0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Hanımlar iyi geceler eşinizden habersiz borç yapar mısınız mesela alışveriş kendinize bisiler almak veya beğendiğiniz bişeyleri almak . Neden eşinden habersiz diye sorarsanız eşim cimri değil tabiki ama bazen gereksiz buluyor bende illa almak istiyorum bu huyumdan da vazgeçemiyorum siz yapar mısınız 

21 Cevaplar

0 oy
(4,613 puan) tarafından
Valla ben ondan habersiz degilde o benden habersiz ocahimiza incie agaci dikti :) 
(293 puan) tarafından
Yaa erkekler öyle yapar demi genelde ama bunda ben yapıyorum hiç sevmiyorum bu huyumu ve bana pahalıya patlıyor ama bile bile yapıyorum çok kötü bı durum aslında :(
(4,613 puan) tarafından
Valla bazilari hic yapmıyor bile bana denk geldi.d eee nasil aliyorsunki parayı peki
(293 puan) tarafından
Bilezigim vardı bekarken yapmıştım onu bozdurdum ve moralim bozuk kendi düşen ağlamaz ama işte bu bir rahatsizlik galiba bilmiyorum inanın kendimi sucluyorum çalmadım etmedim kendi yaptığım bileziği sattım ödedim borcu ama onu benle eşim için ortak biseyde kullanabilirdim:(
(4,613 puan) tarafından
Ne aldinki canim
(293 puan) tarafından
Ortada elle tutulur gözle görülür bisiyde yok inanın bilmiyorum benden büyük müsünüz tecrubeli ve olgunsunuzdur gerçi yaşla da alakası yok . Eften puften şeyler işte eşimden gitmesin diye markete giriyorum kendime bakım ürünleri alıyorum bazen bazen çanta terlik ne bileyim bı arkadaşım hediye getirmiştir bende karşılık götürmem lazımdır . Diyorum ya elle tutulur gözle görülür bişi yok ortada olsa canım yanmaz şunu yaptım derim hem eşimin parası gitmesin zaten yeterince harcıyor evi için diyorum hem kiyamiyorum hemde yapicamdan da geri kalmıyorum nasıl anlatsam ki kendimi acaba anlatamıyorum sanırım da ...
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Borc yapmam param varsa alirim yoksa almam
0 oy
tarafından
Yok hiç öyle bir şeye gerek duymadım 
0 oy
(426 puan) tarafından
Borç yapmayı hiç sevmem varsa alırım yoksa kalır 
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Eşimden gizli asla yapmam çünkü biseyi istiyorsam Allah razı olsun öyle de böyle de alır birbirimizi asla da zora sokmayiz bence sende yapma nolursa olsun eşler arasında gizlilik hoş değil 
(293 puan) tarafından
Vicdan azabı çekiyorum nasıl geçer acaba
(1,153 puan) tarafından
Eşine soyleyip bir daha yapmayarak bence
(293 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(7,358 puan) tarafından
o benden haberisiz yapıyo herşeyi yakında bir yerde patlaklık vercez hayırlısı Allahtan maşlara zam geldi durdurcem şu borclar biteseye bişey almasın istemiyom ben yeterki borclar bitsin
(293 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,557 puan) tarafından
Borç yapmayı hiç sevmem alışveriş yaptığım yerlerde yaz tahtaya ver haftaya yerler değil kimseden de para istemem :) sevmiyorum borç yapmayı 
(293 puan) tarafından
Ne güzel ben kredi kartı işte
0 oy
(1,531 puan) tarafından
Ben sormadan illaki ararım yiyecek dahi olsa o sormadan abisine 30 bin kredi çekmiş bende artık sormuyorum  ama borç yapmam yani kartı bende ben ordan alıyorum zaten ne harcamisim görüyor internet bankaciligindan 
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Borctan bemde esimde korkariz birtane yere borcumuz yok sükür ne kredi kullaniriz ne birsey 
0 oy
(432 puan) tarafından
Önceden ailesı çok isterdi o zamanlar borcum olmamasına rağmen ıvır zıvır aldım deyıp kartım yetmedi borç aldım ver dedım ama şimdi yapmıyorum artık izin vermiyorum durumları bizden iyi
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Kocamdan habersiz hiç bişi yapmam. Hele ki borç yani büyük konuşmayım ama asla yapmam.. Ölüm kalım var ne bileyim, alacağım şey borçlu ölmekten daha önemli değildir dimi.. 
(293 puan) tarafından
Ben bilezigim bozdurdum borcumu ödedim şimdi kredi çekip tekrsr bilezik mi alsam o bileziği bizim için sakliyordum eşim de biliyordu
(293 puan) tarafından
Bekarken biriktirmistim o parayla yaptım bileziği bu arada
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Aldığıma verdiğime karışmaz alıyorsam gereksiz diye tatava yapmaz. Bende borca sokacak kadar alışveriş yapmam zaten :D 
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Evet kredi kartıyla aldıkça alıyorum. Maaşı alınca hemen ödüyorum sjsjsj ama o kredi kartının borcu hiç bitmiyor sürekli bisiler alıyorum 
0 oy
(901 puan) tarafından
Asla yapmam hiç almam daha iyi
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Hayır çok şükür bu zamana kadar hiç öyle birşey yapmadım elimden geldiğince attığım adımı söylerim insanlık hali ne olacağımız belli değil ters bir durum olursa haberi olmuş olsun diye düşünüyorum o yüzden ne borç yaparım nede kişisel ihtiyaçlarım hariç harcama yapınca şunu aldm bunu aldım derim oda ona göre para verir 
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Hayır habersiz alışveriş yaparım ama habersiz borç yapmam borçlu işi de sevmem kendi kartım kendi param var veya kredi kartımı kullanırım 
0 oy
tarafından
Mağazalara elden taksitle hiç hirsey almayız. Hesabımız bile yok mağazalarda. Benim kartım  var 13bin falan limiti. Harcarım niye harcadın demez ay sonu belli oluyor zaten ne kadar harcadığım 
0 oy
(235 puan) tarafından
Borç yapmayı hiç sevmem param varsa alırım . 
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Ben öyleyim ya. Kart elimde alırım, nakit desen dibini görürüm. Bir de borç Yaparım. 1 aya ödeyeceğim der 1 haftaya hemen götürür veririm. Ben çok fazla alışveriş yapıyorum ya. 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Borç almam çünkü kızar birinden birşey isteyince 
(293 puan) tarafından
Ben kimseden almadım canim hep kredi kartımdan aldım her şeyi ama çalışmıyorum o yüzden bilezigim vardı bekarken yapmıştım eşim biliyordu bileziği onu bozdurdum kapadım borcu ama eşime nasıl solicem onu bilmiyorum çok canım skldi vicdan yaptım nasıl çıkarım işin içinden bilmiyorum o bileziği eşimle kendim için sakliyordum ama bozdurmak zorunda kaldım eşime ne Dicem ben ya :(
(1,576 puan) tarafından
Ne kadar çabuk söylersen o kadar iyi olur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serap12v (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 604 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 567 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...