0 oy
130 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim

Aslında başka bir hesabım vardı hamileyken ama şifremi unutmuşum  giremedim ondan

Benim 3 tane çocuğum var hepside kucuk büyük olan daha bu sene anaokulu başladı.

Evliliğin ilk yıllardan beri sorunlu ilerledi ama ben hep sabrettim bi düzeliyor bi bozuluyor ilk baslarda hep eşimin ailesiylede sorunlar yaşadım bende de suç vardır elbet ama hiç anlayışlı  davranmadilar bana karşı. Her neyse yıllar geçti hersey biraz daha yerine oturdu. Bu süreçte ettim oldu felan onunlada sorunları oldu ama benimle olduğu kadar değil. Son zamanlarda bana çok yük olmaya başladılar hastalaniyolar bana geliyorlar gezmeye gidiyorlar bana geliyorlar felan her seferinde ben zaten 3 cocuk ev işi yemek çocuğun okulu f3lan derken çok yiprandim  yinede varlıklarına çok şükür. Geçenlerde bu konu yüzünden eşimle tartışma yaşadım. Aslında konu konuyu açtı. Dolmustum artık. Eşim anlayışla karşılayan birisi değil bağırdı çağırdı küfürler hakaretler tabi bende durmadım söyledim. Hiç hastaligimla yorgunlugumla kirginligimla ilgilenmez. Çok şükür aç açık değiliz kimseye muhtaç etmiyor Allah razı olsun ama bazı zamanlar doluyor  insan. Ailesi dr bu konuda anlayışsız onun 3 çocuğu var derler hiç bir yere goturmezler ama onun 3 cocu var gitmeyelim demezler. Sonra kavgamız büyüdü eşim babasını aradi felan işler çok karıştı şu mübarek günlerde rabbim huzur versin inşallah 

4 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Amin insAllah ♥️
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Babasını aradı da ne dedi onu merak ettim
(645 puan) tarafından
Bende merk ettim acikcasi insallah bu kadsr kavgadan sonrada olsa en azindan kizginliklads olsa uyarmistir babasini
(2 puan) tarafından
Baba bi gel yanımıza diye çağırdı  eve akşam saat 11 de adam geldi diyo sorununuz ne bende benim sorunum yok yorgunum dedim oğlun küfür hakaret ediyo dedim sende ona etmişsin diyo yani anlayacagin  benim söylediğimi tekrarlayıp diruyo sen kocaya küfür etmişsin hakaret etmissin  falan filan onunki çalmış benimki patlican:)
(645 puan) tarafından
Bacim yanlis anlama Allah rizasi icinde cocuk msunuz da babasini çağırmış sikayet gibi bu ne ya en azindan kavga nedenini soyleyecek totosu olsaymis. Zira biz esimle ben onun ailesinde biseye kizarsam esime soylerim o soyler o benim babamla bi konuda rahatsiz olursa o soylemez ben soylerim rahmetli anamin lafi vardi ne olursa olsun o el sen kziimsin seninle didisirim ama unuturum eli unutmam derdi
(2 puan) tarafından
Bende ona çıldırıyorum işte biz kavga ederiz ne konuda olursa olsun geri barışırız niye anana  babana  duyuruyorsun benim hakkımda kötü dusunmelerini  sagliyorsun  adam ********  ya  ben senin 3 çocuğunun annesiyim  niye beni kotuleme  derdindesin. Bide bu bildiginiz  gibi değil diyo konusmuyorum  1 haftadir
(645 puan) tarafından
Ya simdi kivirmayayim bazen esime kizdigimda annesine anlatiyorum cunku biliyorum ki esimi ben ikna edemezsem o eder :) istedigim biseye itiraz ettiginde de yapiorum acikcasi :)
Peki bunu sakin bir zamanda usulca konusmaya sormaya yada anlatmaya calistin mi ne bileyim benim esimle o sekilde konusmak ise yariyorda
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Ah ya valla brnm de 3cocugum var 7 9 yas ve 7 aylik gecenlerde benide esim aradi kuck gorumcem ve buyuk gorumcemn kizj gelcekmis bebegi ozlemisler actim agzimi tumdm gozumu ben geceleri uyumayan birjym bebegm uyumuo ne die habersz gelceklermis bana sordular mi sen hic dusundn mu bu kadin yorgn uykusz die dedim kuck gorumcemde 12 yasnda ama cok tembel suyuna kadr ayagina ister ben senn kardesne bakmak hizmet etmek zorundamiyim dedim bundan sonra gelincekse beni aricaklar seni deil evde vakit geciren benm ben musaitsem gelcekler dedim kiyameti koprdm esimde anasinj arayip gelmesinler iste elif rahatsz uykusuz misafr kaldramjcak kadr falan demis bidada beni aramayin gitcenz zaman onu arayin bi iki gun onceden demis esime karsi bu konularda sussam var ya agzima edecekler o kadr yanj ama ben ne esime ne ailesne ezdrmwm kendjmi kim ne derse ne dusunurse dusunsn zatn cocukrm yetior ev is gece uykusuzm gundz hic uyuyamiorm bide milletin kahrinimj cekcem valla gerekirse kaynanana kayinpederine kadr konus susma durusunuda bozma yoksa cok ezilirsn kuzum allah sana kolaylk versn valla anlayissz esten daha kotu bisj yoktur evlilkte
(2 puan) tarafından
Ayyy çok iyi yapmışsın agzina saglik
Kiz ben çok yufka  yurekliyim bu yüzden kaybediyorum ağzıma sıcsalar 2 gün sonra konusurum:)
(1,069 puan) tarafından
Bende ole birydm canm ilk zamnlar sonra baktim benm agizimq ediolr yok bole olmaz dedim actim agzimi bidada kimse bulasamio valla saygiszlik etmem ama lafimdqnda geri kalmam meselq kaynanam benm icn sey der sen fenasjn hani suna buna dikkat et dalasma falan die yani tanimis beni mesafemj korurm onlarda ona gore davranilr hep
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Ne oldu cagirdinda de ya ne değişti de gelenede öyle hoşnut bedecegim diye kendinden çokta ödün verme gelen rahatsız olursada ya yardım edecek yada daha az gelicek eşin anlamaz ailesine gelmede diyemez zaten bu bir gerçek sen dengele bence 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 340 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde &dunyali& (839 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 484 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Perilihnm (6 puan) tarafından soruldu
+4 oy
18 cevap 570 göst.