0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eğitim almadan desteksiz uykuya alistiran varmı varsa nasıl ilerlediniz paylasirmisiniz

6 Cevaplar

0 oy
(690 puan) tarafından
Bende burada bekliyeyim zira 10 aydır uyku yok gözümde
tarafından
Benimde canım:( ayakta sürekli koyunca uyaniyor alistirmam lazım 9 aylık benimde bebeğim
(690 puan) tarafından
Benimki ayakta uyumuyor ya emcek yada kucakta sallıycam kollarım kopuyor onu sallamaktan taşıdıkça ağırlaşıyor birde
tarafından
Benimkide emerek uyuyo canım sonra sallıyorum sürekli ayağımda
(690 puan) tarafından
1 2 gün ben sırt üstü yatıp onu koynuma alıp pışpışladım uyudu ama uyuyasıya kadar her yerimi çizdi hala izleri duruyor. Sonra uyumadı kriz geçirdi bende iradeli davranamadım açıkcası
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından

Valla maşallah bir baktım kendi başına uyumayı öğrenmiş genelde 8 den sonra ışıkları kapatırım uyku vakti geldiğini bilir yatakta döne dolaşa durur sonra da uyur 17 aylık :)

tarafından
Maşallah canım kaç aylık tan itibaren alıştı peki
(435 puan) tarafından
Valla tam hatırlamıyorum ikinci  bebekte olunca ama öncesinde beşikte sallanarak uyurdu sonra ayağa geçtik ayaktan yer yatağına geçtik ben yanına uzanırdım 1 yaş öncesinde öpe koklaya uyurdu şimdi de kendi başına uyuyor mesela uykusu geldiğinde yastığı alıp bana getiriyor gündüzleri salla diye ama bende kendisini uzatıyorum yastığa uzatıyorum öyle uyuyor :)
tarafından
Ya ne güzel maşallah ☺️❤️
(435 puan) tarafından
Bence bebekleri çok sıkmadan kendi hallerine bırakınca kendileri zaten her şeye alışıyorlar :) mesela kızım mama ile büyüdü herkes dedi süt ver mama sağlıksız falan ben hiç sıkmadım kızımı ne zaman kendi sıkıldı içmek istemedi öyle bıraktık 14 aylıkken mamayı bıraktı süt içiyor şimdi uyumadan önce :))
tarafından
Ya bilmiyorum ki ben beceremedim galiba ,:))
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Benim oğlum 1.5 yaşında öğrendi ama ben ogretmedim ayağımda sallardim onu istemedi yatağa uzanıp kendi uyuyor. Zaten sallanmaya hiç alistirmamistim o yüzden sevmiyordu
tarafından
Deme canım ya perişan oldum 4 aydan itibaren uyku yok :))
(1,926 puan) tarafından
Acı gercekler çünkü merak ediyorlar keşif yapmayı seviyorlar sonra bırakıyorlar. Aa neden ki gerçi 4 aydan sonra uyku düzeni bozuluyor malesef
tarafından
Evet canım 4 aya kadar koyardım uyurdu sabaha kadar iki kere emzirirdim  gece ne güzel di o günler
(1,926 puan) tarafından
Ama şuan herşeyin farkındalar o yüzden uyumak istemiyorlar biz yürümeye başladık evi karıştırıyor uyumak istemiyor şuan 2 yaşındayız cildiriyorum
tarafından
Allah yardımcımız olsun:(
0 oy
(12,597 puan) tarafından
Defne'yi hiç ayakta sallamadım ben kucakta sallama değil de git gel yapıyordum 5-10 dakikada uyuyordu 1 yaşındayken yatağa yatırıp uyutmaya çalıştım çok kötü ağladı Bir daha denemedim 14 aylıkken de yanlış hatırlamıyorsam kendi istemedik uçağa yatağa yatmak istedi ondan beri yatırıyorum odasına başına nini açıyorum oturup bekliyorum uyuyor
tarafından
Ne güzel canım ya benim daha var ozaman :(
0 oy
tarafından
Hiç sallamaya alıştırmadım uykusunun geldiğini anlıyordum yatağına koyuyordum uykuya dalıyordu küçükken şimdi uykusu gelince söylüyor zaten büyüdü artık 
tarafından
Aynen canım çok şükür Rabbime çok tatlı teyzesi yakın olsak keşke
tarafından
Ahhh keşke canım arkadas olurdu benim balımla çok sever çocukları da dicoşum
tarafından
Aynen canım benim kızımda çok cana yakın herkese gülüyor cimcime :))
tarafından
Allah bağışlasın inşallah canim öp benim yerime
tarafından
Tamam canım öperim cümlemizin evladını Allah bağışlasın ❤️
0 oy
(2,341 puan) tarafından
4 sene salladım hamile kaldım bakdm artık sallayamiyom yanına yatınca uyuyormuş benm kizçem boşuna sallamisim umudu kesince oda döndü g.tunu uyudu anne dayanamiyo anne dayansa çocuk kendi uyur 
tarafından
Aynen canım 9 aylık bir denicem ilk önce odasını yapicam karartma perdesi falan alicam inşallah başarabilirim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 117 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sema44 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 348 göst.
22 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❣️DenizAselnAnnesi❣️ (1,379 puan) tarafından soruldu

379,415 soru

11,357,094 cevap

34,835 kullanıcı

...