0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
 Kızlar gorumcemle konuşmuyorum .görümcem yarın gelecek bir kaç gün önce kaynanamla bu yüzden tartıştık ben çocuklarımi bile onla gorusturmek istemiyorum dedim.gorumcem yuvami yıkmak için annesinin istediğini yaptırmak için gelinden geleni yaptı haylada yapıyor nerden anladınız diyorsan merkez bize bir saatlik yol uçakla gelecekti merkezdede annem oturuyor bende eşime dedim .eşimde tamam götüreyim seni onuda gelirken alırım dedi .kaynanam biliyordu bu konuyu oda seni bende annene gostermicem sende anneni göremeyecek gitmeyecen dedi. Bence kaynanam dedi son ana kadar merkez bir anda gorumcem bugün bize iki saatlik uzakta farklı bir şehirde inecegini  söyledi.sabahtan eşime diyorum hazırlan gidecez diyor  akşam kalkmış bana gorumcemin farklı bir şehirde inecek diyor .bende inat ettim sabah arabasiylada olsa ben yarın anneme gidecem bunda haksız miyim gitmeli miyim?

5 Cevaplar

+1 oy
(241 puan) tarafından
Eşin kimle görüşürse görüşsün. Senin arkanda durmaz sana laf ederse o zaman ağzının payını verirsin ama görüştürmek için zorlamıyorsa istediğini yap. Görümcenle muhattap olmak zorunda değilsin. İnsan olsalardı görümce değil kardeş bacı olurdu zaten. Canını sıkma kuzum
(241 puan) tarafından
Kesinlikle :))
(78 puan) tarafından
Siz olsanız yarın gider miydiniz yoksa gitmez miydiniz
(241 puan) tarafından
Ben şöyle gitmedim her kavgada boşanmaya getirip bu kadar çabuk vazgeçtiği için uzaklaştırma isteyip onu evden yolladım davamı açtım. Madem bu ev onun yuvası değil ben namusu değilim karnımdaki yavrusu değil anasıyla kalsın dedim. Ha tabi o kavga esnasında söyledikldri de yenilir yutulur değildi ama babamın evine ben değil o gidecek dedim. Şimdi pişman mıdır Allah bilir ama anasını istiyorsa anasına yolla
(78 puan) tarafından
O açıdan  değil eşimle sorunum yok ama kaynanam hayla evime müdahale etmeye çalışıyor anneme yollamayarak  ben şimdi haklıyım bak gidemedi düşüncesine kapilacak ve eminim yarın bir yolunu bulup çocukları gorumcemle gosterecek
(241 puan) tarafından
Kocanda bitiyor iş dediğim gibi benimki hep ana bacı taraftarıydı bende resti çektim. Ama seninki ılımlıysa çok terslemeden birşeyler yapmaya çalış. Ya direkt annene kaç muhattap olma ya da bırak çocuklarla gitsin sen de kafa dinle evinde ya da arkadaşlarınla buluş kuzum. Bir ömür çocukları görüştürmeme olmaz her defasında canın sıkılacağona bu duruma alıştır kendimi bence
-Reklam-
0 oy
(12,783 puan) tarafından
Ben giderdim 
(78 puan) tarafından
Bende öyle yapacam sizcede ben gitmeyeyim diye yapılmadı mi
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Gidin annenize istediğiniz zaman. 

Ama eş ailesiyle muhatap olup arada kalıp kötü olmayın. Bırakın bu konuları erkek çözsün. O uğraşsın. Ne de olsa oğulları. Ne dese kötü olmaz. Siz ne yapsanız kötü olursunuz. 
(78 puan) tarafından
Eşim hep sessiz kalır ben konusunda ben hep ezdirirdim şimdi ezdirmiyorum
(3,249 puan) tarafından
Siz bilirsiniz.
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Kesinlikle giderdim 
(78 puan) tarafından
Bende gidecem
0 oy
tarafından
İyi de annene gıtmek için gorumcenın gelmesı yada merkeze ısınız mı cıkması lazım kesinlikle bilinçli yapmışlar yoksa ne alaka başka sehıre inmek çok saçma yani kesınlılşe giderdım anneme ve hadlerını bılırlerdı
(78 puan) tarafından
Ben o gelince muhakkak bize gelir diye gitmek istiyordum bir kaç gün önce eşimde seni bırakıp onu alayim dedi bende tamam dedim baktım farklı şehirden geliyor kaynanam demistir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 657 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+6 oy
44 cevap 460 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 599 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 450 göst.