0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar kız kardeşim nişanı var bugün ben uzak bir yerdeyim  daha önce bana söylediler nisan gel gibisinden gelmicem dedim çünkü kız kardeşim istemiyordu o oğlanı dunde istemeye gelmişler anlaşmişlar bugünde nişan yapacaklar bende babam aradım tartıştım istemiyoruz dedim o oğlanı sen zorluyursun yok dedi bana sonra dedi gelip seni alicam düğünde  aynı şekilde halam da burda oda dedi düğün gitmicem ona da sotlememisler nisan olunack isteme var gibisinden. Oda dedi bende düğün gitmicem   ve babannem ile tartışmışlardi bu oglan olursa gelnicem düğün gibisinden bende istemiyordum bende dedim hani istemiyorum zorla mi gibisinden kız kardeş içim babamla bile tartistim babmda dedi ben seni gelip gotururum arabayla aramızda 7 saat yol var  siz olsanız bu durumda gider miydiniz kız kardesime demiştim gelmicem düğüne oda baya üzülmüştü bir tane ablam var oda gelmicek düğüne gibisinden

14 Cevaplar

0 oy
(2,615 puan) tarafından
Beynim yandi valla

Kardesin istemiyorsa o oglani neden nisanina gelmemene uzuluyor
(762 puan) tarafından
Yok anlaşmışlar simdi istiyor oğlanı düğüne gitmeli miyim sizce
-Reklam-
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Ne olursa olsun giderdim. 

İyi de olsa kötü de olsa gelin orda 1.derece yakınlarını görmek ister ve unutulmaz. 
(762 puan) tarafından
Anladım canım peki  bende dedim gelnicem oda üzülmüştü baya
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Bu konularda pek yorum yapmam ama kardeşin istemiyorsa neden nişanlanıyor ve senin gelmediğine neden üzülüyor anlatır mısın
(762 puan) tarafından
İlk basta istemedi şuan istiyor  ben dedim gelmicem çünkü o oğlanı bende istemiyorum ilk basta dedim
(1,382 puan) tarafından
Anlaşmışlarsa yanında ol derim imkanlarını zorla yalnız kalmasın kardeşin
(762 puan) tarafından
Mutlaka gidedem ins
0 oy
(4,947 puan) tarafından
Tabiide git,baban sana değer verip o kadar yolu gelicek seni götürmek için ve sende gitmeyecek misin, bu şekilde ancak kendini degersizlestirirsin,burda ne postlar görüyoruz babasigil kapısının önünde oturduğu halde kızının kapısını bile acmayanlari
(762 puan) tarafından
Gidecem inş kız kardeşim için babam ofkeliyim kız kardeş istemiyirmus az önce aradı ağlıyordu sen yoktu dedi onun için yengesine aradım olan dedim biz istemiyoruz ne zorluyirsunzu
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Sen niye bu kadar muhalefet oluyosun anlasmislar jste 
(762 puan) tarafından
Ardi az önce ağlıyordu kızkardeş hiçbirşey gönlünxe olmamış diyo
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Yani anlaşmışlar artk bana da gitmek düşer kız kardeşim için ne olursa olsun yanında olurdum ♥️ rabbim pişman etmesin
(762 puan) tarafından
Amin inşallah canım  gidecem inşallah
0 oy
(976 puan) tarafından

Canım ne olursa olsun gitmen lazım

Kardeşin artık kabul etmiş istiyor..

Hata yapıyorsun farkında değilsin zaman geçince pişman olabilirsin 

Hem kardeşinde üzülür bu duruma ben olsam benim kalbim kırılır :unsure:

(762 puan) tarafından
Kız kardeş az önce ardı çok üzgünüm dedi hem kaderine hem de sen yoktu dedi babam zorlamış onu evt deemsi için o kadar oglan yengesine mesaj attım istemiyoruz dedim ama yuzsuzler
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Anlaşmislar neden istemiyorsun ki kardeşini özel gününde üzmenin bir anlamı yok ileride pişman olabilirsin neden gitmedim yanında olmadım diye. Git cnim baban o kadar saat senin için yol gelicekmis. 
(762 puan) tarafından
Az önce ardı kız kardeşim ağlıyordu çok üzüldüm sen yoktu dedim ve kaderine ağlıyorum dedi baya üzgün
(1,945 puan) tarafından
Yanlış anlamayın siz neden istemiyorsunuz anlasmislar merak ettim
0 oy
(123 puan) tarafından
Bence gitmemeyi düşünmen bile değişik geldi sonuçta kardeşinle aranda bi büyük dava yok. 

İlk başta istememiş olabilir ama karar vermiş ve artık istiyor yapacak bir şey yok sana düşen her an onunda olmak. 
(762 puan) tarafından
Evt kız kardeşim için gotmeliyim
0 oy
(758 puan) tarafından

Kız kardeşin nerde yaşıyor dünde benim erkek kuzenimi sözlediler akraba çıkmayalim :D

(762 puan) tarafından
Antepte canım
0 oy
(4,277 puan) tarafından
Kardeşin istiyorsa git bence. Sel gider taş kalır, el gider kardaş kalır. 
0 oy
(119,326 puan) tarafından

yaa anlamadim sey gunkerce hazirlik vs yapilir nisan icin dun istenip bugun nasi nisan yapilir :angel:

(762 puan) tarafından
Masraf yapmak istemiyorlar ondan az önce kzi kardeş ardı ağladı sen yoktu. Kaderine ağlıyorum dedi çok üzüldüm babam onu zorlmamiş evt demek icin ne yapsam aonun için
simdiden masraf istemeyen ilerde neler yaapar hamama giren terler demisler
(762 puan) tarafından
Ayn öyle ağları çok üzgünüm dedi birde istemiyordu baba zorlamis
hangi yildayiz baba zorlamasiyla evlenmek nedir ya nerelisiniz kiz kac yasinda
0 oy
(1,213 puan) tarafından
Kardeşinle bı sorununuz yok ki yanında olun bence 
(762 puan) tarafından
Gidecem cwbim az önce aradı dedi  çok üzgünüm SEM yoktun gelecek dedim ağlama
0 oy
(307 puan) tarafından
bence git canim. çünkü benim dügünüm hemen oldu dayimin kizi yani ablam annemgili zorla verdi zannedip gelmedi aradan 10 sene gecti ama hâlâ keske geleydi diyorum. tamam sensizde dügün olur ama insan ablasini ne olursa olsun yaninda ister. eger gitmezsen seninde kardesininde ileride hep icinizde yara kalacak oyle düsün
(762 puan) tarafından
Az önce aradı dedi SEM yoktun çok üzgünüm gelmixek misin gelecek dedim
(307 puan) tarafından
en iyisi canim kardeş cok baska birsey gercekten ;)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 480 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Iyiniyetli (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 509 göst.
4 Kasım 2020 Aile kategorisinde Hilal95 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 731 göst.