0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (2,804 puan) tarafından
Dün salonunu temizledim örtü perde ne varsa yıkadım guzelce.dip köşe süpürdum.sildm ,şimdide yatak odamın perdesini attım camlari sildim sobayı doldurdum süpürüp.silicem oglm durursa mutafaga da el atarm çokta hastayım icim buz gibi niye bu işlere kalmıştım anlamiyorm valla bende bı gariplik var millet hasta yatar bn iş çıkardim 

13 Cevaplar

+1 oy
(13,276 puan) tarafından
Allah'ım bu temizlik aşkından bana da nasip et 
(1,585 puan) tarafından
Aa ben yazdım sandım
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Basının derdi ne :D yatıp dinlenmen lazım hastasin sen maşallah ya şu enerjiden bna da lazm

(2,804 puan) tarafından
Valla gram halim yok manyağım ve
0 oy
tarafından
Yerinden kalkamayan ben bunları okurken yoruldum.
(2,804 puan) tarafından
Git,mun zoru ne bende.bil.miyorm :)
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Keşke azcık senin gibi olabilsem sksksk
(2,804 puan) tarafından
Keşke bnde yatsam ama manyağım ben :)))
(1,392 puan) tarafından
Bende valla aşırı üşengecim alisyorum.normald.eevde kaldığım zamanda hiç isnyapasim.gelmez.ama.dun mesela.sil.supur tuvalet banyo yaptım ama sor isteyerek mi sksksk
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Kız şu enerjiden bana da ver :D bizimde olacak temizlik amaaan boşver bayrama yaparım diyorum
0 oy
(104 puan) tarafından
Maşallah kız sabah sabah nerden bu enerji 
(2,804 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum valla
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Oh maşallah ben hâlâ mutfakta kahve sigara :D 
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Yay dinlen de çabuk iyiles. O zaman yaparsın..saçmalama. daha kötü olursan nolcak. Çocuklar da perişan olur o zaman 
(2,804 puan) tarafından
Büyük oglm babaannesine gitti kucude uyuttum öyle valla DHA kötü olucm sanki ev leş gbi bilmiyorm giriştim bı kere :)
(15,286 puan) tarafından
Kolay gelsin o zaman ☺️
(2,804 puan) tarafından
Sağol cnm :)
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Hasta olmamama rağmen Sendeki şu enerjinin gramı yok bende. ☺️
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende böyleyim hastayken daha çok batıyor ev bana hergun kalkip işimi yaparım 2 3 haftada perde yıkarım camlarım 2 haftada halılar yazın her ay verirdim koltuklarda öyle şimdi koltuklar silinebilir aldim allahtan kendin bisey olunca sıkıyorum  çocuklar dağıtsa bile dağınıklık oluyor ama heryer mis gibi hergun şükür temizlik imandan gelir 
tarafından
Kız koltuğun kumaşı ve modeli ne cnm
(5,240 puan) tarafından
Cnm silinebilir kumaş diyorsun onu gösteriyor mobilyacı
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende böyleyim hastayken daha çok batıyor ev bana hergun kalkip işimi yaparım 2 3 haftada perde yıkarım camlarım 2 haftada halılar yazın her ay verirdim koltuklarda öyle şimdi koltuklar silinebilir aldim allahtan kendin bisey olunca sıliyorum  çocuklar dağıtsa bile dağınıklık oluyor ama heryer mis gibi hergun şükür temizlik imandan gelir 
(2,804 puan) tarafından
2 gün elimi surmuyorm sanki leş her yer bide sobalı olunca perdeler çok çabuk kararıyor
(5,240 puan) tarafından
Öyle sobalı dha zor bide
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Kiz burayida yap dinlen hastalikta yorma kendini bak Allah korusun dermansiz kalirsin harcama enerjini
0 oy
(1,590 puan) tarafından
Bnde oyleym kız hiç sorma ☺️
(2,804 puan) tarafından
Yanliz dwgilmisim :)
(1,590 puan) tarafından
Ayn:)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 238 göst.
5 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Rumeysa0196 (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 179 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azra_ikraa (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
1 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sevlev (1,007 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,947 cevap

34,943 kullanıcı

...