0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar 37.haftamdaym ikinci sezeryanim 38,de doğum olabilir dedi doktor doğuma az kaldı diye bugün bütün evi temizledim çok yoruldum benden başka yapacak yoktu malesef  birazda belim ağrıyor ama yorgunluktandr umarm  sizlerde ağir iş yapiyomusunuz bi sıkıntı olurmu  sizce? :\

13 Cevaplar

0 oy
(97 puan) tarafından
Kızlar r.    ?????!!
-Reklam-
0 oy
(5,532 puan) tarafından
Perde takmak hariç her işi yaptıydım ilk gebelikte çok şükür birşey olmadı 40+5 de doğum olduydu
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Maalesef bnde yapacam kendim 34 şuan hafta gün verdikleri hafta yaparimm.ilkinde halı bile sildim
0 oy
(192 puan) tarafından
Valla daha dün yaptım mecbur yaptım yani koltukları çekip halı örtülerini açtım 
0 oy
(12,709 puan) tarafından
Belki doğar umuduyla her hafta dip köşe girdim eve. En ufak kasılma sancı yoktu suniyle 40+6 da doğurdum.Her vücut farklı tabi ama bi şey olmaz Allah'ın izniyle

Sağlıcakla kavuşun canım 
(97 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Son ayda bende yaptım canim temizlik icin kadın çağırmıştım onlara yardım ettim ama bütün gün durmamistim sonradan feci bir bel sancım oldu hatta doguracam dedim bence yorma son ayda kendini inan yapinca yine kirleniyor 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Benim bı sorun olmadı. Ben çünkü 25 haftalık hamileyken taşındık eşyalarımı kendim temziledim yerleştirdim camlara çıkıp sildim. Bı sorun olmadı canjm
0 oy
tarafından
Benim ikincide zaten her iş sonradi belm pert oluyor 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Ben 39.haftamda evi boyamistim. Sonraki hafyada doguma girdim. Benimde yapicak kimsem yoktu maalesef. Ama birileri olsa yapmazdim o kadar isi
(97 puan) tarafından
Kesinlikle benimde olsa yapmam tabiki
0 oy
(175 puan) tarafından
Ne olacak canım en fazla kordon ayrılır.  Ne dememizi bekliyorsun ki anlamıyorum hiç mi zararlarını duymadın 
(97 puan) tarafından
Kim yapacaktı mahallenin muhtarımı.
0 oy
(104 puan) tarafından
Ağır şeyler kaldırmaktan uzak durduğun müddet bişey olmaz bende tek tim halıları bile yikardim ama dikkatli olmak ta fayda var yavaş yavaş yapın işlerinizi 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Doğumdan bir gün önce mutfak dolabı sildim ben tüm evi kırıkladım kız
0 oy
(308 puan) tarafından
Ben ayni durumdayım cnmm 37+2 im yatak odasıni ve oturma odami temizledim dün gece bel ağrısından yatamadım karın ağrısı. Normal doğum benim üçüncü gebeliğim bacak ağrım çok fazla 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 283 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ayse02 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kbranur (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 210 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bethus (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 294 göst.