Ayy bunu izledim dün bide ramazan hoca öldürdü onada üzüldüm bu adama çok üzüldüm insanlık yapmış bide herkese guvenmeyecksin dyor terbisyez 
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Allah'ım artık yemin ediyorum kapımı açarken korkuyorum çöp atmak için iki hafta önce pazara gittim arkama dönüp bakıyorum sürekli dışarı çıkarken etrafa bakıyorum paranoyak oldum yemin ediyorum artık güvende değiliz ne evimizde ne sokata insanlık nereye gidiyor ne oluyor bu insanlara nasıl vahşi insan olabilyirlar kalplerinde hicmi Allah korkusu merhamet yok yarij o adam başka zaman başkası bitmiyor artık hicbirimiz güvende değiliz 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Evet bu gün toprağa verildi abimiz.tqnidigimizla aynı durakta bir kişiydi.cok ama çok iyi biriymiş Allah mekanini cennet etsin
0 oy
(2,920 puan) tarafından
Allah korusun ama var ya ben bu taksicinin yakını olsam benim içimi hapis cezası soğutmaz idam lazım bazı pisliklere idam.

Bu mahlukata köpek bile diyemiyorum çünkü köpekler iyilik gordugu eli ısırmaz. 20 30 yıl bile yatsa akıl aynı kalacak ne malum çıktıktan sonra başka birine böyle bir şey yapmayacağı 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 413 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
29 cevap 1,155 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Umutluanne (28 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...