0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

5. Haftadayım. Bırakın yemek yemeyi mutfağa bile giresim gelmiyor. Mide bulantısı var ondan ziyada iştahsızlık aşırı var. Bu saya oldu sadece Bi ayva yemek istedim o kadar başka da yok. Bir de sürekli tuzlu ayran içesim geliyor erken değil mi yav :D

22 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Canimmm ben de 5.haftadayim o kadar iyi anlıyorum ki seni midem hep şiş sanki dünyaları yemişim gibi midem şişiyor bulanıyor nasıl gecicek günler böyle bilmiyorum. Kokudan tiksinme vs yok ama ufacık bişey yiyorum ölüyorum peşine. 

İlk hamileligim çok kolaydı hiç hamile değil gibiydim bu çok çok farklı 
-Reklam-
0 oy
(640 puan) tarafından
Bende 9 haftalık hamileyim sabah kahvaltıda ne yersen o öğlen akşam yok iştah hep gitti 2 kilo vermişim hamile kalali 
(2,872 puan) tarafından
Yaaa bu aynı ben bende de sabah brsye yok kahvaltı yapıyorum günü kapatıyorum öğleden başlar ağzımı birşeye suresim gelmiyor kusma değil bazen diyorm kussam rahatlasam ama o bulantı çok pis istahsizlk bnde 9 haftalgm
(640 puan) tarafından
Ne zaman son adet tarihin
(2,872 puan) tarafından
22 Kasım ama bende geç yumurtlama gördük geç döllenme dedi doktorum 9+2 yz suan
(640 puan) tarafından
Benimde 11 Kasım'da normalde ama eşim yoktu yanımda bizde9+2 yiz 3 Aralık olarak gözüküyor son adet tarihim
(2,872 puan) tarafından
Sizinkide geç döllenme olmuş demmekki tam sona kalmissinz hayrlisi olsun RABBİM gönlümüze göre versin :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 178 göst.
0 oy
3 cevap 51 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 213 göst.
10 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 471 göst.

399,891 soru