+1 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (271 puan) tarafından
normalde hesabim felan yok sadece zamanm olunca bakiyorm şöyle bi videoya denk geldim aklıma takıldı biz mi pis iz yoksa kadin abartiyormu bilemedim 

kadinin evine misafir geliyor ve misafir alaturkami alafranga wcye giriyor ve kadin video cekmis neymis çoraplarini cikarmadan terlikleri giydiqi için bütün evi dip köşe temizlemiz tuvalette girerken coraplarini cikarmamis diye 

simdi bende mecbur olmasam asla klozet kullanmam hep alafranga kullaniyorm simdi ben misafirlige gidince coraplarimi cikarmsam ev sahibi banadami böyle davranir siz olsaniz ne dusunursunuz

15 Cevaplar

+3 oy
(6,233 puan) tarafından
Bende o videoyu gördüm geçen bir arkadaş da aynı bu şekilde post açtı oda tuvalete çorapla girilmez yıkanıyor ayaklar demişti ve bende o videoyu atmıştım 

Ve evet doğru bisey özellikle namaz kılan birisi için 

Ayağa ister istemez sıçrıyor ve o çorapla gelip oturduğunda koltuğa halıya temas ettiği zaman olmaz 

En mantiklisini çorapsız girmek  saniye ayaga da su tutulur çorap çıkarmak saniyelik iş 
(3,255 puan) tarafından
Aslinda ayni seyi savunuyoruz ama farkliliklar var sonuc olurak yalin ayak zaten girlmez lavaboya terlikle corapsiz girilir paspas vardir ayak silinir cikilir
(6,233 puan) tarafından
Işte bazı insanlar var daha çok hassas oluyorlar Mesela benim eltim de öyle asla tuvalete çorapla girmez tuvalete girer çıkarken ayaklarını yıkar öyle çıkar Ben ondan Hep öyle gördüm 6 senedir
Şimdi yalan söyleyemem bu kadar bilgili değildim ondan gördükten sonra yenge niye böyle yapıyorsun dediğimde kendisi 49 yaşında işte ayağımıza sıçrıyor bir yere değmesin namaz olmaz gibisinden sonra ben de dikkat etmeye başladım zaten benim ayağımda kimse çorap göremez hahaha yaz kış hep çıplak terlik yetiyor bana bu soğukta bile hemen su tutarım
Çorap varsa da çıkarırım
Çünkü öyle olduğunda kaşınıyor insan hemen
(48,713 puan) tarafından
sürekli abdestli gezilmiyor evet almaliyiz ama almadigimiz oluyor abdesti. o yüzden sen kendine göre düşünüyorsn sen tuvaletten cikinca aliyorsundur ama gelen misafir yada baskasi almiyodur yikamiyodur
(2,804 puan) tarafından
Melikşah sen niye bana sayiyon :)))
(1,046 puan) tarafından
Yukardaki sana yazdığım yorumu okudun mu? Orda yeterince açıktır heralde sana demek istediğim.  Sonra zencefilin yorumunu da sen yazdın sandım kendinle çelişiyosun diye çıkışmıştım ama sonra farkettim onu başkası yazmış. Ama yine de senin yorumunu asla doğru bulmuyorum.
-Reklam-
+2 oy
(1,022 puan) tarafından
Vallahi canım ben ilk defa burada gördüm alaturka tuvalete çorapla girmenin normal karşılandığını

yani tamam klozet anlarım çorapla gidebilirsin Ama alaturka kesinlikle çorapla yenilmez ne kadar terlik giysen de 

Ben çocuklarımı ilk tuvalet eğitimde onu öğrettim onlar şimdi klozet kullansalar bile hep çoraplarını çıkarıyorlar

Bu kadın baya abartmış ama ben de tiksinirim..
+2 oy
tarafından
Ben misafirlik bile olsa çorapları çıkarır giderim tuvalete o çorapla gitsem bile çıkarır sepete atarım ister istemez çoraba sıçrıyor ve evde namaz ister kilinsin ister kilinmasin neciz oluyor basılan yer 
0 oy
tarafından
Çok saçma ya izlenme uğruna iyice delirdiler
tarafından
Madem.boyle takıntısı var kadına desin kardeş takıntım var çorapları çıkar desin ne kendini yoruyor mal kafalılar bilerek yapıyorlar
0 oy
tarafından
Ben çıkarırım alaturkafa özellikle ama çıkarıyormu diye kimseye dikkat etmedim açıkçası 
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Belki hani sıçrıyor ya su falan o yuzden öyle dusunmustur ama bizde günlük hayatta o kadar dikkat etmiyoruz yani :)
0 oy
(16,042 puan) tarafından
Bende denk geldim o videoya. Aynı gün bunun gibi post açıldı burda. Ben bu zamana kadar hiç dikkat çıkarmadım çoraplarımi ya giy çıkar üşenirim ki tuvaletten çıkar çıkmaz salon terliği giyerim..bütün evi dip köşe yapacağıma sadece terliği yıkarım 
0 oy
(13,092 puan) tarafından
Çok titiz demek ki 

Bende biri tuvalete çorapla girdiğini görünce midem bulanıyor 
0 oy
(17,862 puan) tarafından
Tabi abartmamak lazim ama yetiskin biride biliyodur bilmeli tuvalete corapla girilmez 
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Bende temizim diye geciniyorum o zaman ne alaka çorap be
0 oy
(644 puan) tarafından
36 yaşındayım burada gördüm tuvalete çorapla girilmez diye. Ya benim etrafımda hiç kimsede böyle bir şey demedi. Çok ilginç 
(6,830 puan) tarafından
Valla banada böyle bişey diyen olmadı gittiğim yerlerde böyle bişey görmedim
0 oy
(652 puan) tarafından
Bende çıkarıyorum çıkarılması gerekir ama kendine eziyet etmis corabina sicradiysa bile gezdiği yerlere bulasmasi imkansiz
0 oy
(48,713 puan) tarafından
ben temizlik hastasi titiz biri değilim ama bazi takintilarim vardir bende tuvalete girerken çıkarırım coraplarimi. wc yikadiysam.illa ustumu degistiririm ki genelde yıkar duşa girerim bol paca pantolon giyip wc girince katlamayanlar var pacalar degiyo pis terlige
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Çorapla ev ıcınde gezemem ve asla tuvalete banyoya çorapla gıremem. Ben taytı bıle yarı bacagıma kadar çeker bacaklarımı bıle şu tutarım. Kaldıkı çorapla gırmek   ..  Bana göre yanlıs ama gelen mısafıre ses etmem ama tüm halıları kaldırır koltuk yüzlerini yıkarım. Tıtız bırı oldugumu düşünmüyorum ama helâl haram çok dıkkat ederım. O halde asla içim rahat etmez 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
halamda oyle extra wc icin corap giyer o corap sadece wc corabidir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
0 oy
10 cevap 442 göst.
0 oy
36 cevap 1,151 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
0 oy