0 oy
197 göst.
Aile kategorisinde (109 puan) tarafından
Kızlar çocuklarınızı kikimseye öptürmeyimn kızımın ağzındaki yaralar herpes yani uçuk virüsüymüş birinden bulaşmış insan öpme diyemiyor biraz tuhaf geliyor ama ister görmemiş desinler ister başka bişey bi daha kimseye öptürmem kızımı bir haftadır gecemiz gündüzümüz kalmadı uykusuzluktan geçtim yavrum bir haftadır ağlıyo sürekli çektiği acıdan bişey yiyemedi şimdi hepimize yakın teması yasakladı doktor temizliğinden hasta olmadığından emin olmadığınız kimseye vermeyin çocuklarınızı bizim başımıza geldi başkasına gelmesin bu virüsten ölen bir sürü bebek varmış çok şükür ki geç kalmadan gitmişiz hastaneye 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım 
(109 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(6,100 puan) tarafından
2 gündür uçuğum var, öpemiyorum. İçim gidiyor ama öpemem. 

Uçuk bebeklerde tehlikeli bir virüs. Öptürme kimseye
(109 puan) tarafından
Kayınvalidem ve kayınpederim arsız bacım öpmeyin dedikçe ağızlarını şapırdata şapırdata öpüyorlar bugün hastaneden gelince kaynanam aradı ne dedi doktor diye bende az öpmüşler iki fazla öpüp bi taraflarına soksunlar dedi dedim artık tutamadım kendimi ben hamileyim düşük riskim var sürekli kanamam oluyo doktor şimdi sende sakın yaklaşma diyo kızım ağlayıp üstüme geliyo ne yapayım şimdi ben
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Uçuk virüsü öldürücü bir virüstür heleki çocuklarda bebeklerde öptürmeyin ... hayır deyin çocuklarınızın üstünde hayır hakkı olsun bir çocuk büyüttüm ucukda çok çıkar bende kendi evladımı on gün opmedigi mi biliyorum sırf o ucuktan mikrop kapabilir diye 
(109 puan) tarafından
Anlatıyorum bacım ama kaynanam kayınpederim arsız anlamıyorlar ama daha da götürmem artık eşimin yanında yapamıyorlar eşimden laf yiyecekleri için bana inat sürekli şapur şupur eşim bi daha kesinlikle götürmüceksinde eve de kabul etmeyeceksin biri bişey derse bana gelsin dedi
0 oy
(1,961 puan) tarafından
Direkt bağışıklık etkileyen bi virüs bebeklerde dikkatli olmak lazım. 
(109 puan) tarafından
Evet o yüzden yazdım zaten başkalarında yaşamasın diye
0 oy
(6,426 puan) tarafından
Gerçekten çok özür dileyerek soruyorum hangi geri.zekali uçuğu varken öpmüş olabilir yani illaki ağzında dudağında görmüşsündür yarası olan birini çok büyük sorumsuzluk bu hata canına da mal olabilirdi yavrunun. Diğer postunu gördüm de içim gitti bir kere bunun daha azı bende olmuştu nasıl canım yanıyordu napsin bu bebek nasıl dayansın. Çok üzüldüm gerçekten. Her kimse büyük bir kavgayı hak ediyor
(6,426 puan) tarafından
Canım Allah onlara akıl fikir, sana dayanma gücü evladına da şifa versin. Karadut özünü pekmezini az sulandırıp ağzına sür çok iyi geliyor yaralara.
(109 puan) tarafından
Kızıma hamileyken perinatoloji doktoru dahil 4 doktor dawn sendromlu dedi kızıma kürtaj için rapor bile verdiler ama dedim ki başım gözüm üstüne aldırmıcam ve hep dua ettim eğer sağlıklı sıhhatli doğarsa bi mevlüt okutcam diye çok şükür kızımın hiç bişeyi yok bende adağımı yaptım mevlüdümü okuttum o zaman da corana biraz fazlaydı dışardan pek kimseyi çağırmadım aile arasında yaptım kaynanam kızımı alıp baş köşeye oturmak istedi bende hayır odasında duracak dedim diye ne görmemişliğim kaldı ne görgüsüzlüğüm ben gösteriş için mevlüt yapmadım adağımı yerine getirmek için yaptım dedim bende
(109 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim yarın alıp yaparım
(6,426 puan) tarafından
Asıl görmemiş kendileri. Arsızlar. Boşver takma sen en doğrusunu yapıyorsun. Konu evlat olunca herkeste kötü olmaya bile razı oluyorsun
(109 puan) tarafından
Aynen öyle evimde huzur sağlık varsa varsın dışarda kimse olmasın
0 oy
(645 puan) tarafından
Çok üzüldüm geçmiş olsun
(109 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ah ya çok geçmiş olsun çok 
(109 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 237 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Sv tht (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,338 göst.
0 oy
6 cevap 249 göst.
16 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 234 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zeyn (11 puan) tarafından soruldu

380,952 soru

11,405,129 cevap

34,943 kullanıcı

...