0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Kızlar ben kısa bi süre önce boşandım. Psikolojik tedavi görüyorum bi kaç aydır. Dolayısıyla kendi davranışlarımı sorgulama kontrol altına alma çabası içindeyim sürekli. Eski eşimin sürekli şikayet ettiği davranışlarımdan biri sürekli kafamda kurma huyumdu mesela ve kısmen de haklıydı. Neyse son zamanlarda hep bunun üzerine düşünüyorum. Derken bugün alakasız bişey oldu. Zamanında bana yanlışı dokunmuş sonra hatasını anlayıp özür dilemiş görüşmek istemiş bi arkadaşım vardı. Ben uzun bir süre mesafeli davrandım görüşmedik yüz yüze. Bu arada yanlışı hakkımda dedikodu yapması ona söylediklerimi başka kişilerden çarpıtılmış bu şekilde duymamdı. Hatasını anladı bi kaç kere mesajlaştık sonra farklı yerlere taşındık zaten konu öylece kapandı. Neyse bu kızla ayrı şehirlerde yaşamaya başladık bi süre önce ve ben onun yaşadığı şehre geldim kısa süreliğine. Görüşelim diye mesaj attım. Ve tmm dedi evine çağırdı. Anneme bahsettim şu kişiyle görüşeceğim diye ve saçmalama gibi bir tepki verdi. Bu kız eski eşin ve benim ortak arkadaşımız onlara laf taşır diyor. Evine falan da gitme yarın birgün ayağıma kadar geldi olur adı dedi. Ay dedim ne alakası var bunaltma beni. O niye senin ayağına çıkıp gelmiyor dedi. Gitsen de onu deme şunu deme bunu anlatma o kadar bunaldım ki. Ve acayip negatif etkilendim Şuan görüşmekten vazgeçmek üzereyim neyi bahane etsem diye düşünüyorum . Ve aslında şunu farkettim annemin bu ince hesapları beni hayatım boyunca kafamda kurmaya itti ve ben boğuldum. Sizce ne yapayım bi akıl verin görüşeyim mi görüşmeyim ? Annem gururlu biridir kolay affetmez . Ben öyle bi yapıya sahip değilim. Fakat bu benim doğrum yapacağım diyemiyorum bakın gördüğünüz gibi içime bi kurt düştü yine. Ve böyle olmak hayatım boyunca başıma dert olacak. 

5 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Benim kurma yapım yoktur ve genelde 1 2 kişiyede sorarım fikirlerim konusunda ama eğer laf taşıma gibi bir huyu varsa ki çarpıtılma annen haklı canım anneler bazı konularda hayatın sillesini güzel yemiş oluyor bazen bende anne sen kafanda kuruyorsun hayatta hiçmi helal süt emmiş kime yok derdim yokmuş herkesin bir kötğ huyu var ve ortak arkadaşın ve buluşmak istiyorsanda kendinden ve eşinle geçen mevzulardan bahsetme seni manipüle etmesinede izin verme konuşmalarına ortamda 3. Bir göz varmış edasıyla bak halen daha rahat edebileceksen kadının yanında görüşmeyi bırakma ama yok rahat edemiyorsan çok sürdürme meraba öeraba bu arada bir kere yakaladıysan arkandan konuştuğunu üstelik çrpıtılmış şekilde yine konuşur haberin olsun 25 yaşımdayım ama hayatın sillesini küçük yaştan beri çok yedim
-Reklam-
0 oy
(9,661 puan) tarafından
Eşimle boşandıysam ortak bir arkadaşımızla da asla görüşmem ben
0 oy
(191 puan) tarafından
Yalniz ben olsam eski eşimle ortak bir arkadadimla görüşmezdim zaten laf tasiyan biriymiş. Seninle ilgili herseyi anlatip esinin merakini giderebilir. Gorusme esinde bisey bilmesin catlasin :D
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Can çıkar huy çıkmaz derlermiş annen haklı bence aynı durumda biz olsak benim annem git nolcak der ama ben gitmem eski eşine ulaşma şansı varmış gorusursen o da laf tasimaya baslarsa bi defteri asla kapatmamis olursun eşinle senin aranda gidip gelebilir ki ben olsam güvenmem 
0 oy
tarafından
canım benim anneni dinle

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
6 Şubat 2024 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 243 göst.